Köprülerde Fenerabahçe Beko bayrağı
23.06.2022 - 10:12

ING Basketbol Süper Ligi şampiyonu Fenerabahçe Beko'nun bayrağı, köprülere asıldı.

Açıklama şöyle:

Erkek Basketbolda başarılarına bir yenisini ekleyen Türk sporunun lokomotifi ve Türkiye’nin en büyük spor kulübü olan Kulübümüz, İstanbul’un simgelerinden 15 Temmuz Şehitler ve Fatih Sultan Mehmet köprülerine dev Fenerbahçe Beko bayrakları astı.

Dev Fenerbahçe bayrakları, Türkiye Cumhuriyeti Karayolları Genel Müdürlüğü ve İstanbul Emniyet Müdürlüğü’nden alınan izinle, Asya ve Avrupa’yı birbirine bağlayan 15 Temmuz Şehitler ve Fatih Sultan Mehmet köprülerine, Stat Müdürlüğümüz tarafından asıldı.

Bayrakların köprülere asılması sırasında gerek Karayolları Genel Müdürlüğü gerekse İstanbul Emniyet Müdürlüğü Boğaziçi Köprü Koruma Şube Müdürlüğü personeli de kulüp personellerimize yardımcı oldu.

Bugün 15 Temmuz Şehitler ve Fatih Sultan Mehmet köprülerine asılan bayraklarımız, 23 Haziran Perşembe günü (Yarın) Yavuz Sultan Selim Köprüsü’ne de asılacak.

Yorumlar


Aksoy "OAKO" hepsi için diyorum.Burda Fb yi görünce yazdım.Bu arada hiç bir futbol takımını tutmuyorum.
24-06-2022 11:30
OAKA Trabzon asarken sorun yok Fenerbahçe asınca mı sorun oluyor.
23-06-2022 14:42
Aksoy Bu bayrak asma işininde suyunu çıkardılar,Her şampiyonlukta değil,o köprülere sadece Avrupa şampiyonlarının bayrakları asılmalı diye düşünüyorum.
23-06-2022 10:41

Yorum Yazın


Tweetlerimiz