Obradovic: Tek yol, her gün sıkıca çalışmak
26.09.2019 - 22:21

Fenerbahçe'de koç Obradovic, Anadolu Efes mağlubiyeti sonrası açıklamalarda bulundu.

Anadolu Efes’i tebrik ederek sözlerine başlayan Obradovic, “Bizden daha iyi oynadılar. Özellikle üçüncü çeyrek maçın dönüm noktasıydı. Destekleri için taraftarımıza çok teşekkür ediyorum. Sezonun ne kadar zor olacağına dair net bir tabloyu da görmüş olduk.” dedi.

Takımın adaptasyon sürecine ihtiyacı olduğunuvurgulayan Zeljko Obradovic, “Bizim için sezon öncesi hazırlık zor bir dönemdi. Milli takımlardan dolayı çoğu oyuncumuz yoktu. Ayrıca sakat oyuncularımız da vardı. Bu yüzden adaptasyon sürecine ihtiyacımız var. De Colo sadece iki antrenman yaparak sahaya çıktı. Milli takımlarından gelenler de sadece üç antrenman yapabildi. Tek yol, her gün sıkıca çalışarak daha da iyileşmek.” ifadelerini kullandı.

 

Yorumlar


Serdar Topaloğlu Fenerbahçenin sezona hazır olmadığı her halinden belli. Efes tüm maç boyunca daha iyi işler yaptı. Bu başarısızlığın nedenleri araştırılmalı. Geçen sene de benzer başlangıç yapan FB sadece Türkiye kupasında başarılı oldu. Uzun oyuncu sorunu çok sırıtıyor. 3 saniye koridoru savunması çok kötü. Blok yapabilecek kapasitede bir oyuncu gözükmüyor. Sakatlar iyileşecek ve daha iyi olacağız açıklaması sadece iyimser bir beklenti. Taraftar hazır bir takım görmek için maça gidiyor. Kupa maçlarına hazır çıkılamaması başta kulüp başkanının sonra da basketbol takım yönetiminin başarısızlığıdır.
27-09-2019 08:57

Yorum Yazın