Ana SayfaDİĞERARŞİVLigin tek yenilmezi Banvit'in

Ligin tek yenilmezi Banvit'in

- Reklam -

Beko Basketbol Ligi’nde dün Ankara’da oynanan Türk Telekom-Galatasaray Liv Hospital maçı ile 5. Hafta tamamlandı.

5. Hafta Maç Sonuçları

A TAKIMIB TAKIMISONUÇ
Royal Halı GaziantepOlin Edirne83-88
Beşiktaş İntegral ForexTrabzonspor Medical Park87-69
Mersin Bşb.Aykon TED Ankara Klj.80-84
BanvitTorku Konya Selçuk Üni100-78
Anadolu EfesUşak Sportif79-71
TofaşFenerbahçe Ülker89-81
Aliağa PetkimPınar Karşıyaka75-94
Türk TelekomGalatasaray LIV Hospital70-64

PUAN DURUMU

STakımOGMAYPuan
1.Banvit55043036710
2.Pınar Karşıyaka5414383619
3.Fenerbahçe Ülker5414233639
4.Aykon TED Ank. Kolejliler5414043789
5.Galatasaray Liv Hospital5323923768
6.Anadolu Efes5323673718
7.Uşak Sportif5323873848
8.Tofaş5324114218
9.Torku Konya Selçuk Üniv.5234044297
10.Beşiktaş Integral Forex5233963847
11.Türk Telekom5233914007
12.Olin Edirne5234054347
13.Royal Halı Gaziantep Basketbol5144054136
14.Aliağa Petkim5143574036
15.Mersin BŞB.5143864486
16.Trabzonspor Medical Park5053874515
Önceki İçerik
Sonraki İçerik
BENZER HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Reklam -spot_img

Son Haberler