Tahkim Kurulu, Wilbekin ve Larkin'in cezalarını onadı
02.10.2023 - 14:01

Tahkim Kırulu, Shane Larkin ve Scottie Wilbekin'in cezalarını onadı.

Böylece TBF Disiplin Kurulu'ndan ceza alan iki oyuncu, devşirme haklarını kaybetti.

Larkin ve Wilbekin resmi olarak yabancı statüsünde forma giyecek.

Yorumlar


Serdar Topaloğlu Basketbol federasyonunu verdiği karar nedeni ile kutluyorum. Kararsız devşirme oyunculara bel bağlanarak bir takım kurgusu oluşturmak son derece yanlıştır. Zorla güzellik olmaz.
04-10-2023 12:05
damon bence iki takımda en üst düzey geçerli mahkeme neresi ise ona gitmeli, bu iki takım senin bayrağını dalgalandırmış ve milli marşını duyurmuştur en üst düzeyde, tabiki bir ayrıcalıkları olmalı..ne olursa olsun ayrımcılık yapmam diyorsan o zaman NBA oyuncularını da cezalandır,zaten bençte oturuyorlar tüm sezon , orada oturacağına milli maçlara çıksınlar, kontrak falan hikaye...Ayrıca kimse milli takıma gelmiyor diyor cezalandırılmamalı, gönül işidir bu zorla gelen fayda da vermez zaten.
02-10-2023 15:47
ariel Her iki takımında yani gerek Anadolu Efes ve gerekse de Fenerbahçe Beko'nun yeterli maddi olanakları var. Her iki takımında yapması gereken başka ülkelerde takım satın alarak Türkiye'de alt yapılar dahil şubelerini kapatmak olmalı. Örneğin İngiltere'de beyaz eşya piyasasında çok büyük bir pazar payı olan Beko Fenerbahçe ile taşınabilir. Sonrasında da bu iki takımın ve alt yapılarının olmadığı bir ülkede basketbol ne hale gelir gülerek izlemek gerek.bir
02-10-2023 14:13

Yorum Yazın