Ufuk Sarıca'dan Beşiktaş açıklaması!
23.05.2016 - 13:56

Hürriyet'ten Ahmet Ercanlar'ın haberine göre; Beşiktaş yönetimi, Yağızer Uluğ'dan boşalan antrenörlük görevi için Ufuk Sarıca ile söz kesti. 2014-15 sezonunda Pınar Karşıyaka'yı lig şampiyonu yapan Sarıca'nın transferi birkaç içinde netleşecek. Genç hoca, "Kesin kararımı vermedim. Şartlara göre kalabilirim de, gidebilirim de" diyerek transfere yeşil ışık yaktı.

Yorumlar


Blue3512 Ufuk hocamıza bütün emekleri için teşekkürler.Ufuk hocanın üstünde durduğu bir konu var "organizasyonumuzu her sene bir adım ileri taşımalıyız buna bütçede dahil" Bu sene başında yapılan transferler tutmadı iverson dışında.Keşke Jones, Abercrombie ve Wright sezon başında takıma katılsaydı.Sezonun yarısından fazlasında guard olarak Kenan oynadı.Bu sene ufuk hoca kenan a fb nin bütün EL verdiği süreyi bir maçta verdi.Kenan asıl EL tecrübesini Karşıyaka da yaşadı yani.Ortada bir başarı veya başarısızlık varsa bunda herkes sorumludur yönetim ve teknik kadro olarak.Çünkü bu sene hiçbir takım 9 yabancı transfer etmedi.Bu sene oyuncu parlatma yerine bilindik oyuncu transferleri yapıldı.Seneye yine genç ve gelecek vaad eden veya potansiyelini bir tık yukarı çıkabilecek oyuncu bulup parlatma yöntemine geri döneceğiz.İnşallah ufuk hocamız kalır.
24-05-2016 09:54
Kagan KSK taraftarı şimdiden Ufuk hocayı eleştirmeye başlamış. Adam o kadar hizmet etti tarihlerin en büyük başarılarına imza attı ama her şeyin bir sonu vardır. Ufuk hocanın ayrılması son derece normaldir. Umarım KSK taraftarı bir gün kendisine oraya maça geldiğinde Ergin hocaya yaptığı gibi yapmaz.
23-05-2016 18:45
kafsinkaf Bu sene 9 farklı yabanı oyuncu Karşıyaka forması giydi. Sezonun 4 yabancı ile tamamlanmasının tek sorumlusu yönetim olamaz heralde.
23-05-2016 15:41
forensic Bu açıklama eşittir ben gideceğim demek anlamına geliyor. Yeni yönetim belki kalması yönünde ikna edebilir ancak, mevcut kulüp şartlarında bunun pek mümkün olacağını düşünmüyorum. Keşke gitmesen Ufuk Hoca.
23-05-2016 14:16

Yorum Yazın