Galatasaray'dan Fenerbahçe'ye gönderme!
16.05.2016 - 13:56

Galatasaray Odeabank, THY Euroleague finalinde dün gece CSKA Moskova'ya yenilen ezeli rakibi Fenerbahçe'ye göndermede bulundu.

Sarı - Kırmızılı kulüp, twitter üzerinden "Biz daha iyisini yapana kadar, en iyisi bu" metni ile Eurocup şampiyoluğunu ithafen hazırlanan tişörtleri piyasaya çıkardığını duyurdu.

Hatırlanacağı üzere Galatasaray Odeabank, Fransız ekibi Strasbourg'u yenerek Eurocup şampiyonu olmuştu. 

Yorumlar


Logo Fenerbahçe tek büyüktür...
21-02-2019 09:43
furkan BİZ daha iyisini yapana kadar :) bkz:Obradovic
18-06-2017 23:30
Realist Boşuna klavye kasma zavallı trolcük senin Eurocup konularına yazdığın mesajlar bu sitede aynen duruyor. Sana kalsa GS asla Eurocup'ı kazanamzdı. Asla bir daha Euroleague'de mücadele edemezdi. Göya FB bu sene şampiyon olacaktı. Hem loser FB kaybetti hem GS Eurocup kazandı. Sen de şimdi hasetinden kuduruyorsun. Bu ğlkenin tek winner takımı GSdir ve bsaketbolda kazanılmış en büyük kupalar GS müzesindedir. Senin gibi loserlar ikinciliğe sevinmeye devam edebilirsiniz.
18-05-2016 14:19
I Love Chicago Euroleague finali oynamakla losercup birincisi olmayı aynı kefeye koymak demek, UCLA üniversitesi Coach'unun kolej ligi şampiyonluğu NBA'de final oynamaktan daha önemlidir demesi gibi birşey olur ve bunu derse eğer bir tane bile Amerika'lı ağzı ile gülmezz bu saçmalığa....
18-05-2016 02:07
HiResAudio Bir fb taraftarının g.saraya loser demesi kadar saçma bir yorum olamaz. Sürekli final kaybetmek psikolojinizi alt üst etmiş olmalı.
17-05-2016 22:49
Son Topa Kadar LOSER dedin mi akla fenerin adı gelir. Dünyada FB kadar final kaybeden başka bir kulüp yok. İstersen 100 sene mücadele et sonun hep hüsran olacak. Ömrünüz GSnin kazandığı finalleri izleyip kıskanmakla geçecek. :))
17-05-2016 22:36
I Love Chicago Euroleague arenasında galatasaray gibi LOSER bir takımın hayalleri bile FENERBAHÇE'nin yaptıklarına yaklaşamaz, ve unutmayın seneye EUROLEAGUE'de yine olmayacak ve kendi kulvarınıza yani Euroleague'in bir al kümesi olan LOSERCUP'a geri döneceksiniz, biz ise 10+10 20 yıl daha orada olacağız......... (Sözleşme gereği)
17-05-2016 18:54
Son Topa Kadar Hahaha... Düne kadar GSnin bir daha ASLA euroleaguede oynayamayacağını yazan zavallı trolle bak şimdi misafir diyor. Koçum ELnin kurucu ortağı ÜLKERdir siz değil. Siz sadece ülkerin parasına ve lisansına konmuş mirasyedi çocuklarsınız. Yıllarca bu mirası har vurup harman savurdunuz ve ezik bir ikincilikten başka birşey alamadınız. Şimdi de sona geldiniz. Aziz başkanınız bile küçülmekten bahsediyor. Daha dur bunlar iyi günleriniz.
17-05-2016 18:34
Realist TBF koruması olmadan ne hallere düştüğünüzü, hakem hakem diye nasıl ağladığınızı tüm dünya gördü. Biz geçmiş yıllarda da Euroleague'de mücadele ettik. Alnımızın akıyla, hakederek gittik. Parayla wildcard alrak veya birilerinin mirasına konarak değil. Katıldığımız 3 sezon da Top 16 yaptık. 1 sene de çeyrek final oynadık. 10 senedir 250 milyon euro para harcayıp eli boş kalanlar, 2.liğe bayram yapanlar otusun derdine yansın.
17-05-2016 18:16
I Love Chicago Neyse bu yıl göreceğiz gerçek arenada galatasarayı ve coach'unu, büyük olasılıkla Fenerbahçe ile kendi sahalarında oynadıkları karşılaşma sonucunda sadece Eruleague organizasyonundan değil eurocup'tan da bir daha dönüş olmamak üzere kovulacaklardır, çünkü Euroleague yönetiminin (ki Euroleague şirkeinin Fenerbahçe Kurucu Ortağıdır, galatasaray ise sadece bir geçici misafirdir) TFF gibi galatasarayı koruma ve kollama gibi bir özelliği yoktur......
17-05-2016 15:01
Son Topa Kadar Her branşta müzmin ikinci olan avrupanın en loser ve ezik takımının taraftarlarının burda yazdıklarına gülüp geçiyorum.Kendilerinin kaybettiği sene GS kupa alınca çılgına döndüler. Daha durun bunlar iyi günleriniz.
17-05-2016 14:46
Realist UEFA Avrupa Ligi şampiyonu da bir sonraki sene Şampiyonlar Ligine doğrudan katılıyor. O zaman Avrupa Liginin tek espirisi ŞL'ye katılım? Hani şu sizin yıllardır almak için yırtınıp, alamadığınız Avrupa Ligi? Hani bu sene Ivan Bebek diye ortalığı yıktığınız Avrupa Ligi? Bırakın bu işleri allah aşkına. GS futbolda yıllardır ŞL'de oynuyor. FB ise AL'de... Bir tane GSlinin çıkıp FByi küçümsediğini görmedim. Benzer durum basketbolda olunca Eurocup beğenilmiyor? Sizin nantığınızla ŞL son 16 turu da AL kupasından daha değerli o zaman? Bunu başka bir yerde söylemeyin, adama gülerler. FBnin final oynaması başarıdır ama bir kazanım söz konusu değildir. GS ise Avrupa'nın en büyük 2. kupasını kazanmıştır. Bunu tartışanın mantığından şüphe ederim.
17-05-2016 14:43
Clide Drexler Sanki her sene 5 tane branşta kupa alıyoruz da, adamlar beğenmiyor. Finalde kaybetmeyi sindirememiş bazı FBÜ takipçisi, öncelikle oynayabildiğin ortamda kupa hedefini gerçekleştirmek hedeftir. Neredeyse 4 kat büyük bütçe ile neredeyse Laboral'e yeniliyordu. Şans eseri son topu kullanamadılar da, final oynadılar. Fenerbahçe Ülker en azından maç sonlarından geriden gelerek tebriki haketti.
17-05-2016 12:12
yener_Gs iki türk takımının bu kadar başarılı olduğu bir senede birbirimizi tebrik edip birbirimizle övünmek varken birbirimize giriyor olmamız ne kadar acı... iki takım taraftarı da bu konuda özleşetiri yapmalıdır artık. yoksa bu ülkede sporseverlik diye bir kavram olmayacak ve bu kavramsızlığın boşluğu her daim holiganizm ile doldurulacak.
17-05-2016 11:19
I Love Chicago Bu arada küçük bir hatırlatma galatasaray müzesinde futbol dahil olimpik branşlarda sadece 3 avrupa kupası varken, Fenerbahçe'nin 2 şampiyonlar ligi şampiyonluğu, 1 dünya şampiyonluğu ve 4 tane de avrupa şampiyonluğu olmak üzere 7 tane kupa bulunmaktadır, ayrıca bu kupaların kazanldığı branşların tamamında ve henüz kupa kazanılmamış branşlarda Fenerbahçe takımları her sene Avrupa Şampiyonlar liglerinde aralıksız Final Four oynamaya devam ederken, galatasarayın takımları ise kupa aldıktan sonra tamamen çökerek bir daha asla uluslararası arenalarda boy gösterememektedir, işte aramızda ki fark.....
17-05-2016 09:43
I Love Chicago Euroleague bir şampiyonlar arenasıdır, eurocup ise Euroleague seviyesinde olmayan Loser takımlar için sadece bir yıllığına Euroleagu'de oynama hakkı veren ve Euroleague 16.'lığına eş olan bir Loser kupasıdır, bunu anlayamayacak kadar IQ sahibi olmayanlara ise gülüp geçin, zaten fazlasını haketmezler......
17-05-2016 09:35
siber Önümüzdeki yıl EL'de kuralar çekilirken G.saray kaçıncı torbadan kuraya katılacak ? Bir bilen varmı acaba. Bu soruyu bilen tabi F.bahçenin de kaçıncı torbadan da gireceğini bilir.
17-05-2016 09:26
kutlu Aziz gibi kendisini kibir ahmaklığına sokanlar spordaki bu tatlı göndermelerin ahlakını anlayamazlar. Bizim ne hocamız ne de oyuncularımız fb yi küçümsemedi aksine her ahlaklı TÜRK gibi sürekli fb nin kupayı alabikmesi adına iyi dileklerini sundular. Fakat ahlak yoksunu kibi abidesi aziz ve ona ayak olan holigan taraftarlar kafir güruhunun yaptığı gibi GS mizin her avrupa maçında karşı rakibi tuttular. Bu tatlı ve espirili göndermeyi haketmedikleri aşikar daha ağırlarını gelecekte yaşayayacağınızı ve tir tir titremeye başladığınızı görmekte olduğumuzu biliniz.
17-05-2016 09:04
zafa fenerliler boşuna yırtınmayın doğru değil mi bu ülkeye kupa getirinde öyle konuşun yok uefa mış yok eurocup muş küçümsemeler filan siz ne getirdiniz koskoca bir hiç o yüzden boşuna yırtınıp durmayın getirin daha iyisini de yüzünüz olsun hadi yalllah
17-05-2016 08:40
Serdar Topaloğlu Bu fotoğrafı GS kulübü bilerek hazırlamışsa, sadece gülmek gerek. Ama provokatif amaçlı hazırlanmışsa, toplumumuzun ahlak yapısının bozulduğu bu dönemde normal bir hareket olarak görmek gerek. Final serisinde FB tutuk bir basketbol sergiledi. Keşke normal sezon veya top-16 serisinde gösterdikleri verimliliği tekrarlayabilselerdi. GS ise tüm maçlarda elinden gelenin en iyisini yaparak şampiyon oldu. Burada her iki takımı aldıkları-alamadıkları kupa ile karşılaştırmak yerine oynadıkları basketbol seviyesine göre karşılaştırmak yerinde olur. FB ismine yakışır bir yerdedir ve tüm diğer takımlar bu yere saygı duymak zorundadır, saygı duymazlar ise komik duruma düşerler, bu fotoğrafta olduğu gibi.
17-05-2016 08:31
Delaney Bilezik satanlardan ne beklenir, yeter ki tişört satabilsinler, kurtarmaları gereken yerler var.
17-05-2016 04:19
Sanepifanio Milli takımımızın 1987 ve 2013'de Akdeniz oyunlarındaki altın madalyası hiç aklımdan çıkmıyor. Bu arada 2001'de Eurobasket'te ve 2010'da dünya kupasında ikinci olmuşuz. Tamamen aklımdan çıkmış şampiyon olmadığımız için.. Eurocup'ı Akdeniz oyunlarıyla bir tutmuyorum tabi ki. GS'nin başarısını asla küçümseyemem (final seri maçlarında komşudan şikayet aldım fazla bağırdığım için)Ama GS'li arkadaşlar n'olur vazgeçin tarih sadece şampiyonları yazar goygoyundan. Keşke basketbol tarihimiz başarılarla dolu olsa da F4’te final oynamaya burun kıvırsak. Ama mevcut durumda 2 sene üst üste F4 yapmış,finalde 21 sayıdan geri dönmüş ve son anda şans topuyla şampiyonluğu kaybetmiş bu harika takıma biraz saygı gösterin Allah aşkına.. CSKA'yı tutanlar ya da başka nedenlerle şampiyon olamayışımıza sevinenler de biraz olsun sessiz kalsınlar ya da en azından sevinçlerini gösterirken mantık dışı kıyaslamalardan vazgeçsinler..
17-05-2016 00:05
Ertan Ürkmez Sevgili Galatasaraylılar, burada vereceğim örnek sizlerin gururunu okşayacak türden. Yukarıdaki haberde yer alan olay şuna benzetilebilir; sizin UEFA kupanız varsa bizim de 196o'larda aldığımız Balkan Kupamız var. Yahu anlıyorum Fenerbahçe nefretinizi de biraz insaflı olun Obradovic ve oyuncularının emeklerine saygı gösterin. Var sayınki Fenerbahçe adına oynamıyorlar. Hatta iddia ediyorum Galatasaray formasıyla yapsalar bunu gurur kaynağınız olurdu. Temel sorununuz fanatizminiz gözlerinizi kör ediyor. Aynı eleştirim UEFA'yı şans eseri kazandılar diyen Fenerbahçeliler için de geçerli. Biraz insaf yahu, ne loserlığı, böyle loserlığa can kurban. Anlıyorum ki dün akşam ölmüş ölmüş dirilmişsiniz, La Monika bayağı bir rahatlatmış sizi. Bu arada Eurocup şampiyonluğunuzu tekrar tebrik ederim, büyük iş başardınız. Darısı euroleague şampiyonluğuna...
16-05-2016 23:51
Son Topa Kadar Bak Türkçe konuşuyorum "kazanılmış" başarı... İngilizce de yazayım hani batılıların "title" dediği olay... İkinci olarak birşey kazanmış olmuyorsun. Ha başarı mı? Evet çok önemli bir başarı. Ama "kazanılmış" bir "title" yok. O bakımdan şu an için kazanılmış en büyük "title" Eurocup şampiyonluğudur. Bunu anlamak bu kadar zor olmasa gerek?
16-05-2016 22:59
I Love Chicago Fenerbahçe müzesinde eurocup olmadığı çok doğru, buna katılıyorum ve asla da Fenerbahçe eurocup şampiyonu olamayacak, çünkü bunun için önce galatasaray gibi Euroleague organizasyonunun 2. ligi olan eurocup'a düşmesi gerekir ki bu olanaksız, 2. lig de oynamaya devam edecek takım bu yıldan sonra yine galatasaray olacak ve yine eurocup'ı kazanarak EUROLEAGUE 16. sı olmak için uğraşacak :))))))))))
16-05-2016 22:59
faruk kaya abi koraç kupasıyla eurocup'ı nasıl bir tutarsınız inanılır gibi değil. efes pilsen'in o sene oynadığı takımlara açıp bir bakıverseydiniz bari bu kadar yükseksek uçmadan evvel :))
16-05-2016 22:28
bull anlaşılmamakta ısrar edildiği için küçük bir çocuğa anlatır gibi anlatalım: fenerbahçe'nin finale kalması, bir türk takımının euroleague'de ulaştığı en yüksek seviye olarak tarihe geçmiştir. yani bu ülkede ne zaman türk takımlarının euroleague başarısı konusu açılsa, en başarılı kulüp olarak fenerbahçe'nin adı geçecektir. peki bu sene alınan eurocup ne işe yaramıştır? fenerbahçe'nin bir türk takımı olarak en yüksek seviyeye ulaştığı euroleague'de mücadele etmesini sağlamıştır. biz yapana kadar en iyisi bu diyor ya gsliler, işte euroleague adına konuşacak olursak, bu söz fenerbahçe için daha uygundur. eurocup'ınızı tebrik ettik falan eyvallah da, herkes bir zahmet gerçeklere dönsün artık. bu kadar komikleşmenin kimseye faydası yok çünkü...
16-05-2016 22:26
raşit valla sen bir takımın arşivi açıp kupa kazandığı maçı izledigin zaman o takımı tek başına izlemeyeceğine göre rakibini de izlemiş olacaksın. haliyle bir takım finale kaldığı vakit sen o kupayı kazanan takımın rakibi olarak da olsa hatırlanmış oluyorsun. daha ikinci final fourunda finale kalmış bir takımı sanki türkiye kupasında final kaybetmiş gibi loser ilan etmek ancak bu ülke sınırlarında gerçekleşebilirdi sanırım.neyse herkes kendi kazandıklarıyla mutluysa kimseye laf düşmez. siz eurocup'la avrupa'nın en iyisi olduğunuza falan inanıyorsanız böyle devam edin.
16-05-2016 22:15
erdem hem fener'den hem galatasaray'dan, hatta efes ve tüm büyük takımlardan zerre kadar hoşlanmayan biri olarak peşinen belirteyim, bu iş en hafif tabiriyle densizlik. dün fenerbahçe tüm euroleague sezonunun en kaliteli, en sert maçını, son zamanlardaki en final gibi finallerden birini oynadı, inanılmaz karakter koyarak kaybetti. tabii galatasaray play off'ta fener ile karşılaşırsa maç alabilir, başka zamanlarda yenebilir, bunlar mümkün, yalnız dün akşamki maçın seviyesi hem galatasaray'ın hem de diğer eurocup takımlarının paspas olacağı civardaydı. euroleague finali ile eurocup finali arasında rahat beş gömlek fark vardı. komik bile değil şu.
16-05-2016 22:02
Realist Ona bakarsan 4 sene önce Euroleague dörtlü finalinde oynayan takımları say desek wikipediaya bakmadan sayamazsın. Ama Oypmpiacos'un şampiyon olduğunu hatırlarsın. Bu işler böyledir. Tarih FBnin 2.liğini yazmayacak. Sadece fenerliler hatırlayacak.
16-05-2016 21:30
Son Topa Kadar Ülke basketbolunun kazanıldığı en büyük basketbol başarısı A Milli Takımın dünya 2.liğidir. Kendi takımınızı övücem derken saçmalamayın. Kulüpler düzeyinde en büyük başarılar ise Efes'in Koraç Kupası ve GSnin Eurocup Kupasıdır. FBnin final oynaması da başarıdır ama "kazanılmış" birşey yoktur. Kimse final oynayana kupa vermiyor. Kendinizi kandırmayın. Ya da kandırın siz bilirsiniz ama başkalarını aptal yerine koymayın.
16-05-2016 21:25
KingJames38 Yahu boşuna paralamayın, Efesli görünümlü kediler, kartallar, Ülke basketbolunun kulüp düzeyinde yaptığı en büyük başarıyı dün izlediniz. EL 2. liği nokta, gerisi komedidir. Para ile olsa F4 Barca Real burada olurdu değil mi ? Aynı paraları harcaypı sıfır çekenler var. az bir basketboldan anlayan bunların yazdıklarını gülüp takımdaşlıktan utanıyorlardır.. EL Top 16 > EC Kupası, herhangi bir takım, bakın listeden seçin.. Strasbourg, Münich işte sizin yarıfinal, final takımlarınız.. grup sonuncusu ve bir üstü.. Tarih kupayı yazarmış, aç bakalım neleri yazıyor.. yok kupa alanlar hatırlanırmış hadi bakmadan söyleyin 1998 de 1, 2, 3 nolu kupaları kim almış, fıs, uydurun durun hatırlanırmış vs, wikipedia ya bakmadan hatırlayamazsın.. ona da bakınca finalistleri sonuçları yazıyor. Tarih para yok diyip bayanlar EL den kaçıp ibr alt kupada kahramanlık ! destanı yazanları biliyor ..
16-05-2016 21:18
HiResAudio GS Eurocup'ı aldığında sosyal medyadaki Fenerbahçeliler hep Euroleague'yi kazanıp GSlileri susturacaklarını söylüyordu. 27 nisandan beri bunu iple çekiyorlardı. Akılları sıra nazire yapacaklardı. Şimdi bunu yapamamanın hayal kırıklığı ve hezeyanını yaşıyorlar. öfkelerini GSye saldırarak çıkartmaya çalışıyorlar ama nafile. Neticede GS müzesine 3. basketbol kupasını ekledi. Sizin eliniz ise yine havada kaldı.
16-05-2016 21:16
Hakan Çelik Galatasaray'ın tarihine bakıyorsun, futbolda UEFA ve Süper Kupa, basketbolda kadın/erkek Eurcup, kadınalr Euroleague kupası... Fenerbahçe'ye bakıyorum sadece kadın voleybolda CEV ŞL kupası. Başka birşey yok. SPOR KULÜBÜ olarak Avrupa'da en başarılı kulüp Galatasaray. Çamur atarak bu gerçeği değiştiremezsiniz. Değiştirmek için yapabileceğiniz yegane iş Avrupa'da kupalar kazanmaktır. Tabi bu loserlık ile biraz zor.
16-05-2016 21:09
Son Topa Kadar Beğenseniz de beğenmesenizde ülke sporunda erkek basketbol dalında "kazanılmış" en büyük kupa Eurocup'tır. Daha iyisi "kazanılana" kadar en iyisi budur. Birşey kazanmadıysanız eleşirmeye de hakkınız yok.
16-05-2016 21:06
hayri gülle bence burada bir yanlış anlaşılma olmalı. galatasaray bu göndermeyi beşiktaş sompo japan'a falan yapmıştır. çünkü euroleague'de final oynayan takıma eurocup ile gönderme yapmaya kalkacak kadar komikleşeceklerini zannetmiyorum. ya da ben fazla iyimserim ve hangi ülkede yaşadığımı unutuyorum.
16-05-2016 20:55
Realist Eurocup'ı beğenmeyenleri müzesine bakıyorum, tam takır kuru bakır. Dünyada FB kadar basketbola son 10 yılda bu kadar para harcayıp 0 (sıfır) kupa sahibi olan başka takım yok. Efes'in Koraç kupası, BJK'nin Challenge kupası var hiç yoktan...
16-05-2016 20:52
I Love Chicago Sadece 1 yıllığına Euroleague'de misafir olan bir takkım için çok doğru söylemişler, çünkü yapabileceklerinin en iyisi Euroleague organizasyonunun 2. ligi olan eurocup birinciliğidir ve değeri ise Euroleague 16.lığına eşittir......
16-05-2016 20:51
metin fenerbahçe nin zaten sadece ismini koymuşlar takıma bütün organızasyon ülkerin para da dahil !! fenevliler bunu unutmayın. bu yüzden eurolig a lisansına sahipsiniz. gs nin bu bütçesiyle çok iyi bir başarıdır euro cup. hem final oynayanı değil kupa alanları tarih yazar. geçmiş olsun.
16-05-2016 20:09
yavuz salim'e cevaptır; yahu fener cok para harcadi ondan finalde diyen komik arkadas sen gs'nin euroleague'e gittigi seneler harcadigi 20ser milyon dolarlardan haberdar mısın? inanmıyorsan aç bak googledan dursun özbek'in açıklamalarına. 20 milyon dolar harcayıp 2 galibiyet alan takımın taraftarı gelmiş para verdi o yüzden finale kaldı diyor. e o zaman khimki real barca daha çok para harcadı fenerden hiç biri f4e bile kalamadı. bu kadar mı cahillik olur insan yaptığı yorumu önce bir tartmalı. size basketbol yorumlamak ağır geliyor bence gidin yine futbol holiganlığı yapmaya devam edin :))
16-05-2016 18:10
Micov Fblilere bir tavsiye 2 senede 60 milyon verdiniz imparatorunuza bu sene 50 verin sizi şampiyon yapar...
16-05-2016 18:06
suat tarih şampiyonları hatırlar goygoyuna inanmak da ayrı bir ergenlik olsa gerek... misal basketbolu gerçekten seven ve takip eden insanlar finalde pao'ya yenilen kinder bologna'yı da kadrosunu da bugün bile hatırlarlar. ama buradaki ergenler herkesi kendi gibi kapasitesiz ve çapsız zannettikleri için kendilerine ne dense boşadır. fenerbahçe daha 2. kez finalfour yapıyor el'de ve şimdiden bir finali var. seneye kupayı alınca artık üzüntüden atlayacak köprü ararsın sayın kahve kupalı komedyen.
16-05-2016 17:38
Özgüreda Hürriyet Gazetesine Aziz Yıldırım final öncesi demeç vermişti. Devlet Avrupa'da kupa kaldırmış Türk takımlarına 10 milyon euro ödül vermesi lazım. Aziz Beyi bu konuda detekliyorum, Devlet gereğini yapsın.
16-05-2016 17:22
lokum GS ve GS'lılar ne kadar aşağılık kompleksi içindeler böyle? Aslında bunlara bir yerlerimizle gülüp geçmemiz gerekli. Çevre Bakanının "biz Nasa'dan daha ileriyiz" demesine benziyor bu! Kendilerini rezil etmekten başka bir şeye yaramyan dandik bir gönderme!...
16-05-2016 17:13
Kartal Adnan Efes Pilsen bundan yaklasik 15 sene once 2 kere F4 yapti ve ikisinde de 3. oldu. Fenerbahcede 2 . oldu... tarihinde bir suru sampiyonluk olan Maccabi tel aviv bile bu sene eurocupda elendi. Bence F4 oynamayi cok abartiyoruz.. zaten avrupa basketbolu bukadar kuculmusken maddi olarak parayi bastiran dudugu caliyor artik. Efes Besiktasla birlessin yada Turk telekom Galatasarayla birlessin onlarda oynar. Artik hersey paraya bagli avrupa basketbolu bitmis.. oly pao Maccabi italyan kulubleri hepsi parasizken, cska real ve barca rakip kaliyor ust seviye icin.. Benim icin o yillardaki F4 daki efes pilsenin 3. olmasi , bitik avrupa basketbolunda final oynamaktan daha degerlidir.
16-05-2016 17:09
Hale Sevim Beşiktaşlı olarak bana göre Çok saçma ve komik bir şey olmuş sapla samanı karıştırmak gibi bişey.Euroligde 4 finale kalmak için ıkı Euro cup u feda eder takımlar.Euro Cup değersel olarak pek değer görmeyen herkesin aldığı bir kupa konumunda.Kime bugün Euro cup ta kupayı kazanabılırsın ama 4 final sansında var hangisi desenherkes 4 final der Euro cup u artık sıradan takımlarda alıyor komik duruma düşünmüşler kendilerni.Fenerbahçe belkide spor taihimizde rüya olarak baktığımız asla oralarda bizim takımımız olmaz dediğimiz yerde önce gecen sene 4 finale kalıp 4 olması bu sene final oynayıp böyle talihsizce kaybetmesine rağmen bence birdah bu aşamaya gene gelebilirse Fenerbahçe gelir gerisinin bu seviyede final oynaması imkansız ama fener artık tecrübelendi kabul etmek lazım obradovic eksikleri giderip gelicek sene süpürücektir mutlaka.
16-05-2016 16:35
Birol Adanaspor'un Fenerbahçe' den başarılıyım demesi gibi birşey. Bir de bu yorumu GS lisesi mezunu insanlar yapıyor, okumakla cehalet gitmez derler ya doğruymuş.
16-05-2016 16:30
Birol Şu yorum bile bu GS yönetiminin çapını ve vizyonunu ortaya koyuyor, adım gibi biliyorum ki aklı olan her GS li ne yaptın Özbek diyor dur.
16-05-2016 16:27
SALİM İNCE gs nin finalde yendiği takım fb ye 30 sayı fark atan takım değilmiydi
16-05-2016 16:24
SALİM İNCE fb lilerin çok zoruna gitmiş anlaşılan.
16-05-2016 16:22
SALİM İNCE fb liler çok doğru yazmış. para vererek girdikleri bir ligde ancak şimdi final oynayabildiler. o kadar çok para harcanarak anca buraya kadar gediniz. Ama gs ın kupası müzesinde. siz istediğiniz kadar final oynadık deyin
16-05-2016 16:18
Deniz CSKA'nın hakem destekli kupa kazanmasına dünyada bir Ruslar bir de GS liler seviniyor.
16-05-2016 16:12
KupaBeyi Tarih Her zaman Şampiyon olanı yazar, ikinci olanı değil :) Galatasarayımız çok güzel gönderme yapmış.. Bu Ülkeye gelmiş en büyük Avrupa kupası bizim müzemizde :)
16-05-2016 15:52
je t'aime b'6s vah zavallı galatasaray odeabank avrupanın birinci kupasına katılabilecek yeterlilikte olmayan takımların kısaca ikinci ve üçüncü sınıf avrupa takımlarının katıldığı bir kupayla övünüyor.
16-05-2016 15:47
Birol Basketbolu takip edenler iyi bilir, bu imitasyon kupanın 3 tanesi bir tane eurolig finali etmez.Bank Asya şampiyonluğu gibi kazanınca Eurolig e terfi ediyorsun.Ya da bujiteriden takı alıp pırlanta numarası yapmaya benziyor.
16-05-2016 15:42
vom Fransızlar :) komik fransızlar. Bu kupayı alamasaydın fenerin final oynadığı yerde oynayamayacaktın. Bunu kazandın anca gelebiliyorsun olduğumuz yere rütbe farklı birşey .... :)
16-05-2016 15:34
bull bu arkadaşları seneye euroleague'de de izleyeceğiz. bakalım euroleague a grubu normal sezon grubu sonuncusunun bile finale kalabildiği eurocup'a benziyor muymuş görsünler. o zamana kadar dev aynasına bakıp böbürlenmeye devam... komediye bak arkadaş. euroleague takımlarının oynamak zorunda kalsa başarısızlık addedeceği bir kupayı adam euroleague 2.liği ile kıyaslıyor. bu gibi fantastiklikler herhalde ancak bu ülkede olur :)
16-05-2016 15:25
onur allah aşkına :) insanı güldürmeyin bu şekil haberlerle.Tmm aldınız kupayı tebrikler ama eurocupla euroleague karşılaştırıp ortalığı kirletmek nedir tam bir cahilliktir.
16-05-2016 15:22
siber Allah akıl fikir versin bu twitter gönderisini düşünenlere. Yahu aldığınız o kupa Fenerin bir tip'le şampiyonluğu 2 saniye ile kaçırdığı üst düzey takımların katılabildiği El'e katılabileceksiniz seneye alırsınız boyunuzun ölçüsünü.
16-05-2016 15:11
cagrideniz kupa 1 finalistine bu şekilde bir mesaj kupa 2 şampiyonunun vermesi de enteresan. seneye euroleague de başarılar diliyorum galatasaraya. umarım oyuncularının ücretlerini öderler de düzgün bir kadro kurarak top16 ya kalır ve kendi rekorlarını egale ederler
16-05-2016 15:08
xxccxzcz Euroleague final four ile Eurocup Şampiyonluğu arasındaki klasman farkını bilmedikleri için(ya da basketbolla alakalrı olmadığı için) bu açıklama gayet normal.
16-05-2016 15:01
BJK Ali Adamlar dogru demis , niye gonderme olarak yorumluyorsunuz ki. Gercektende erkeklerde ulke takimlarinin aldigi en buyuk kupa eurocup ile efesin aldigi korac kupasidir. Bayanlarda da galatasarayin euroleague sampiyonluk kupasidir.
16-05-2016 15:00
karaca sarioglu Allah akıl fikir versin. Düşük IQ ürünü bir proje
16-05-2016 14:59
Erkan Sizin final oynadıgınız takım bu seviyede gruplardan bile çıkamadı.... Aradaki fark o kadar...
16-05-2016 14:53
Potaperest ezeli rakibin gayet dramatik biçimde şampiyonluğu kaçırmışken böyle bir çıkış yapmanın gerçekten gereği var mıydı? ya da bunda bir iyi niyet aranabilir mi? net biçimde kompleksli bir hareket olmuştur ve koca bir camianın bu kadar basit işlere bulaşması hiç mi hiç yakışık almamıştır. eurocup kupası'nı alınca çok sevinmiştim ama şu yapılan hareketten sonra kendimi aldatılmış gibi hissettim. biz bu ülkede sorun taraftar profiliyle alakalı dedikçe kulüpleri yönetenler malum imam-cemaat ilişkisini tekrardan yüzümüze vurmakta hiç gecikmiyorlar malesef.
16-05-2016 14:51
Serdar Sen ilk olarak final foura kal ikinci senende final oyna finalide hakem kararlariyla kaybet 21 sayidan geri gel sonra en iyisini yapmis olun ayrica eurocup kazandin da fb final oynadigi yerde oynamaya hak kazandin bunuda unutma
16-05-2016 14:48
Serdar Sen ilk olarak final foura kal ikinci senende final oyna finalide hakem kararlariyla kaybet 21 sayidan geri gel sonra en iyisini yapmis olun ayrica eurocup kazandin da fb final oynadigi yerde oynamaya hak kazandin bunuda unutma
16-05-2016 14:48
Serdar Sen ilk olarak final foura kal ikinci senende final oyna finalide hakem kararlariyla kaybet 21 sayidan geri gel sonra en iyisini yapmis olun ayrica eurocup kazandin da fb final oynadigi yerde oynamaya hak kazandin bunuda unutma
16-05-2016 14:48
Ertan Ürkmez Ne diyelim, üslup, yöntem hep aynı; elma-armut hesabı. Güle güle giyinsinler, biz de bakarız üstlerine ne kadar yakışmış deriz...
16-05-2016 14:48
Harun Rekabet, rakibinin emeğine saygıyı da kapsayan bir kavramdır. Maçın hemen ardından böyle paylaşımda bulunulması saygısızlıktır.
16-05-2016 14:47
KingJames38 Antalya Tenis Turnuvasından kupa aldım tatilde otelde.. bu Djokoviç'in bu sene ikinciliğinden önemlidir.. Daha iyisi zaten EL Top 16, F4 bile demiyorum. EC de kimlerin oynadığına bakarsanız anlarsınız. Top 16 dan herhangi bir takımı alın koyun bu kupayı alır.
16-05-2016 14:43
Ramiz en iyisi bu dedigi kupayla anca fenerin ikinci oldugu euroleague e katilma hakki kazaniyorsun. bu durumda nasil en iyisi bu oluyor? sanirim gs yonetimi ergenligini tamamlayamamis insanlardan olusuyor. bu sacmaligin baska bir aciklamasi olamaz.
16-05-2016 14:30
Suat Ikinci lig kupasini alan bir takimin birinci ligde ikinci olmus bir takima yaptigi gonderme ayarinda komik bir caba olmus gs'ninki...
16-05-2016 14:16
ayzen adamlar haklı... işin ilginç tarafı cska seyircisi bile sesleri geldi. orada ultraslan çarşı olsaydı neler olurdu neler... sevgili başkan tribünüde bitirdi... ee boyle yaparsan bir tane para babası gelir oyuncuna vurur sen kalkar savunursun.
16-05-2016 14:10
ozan Terbiyesiz bir kulüp sonuçta tebrik edilmeyi hiç haketmeyen bir takım
16-05-2016 14:03

Yorum Yazın


Tweetlerimiz