Güven: Ceza alacağımdan dolayı çok fazla bir şey söylemek istemiyorum
27.02.2019 - 22:57

Galatasaray'ın, Fenerbahçe'ye 71-56 mağlup olarak Kadınlar Türkiye Kupası’na veda ettiği maçtan sonra başantrenör Efe Güven açıklamalarda bulundu.

“İlk yarı sahada olmayan bir Galatasaray, ikinci yarı oynaması gerektiği gibi oynayan bir Galatasaray, çok yüzdeli bir basketbol oynayan Galatasaray vardı. İkinci yarı sahaya koyduğumuz enerjiyi, performansı, mücadeleyi ilk yarı koysaydık şu an farklı şeyler söyleyebilirdim. Maç ile alakalı söyleyeceğim çok şey var ancak bunları söylediğimiz zaman ceza alıyoruz. Ceza alacağımdan dolayı çok fazla bir şey söylemek istemiyorum. Daha önce de söylemiştim, burası insan yetiştirme yeri değil. Çok ciddi bir organizasyon burası. Burada insanların hayatları var, insanlar mücadele ediyorlar. Biraz daha dikkatli bir şekilde insanları seçersek daha dikkatli ve daha güzel müsabakalar olur diye düşünüyorum. Bir de maç içerisinde anlamadığım bir olay oldu, onun değerlendirmesini de basketbol camiasına bırakıyorum.”

Yorumlar


Beyaz gölge Basketbolun yüz karalarından birisin ! Senin gibiler neden TÜBAD da eğitim almaz !? Ama sende haklısın ! Onları kim eğitecek değilmi !?
01-03-2019 16:28
Petrovski Profil olarak tam gs hocası, yahu bu maçta ne vardı da biz görmedik geçen maç da bişeyler dedi ışıl da bişeyler geveledi her maç küfür kıyamet olan kendi salonundan rakibe pay çıkardı, sen bırak hoca gerçekleri konuş bütçe düşük diye bu takımın başındasın yoksa kimi çalıştıracaktın? Arada gerçekleri de konuş iyi gelir...
01-03-2019 07:38
YELDEĞİRMENLİ Sayın hocam; kimseyi örnek alma ! Her mağlubiyetten sonra bir şeyler yaratma. Unutma sen; Galatasaray'ın teknik direktörüsün.
28-02-2019 11:40
sporsever Fark yemişsin, algı yaratmaya çalışıyorsun
28-02-2019 01:53
Hande Gürsel Bir sus artık şu maçtan sonra neyi konusucaktın ağır yenilgiyi çarpıtmak için ikide bir çarpıtma başarısızlığını. Gecen maç ışıl ve sen yeniliceğinizi anladınız son çare karşı taraf bizi küfür etti palavrasını attınız kimse yemedi. Bu maçı hepimiz izledik tüm eşleşmelerde ezildi yönettiğin takım potayı görmeden kaç pozisyonda süre doldu takımı kuran sensin ve eşleşmelerde Fenerbahçe ezdi geçti işin özü bu ceza almasa konuşucakmış 25 asis rakip yapmış sen 9 asis de kalmışın ribandlarda iki katı fark yemişin üç sayılıklarda fark yemişsin uzunlar senin uzunlarını sahada sindirmiş sen hala türibüne oynuyorsun iyiki gene ışıl maç sonu bize küfür ettiler biz etmedik demedik hocalığın alt yapı hocalığı seviyesinde işin özeti bu ışıl ve jeforsunun bire birleride tutmadı ışıl 0 sayı jeforson 5 sayıda kalmış bunun neyini anlatıcan.
28-02-2019 01:13
Kaya gs tam kendisine yakışır antrenör bulmuş fatihin yolundan gidiyor 120 dk sürse yine kazanamayacaksın artık bırak şu ağlamayı
27-02-2019 23:30

Yorum Yazın