Basked'den açıklama: Alimpijevic'in açıklamaları kabul edilemez
02.10.2023 - 13:56

BASKED, Beşiktaş Başanatrenörü Dusan Alimpijevic'in açıklamalarına yanı verdi.

Oyuncular Birliği, Alimpijevic'in adını vermeden şu açıklamayı yaptı:

Resim

 

Yorumlar


Maoni Basketbolcu eskisiymiş. Basketbol emekçilerine edilen laflara bak. Önce anlayışınıza bir çeki düzen verin sonra konuşun. Basketbolcu eskileri sahipsiz değil
03-10-2023 21:57
Eyüp ÖZKAYA Dusan Alimpijevic'in açıklamalarına çoğu türk basketbolsever katılır bir tek türk basketbolcular ve basketbolcu eskileri katılmazdı, o yüzden şaşırtmadı. Ancak işin komik tarafı bu açıklamayı bir türk antrenör yapsa -ki benzerlerini Ergin Ataman çok defa yaptı- ağzılarını bıçak açmazdı. Hatta Obra bile benzer açıklamalar yapınca sesleri çıkamıyordu. İşin bir başka komik tarafı ise Yapup Sekizkök'ün işgüzarlığı. Çok belli ki takımındaki türk oyuncular bizi savun demişler ve o da talimatı yerine getirmiş. Ama yine söylüyorum bunu yıllara yaygın ikili ilişki kurmak isteyeceği türk antrenörlere ve hatta Obra gibi bir figüre söyleyebilir miydi? Ergin Ataman'ın yıllarca çırağıyken laf etti mi mesela. Komik olmayın ve para alıp yatmayın. Türk Milli Takımının bu halde olmasının nedeni de bu anlayış. Çoğu kısa yoldan para kazanmanın peşinde çoğu kariyer peşinde! Birkaç olumlu örnek var diye genelleme yapamayacak mı kimse! Önce anlayışınıza bir çeki düzen verin sonra konuşun!
03-10-2023 09:45
Bülent Turhan Gündüz Sizin için hayal kırıklığı olan şey ne? Böyle tartışma olmaz. Adamın söylediklerinden hangisi yanlış. Lütfen bunları örnekleri ile anlatın da, hepimiz ayıplayalım. Bu söylemlerle kendinizi kandırırsınız, bizi değil.
03-10-2023 02:07

Yorum Yazın