Ufuk Sarıca: 3 maçı kopya şeklinde kaybettik
07.09.2017 - 23:08

EuroBasket 2017 D Grubu Letonya mağlubiyetinden sonra konuşan milli takım antrenörü Ufuk Sarıca:

Sinan'ın dediği gibi; kaybettiğimiz 3 maçı da birbirinin kopyası şeklinde kaybettik. Diğer maçlara benzer bir maçtı, efor ve mücadele çok iyi ama basketbol olarak daha zayıftık. Karşı takım iyi bir takım, teknik ve akıcı oynuyorlar. Biz maçı ortaya getirdik ancak iki top kaybı ve bir sportmenlik dışı faul maçın bittiği an oldu. Grup aşaması için herkes elinden geleni yaptı, kazanmak için oynayan ve sevilen, sempatik bir milli takım yarattık. Mücadeleden dolayı tüm takımı kutluyorum, Letonya’yı da galibiyetinden ötürü tebrik ediyorum ve başarılar diliyorum.

Yorumlar


kingslayer İspanya maçında kim ne kadar süre alacak acaba? Federasyon sitesinden açıklasa bari... ('' proje takım'') Sayın Ömer Onan dan ve federasyonun değerli yetkililerinden cevap bekliyorum. Bir daha ki şampiyonada bu kadrodan kaç kişi olacak?
08-09-2017 01:10
kingslayer Madem sadece Britanya ve Belçika'yı yenecektik neden kadroya Emircan, Okben, Ömer Faruk ve Tolga alınmadı? Bu nasıl bir organizasyon? Proje takımın oyuncusu olacak Furkan Korkmaz son maçta 8 dk süre alabildi. Neyse ki rakip İspanya. Bizim 100 adet set oyunumuzun 4 - 5 tanesini oynasak eleriz. :(
07-09-2017 23:20

Yorum Yazın


Tweetlerimiz