23 Temmuz 2024, Salı
spot_img
Ana SayfaDİĞERFikret Orman: Akatlar’da yeni salon izni yasal olarak çıkmak üzere

Fikret Orman: Akatlar’da yeni salon izni yasal olarak çıkmak üzere

Beşiktaş JK Başkanı Fikret Orman, kulübün 2018 Yılı 1. Olağan Divan Kurulu Toplantısı'nda basketbola yönelik şunları söyledi:

“Ufuk Sarıca ve ekibine sahip çıkalım, İstanbul’un en merkezi noktasında salonumuz var, onların maçlarına gidelim destekleyelim. Beşiktaş Basketbolunun şampiyonluk hedefi var. İstanbul’un en merkezi noktasında salonumuz var. Taraftarlarımız destek versin. Başarıların geleceğine de inanıyorum.

Amatör şubelerde zarar ettiğimizi daha önce söyledim. Kulüpler Birliği’nde yaptığımız bir çalışma var ve komisyondan geçti. Devletimiz buna büyük destek veriyor. Bu destekle artık zarar edilmeyecek. Burada emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Hem altyapılara hem de amatör şubelere kalıcı yatırımlar yapmaya başlayacağız. Amatör şubelerle ilgili bundan sonraki stratejimiz de tam anlamıyla değişmiştir. Fulya’da bazı markalardan kira geliri alındığını düşünüyorduk ancak durumun böyle olmadığını anladık. Bir firma burada iflas etti ve buradan gelir elde edemedik. Buraya 3-4 milyon Dolar’lık bir yatırım yapmamız lazım. Yatırımı yapmazsak kira geliri elde edemeyiz. Bu yatırımı yapmadığınız zaman Fulya çöpe dönüyor. Şu anda senelik 4,5 milyon Dolar kira kaybımız var. Bazı anlaşmaların 300 bin Dolar kirası olduğu söyleniyordu. TL endeksi olduğu için bunlar da düştü. Fulya’da altyapıyı yürütemiyoruz. Ümraniye’de futbol akademisini kuracağız. Biz burada olduğumuz sürece bu yatırımlar yapılacak. Süleyman ağabeyden sonra bu işlere zaman, kaynak ayıran bir tek biziz.

Akatlar’da bir salon izni yasal olarak çıkmak üzere. Bu resmi izni aldıktan sonra sizlere açıklamak istiyordum. Buraya müthiş bir tesis yapacağız”

BENZER HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Reklam -spot_img

Son Haberler