David Blatt resmen Olimpiakos'ta
27.06.2018 - 14:36

Ülkemizde Darüşşafaka ile Eurocup'ı kazanarak başarılı bir sezonu geride bırakan David Blatt'in yeni takımı belli oldu.

Yeşil Siyahlılarla sözleşmesi sona erdikten sonra öncelikle NBA takımları ile görüşen Blatt, ardından rotayı Avrupa'ya çevirdi ve Olimpiakos ile 2 yıllık anlaşma imzaladı.

Ioannis Sfairopolous ile 4 yıllık birlikteliğini noktayalan Pire ekibi resmi sitesinden başarılı koçla resmen anlaştığını duyurdu.

 

Yorumlar


Uğur Albayrak Anadolu Efes'in makus kaderi değişmiyor.. David Blatt gibi bir marka ve kalite hem de İstanbulda yaşamaya alışmışken ellerinden uçup Yunanistana gidiyor. Çünkü alelacele Ergin Ataman ile (sanki kapılacakmış gibi) uzun süreli kontrat yaptıkları için.. Ali Koç gibi bir isim, gelir gelmez ilk iş futbolda sportif direktörünü Avrupadan getirdi. FB basketbol takımı Maurizio Gherardini ile transfer ve hakem ilişkilerini kurdu, Obradovici rahatlattı... Ya Efes ne yaptı. İyi niyetli ve uysal bir karakter olan Alper Yılmazı bu göreve getirdi ve ısrarla korudu.. Alper Yılmaz en fazla iyi bir abi olur , FB'de ki Cenk Renda kadar , daha fazlası değil... Şimdi umarım anlatabilmişimdir Efesin kaderini...
27-06-2018 22:12
ekin adamsın blatt seviliyorsun keşke hiç efesten gitmeseydin
27-06-2018 21:51

Yorum Yazın