Şehmus Hazer, Fenerbahçe'ye doğru
18.08.2021 - 21:04

BjkBasket'in özel haberine göre; Geçtiğimiz sezonun flaş isimlerinden olan Şehmus Hazer'in transferi için Fenerbahçe Beko ile görüşmeler son aşamaya geldi. Başkanlar nezdinde yürütülen görüşmelerin kısa süre içerisinde sonuçlanarak, transfere nokta konulması planlanıyor.

Şehmus Hazer, geçtiğimiz sezon Beşiktaş Icrypex formasıyla çıktığı 28 maçta 14.7 sayı 4 ribaund 3.9 asist ortalamaları yakalamıştı.

Yorumlar


jojo Gelişim 22 yaşında bir basketbolcu hatta bir insan için "olmuş bitmiş" bir şey değildir sayın Efesli. Gelişim olgusu bir günde başlayan ve üç gün sonra biten bir şey değildir! Hiçbir zaman da böyle bir şey olmadı "gelişim". Zaten gelişim olayına büyük çoğunluk bu kestirmeci kafayla bakıldığı için bizim ülke onca genç nüfustan doğru dürüst yıldız oyuncu yetistiremiyoruz. Sadece Şehmus değil, 22 yaşındaki ya da 24 ya da 26 ya da 30 yaşındaki vs. hiçbir oyuncu için gelişim tamamlanmış, "kapalı bir sistem" değildir! Gelişim gün gün, idman idman, maç maç edinilen küçük deneyim ve kazanımların birikmesiyle ilerlereyen "süreklilik taşıyan" uzun bir süreçtir. Basketbol kamuoyu şunu hala anlayamadı gitti. Binlerce genç basketbolcu harcanıyor arkadaşlar bu kafalar yüzünden! Kaliteli basketbolcu ve kaliteli basketbolun ön şartı ve hatta tek şartı desem yeridir, gelişimdir!
19-08-2021 13:29
Efesli Kenan'dan iyidir ancak EL seviyesi oyuncusu değil. Kendini geliştiremedi
19-08-2021 10:10

Yorum Yazın


Tweetlerimiz