Kadınlar Euroleague'de Final Four eşleşmeleri belli oldu
19.03.2021 - 23:59

Kadınlar Euroleague'de Final Four eşleşmeleri belli oldu. 16-18 Nisan tarihlerinde gerçekleşecek olan Final Four'da temsilcimiz Fenerbahçe Öznur Kablo yarı finalde, UMMC Ekaterinburg ile eşleşti. Diğer yarı final eşleşmesi ise Perfumerias Avenida ile Sopron Basket arasında oluştu.

Yorumlar


sporsever Mehmet Ertürk, teşhisin yanlış. En iyi altyapı yatırımı yapan FB, takımları ve oyuncuları araştır, gör. FB'nin yaptığı yanlış altyapıda yetiştirdiği yetenekleri GS da dahil tüm rakiplerine dağıtmak, onların yerine dışarıdan bir sürü oyuncu almak - bu son kısmını herkes yapıyor, o ayrı. Ayrıca rakip yenmek uğruna transfer yapan GS, FB değil. FB EL için transfer yapıyor, yanlış olan kısım transferlerin kendileri, bir de elden çıkardıklarının kıymetini bilememek.
20-03-2021 17:20
Mehmet Ertürk Her sene bir sürü para harcıyorlar, Avrupada şampiyon olamayacaklar yine. Sadece final foura gitmek ve Galataarayı yenmek için harcanan paraya yazık. Altyapıya yatırım yapmak kimsenin aklına ve işine gelmiyor galiba! Kadın basketbolunda yarışmacı takım kurmak, paranın çöpe gitmesi demek.
20-03-2021 11:21

Yorum Yazın


Tweetlerimiz