Ömer Yurtseven'den Milli Takım açıklaması
04.08.2022 - 22:28

Ömer Faruk Yurtseven'in açıklamaları şu şekilde oldu:


Yorumlar


jojo Milli takımda "süre garantisi" isteyecek kadar bir yabancı, ulusal değerleri benimsemekten uzak bir devşirme gibi hareket ediyorsa, o zaman bize "başarı garantisi" versin Ömer efendi! Hatta cesursa, NBA takımlarında süre garantisi pazarlığı yapsın. Zannedersin Kevin Durant olmayı başarmış da, üstüne süre garantisi isteyip pazarlık yapıyor. Kapasitesi sınırlı, etik değerleri sorunlu bbu gibiler milli takıma asla davet edilmemeli.
05-08-2022 18:53
ert doncic i çağırsak fiba izin verse bundan daha istekli olarak gelirdi her halde
05-08-2022 12:18
Uğur Albayrak Rotasyonda alacağı süreden memnun olmayıp Ergin hocadan garanti istediyse, hoca yollamıştır.
05-08-2022 12:04
Tolga Bu bitiğin haberini dahi paylaşmayın bu kadar bencil kendi çıkarından ve rahatından başka birşey düşünmeyen insanın milli takım gibi en önemli yerde yeri yok zaten bu zihniyette olan birinden katkı da alınmaz men edilsin bir daha da alınmasın Hidayet Başkan Ergin Hoca şu konuyu detaylı açıklamanızı ve noktalamanızı rica ediyoruz siyaset etmeden açıkça şu konuyu noktalayın.
05-08-2022 11:35
Eyüp Özkaya Haberlerdeki eksiği aradım bulamadım. Bundan sonraki turnuvalara zaman zaman katılırım NBA kariyerime göre minvalinde bir şeyler demiş. Haklıdır ona bir şey demiyorum da izinsiz ya da izin aldıysa da Ergin Hocanın çok razı gelmediği bir şekilde mi kampa dahil olmadı ona açıklık getirme gereği duymamış.
05-08-2022 09:40
bleda Hiçbir şey olmasa bile kesin bir şey olmuştur demiş arkadaş. Kardeşim sen niye katılmıyorsun Cedi, Furkan katılırken. Uzun yıllar sonra ilk kez iddialı gireceğimiz bir şampiyonada şu başlangıca bakın. Motivasyon yok etmekten, şevk kırmaktan başka bir işe yaradığın yok. Sonsuza dek yoksun meen, mensin seni yankee seni. 2 senede bitirim olmuş usa'de
05-08-2022 08:41
jojo Tabi tabi. Bütün medya mensupları işi gücü bırakıp "acaba bugün büyük yıldız Ömer Faruk Yurtseven/sevmeyen?'i nasıl karalasak" diye bahane arıyorlar zaten! Yazdığı her satır bir suç itirafı. "Özrü kabahatinden beter" denir ya, durum tam olarak bu. Gelme yavrucum, asıl kabahat sabıkası kabarık olan seni davet edenlerde?! Furkan, Cedi, Alperen bir Ömer Faruk Yurtseven kadar NBA planlaması, yaz programı yapmayı bilmiyorlar. O nedenle onların milli takıma ayıracak, kampa katılacak zamanları bol! Bir daha Ömer Faruk Yurtseven gibi vatan bilinci ve vefatından yoksun yetişmiş tipler milli takıma davet edilir ve kadroda yer alırlarsa, o sadece bir takımdır, herhangi bir takım işte, milli olmayan herhangi bir takım!
05-08-2022 02:12

Yorum Yazın


Tweetlerimiz