Larkin: Burada çok mutluyum
24.09.2020 - 23:56

Anadolu Efes'in yıldız oyuncusu Shane Larkin, beIN SPORTS'tan Can İşbakan'ın sorularını yanıtladı.

Larkin'in açıklamalarından satır başları şu şekilde:

- Bence hâlâ sıralamanın zirvesindeyiz. Diğer takımlar bizi takip edecek ve yenmeye çalışacaktır. Bence böyle davranmalıyız. Oraya çıkıp, bunun önüne geçmeliyiz ve kim olduğumuzu gösterip en iyi takımlardan biri olduğumuzu kanıtlamalıyız.


- Fenerbahçe en iyi koçlardan birini ve birçok iyi oyuncuyu kaybetti ama birçok iyi oyuncu ve çok da iyi bir koç getirdiler. Yine çok iyi bir takım olacaklar. Avrupa’nın en iyi taraftar gruplarından birine sahipler. Bence birçok insan onların yaptıklarına yeterli değeri vermiyor. Obradovic’in ayrılması büyük bir olay. Sloukas’ı, Williams'ı, Datome'yi, Kalinic'i kaybetmek büyük bir olay. Ama bu oyuncuları yine çok iyi isimlerle değiştirebildiler. Ve yine müthiş bir koç geldi.

- Burada olmaktan mutluyum. Bu ülkede ve takımda olduğum için çok şanslıyım. Artık bir vatandaşım. Bundan dolayı çok mutluyum. Ülkeyi ve burada olmayı çok seviyorum. Her şeyin nasıl gittiğini göreceğiz ama şu anda konsantre olmuş durumdayım. İki yılım daha var.

- Dizim iyi. Hala rehabilitasyon dönemindeyim. Son iki yılda sorunlar yaşadığım için ameliyat oldum. Ama şimdi son iki, üç yıla oranla kendimi daha iyi hissediyorum. Umarım yakın zamanda sahaya çıkarım ve takımıma yardım ederim.

Yorumlar


mehmet Bir zamanlar Naomoski vardi, simdi Larkin..
25-09-2020 23:18
erdal okyar Çok şükür LARKİN'den bir haber geldi. EFES ',n sitesinde LARKİN le ilgili hiç haber yok.LARKİN'i çok özledik.
25-09-2020 11:24

Yorum Yazın


Tweetlerimiz