Kokoskov NBA'e gidiyor mu? Komsuoğlu'dan açıklama
20.07.2021 - 11:14

Fenerbahçe'den beklenen açıklama geldi.

Dallas Mavericks tarafından istenen Igor Kokoskov'un geleceği ile ilgili Fenerbahçe Şube Sorumlusu Sertaç Komsuoğlu şu açıklamayı yaptı:

Yorumlar


jojo Erdem Can, Ertuğrul Erdoğan gibi başarıya aç isimlere kendini kanıtlama fırsatı verilmeli diye düşünüyorum açıkçası. Birlikte Uyum içinde çalışmayı kabul ederlerse ikili bir yapı da kurulabilir, hatta kurulmalı da. Hani "baş antrenör ille de ben olmalıyım" egosuna kapılmadan, gerçekçi bir yaklaşımla bir ortak akıl kurulabilir. Her neyse, Obradovic kendini bir işçi olarak tanımlıyor sabah 09 :00 gibi ofisine gelip bizim deyimle bismillah diyerek işine başlıyordu. Belki de Euroleague tarihindeki en çalışkan hocadır zati alileri. Sabahtan akşama kadar ve üstelik her gün basketbol -şahsen ben tahammül edemem, manyaklık bence- ile meşgul olmak tüm rakipleri, sistemlerini, setlerini, taktiklerini vs. tek tek analiz etmek, hafızada tutmak falan... Takımı şampiyon olduğunda da "ben değil" diyeceksin ve başarıyı oyunculara başlayacaksın. Heh işte bizim yerli hocalardan bu azmi ve tevazuyu göstermeyeni kulübün 5 km yanına yaklaştırmayacaksın.
22-07-2021 02:24
Uğur Albayrak Erdem Can ismini çok sık duymaya başladım. Bu konuda bazı çekincelerim var. Erdem CAN öncelikle daha küçük bütçeli bir takımda baş koçluk deneyimi yaşayıp sonra Fb başına gelebilir. Bu halde başa gelirse, olası bir kötü gidişte 5. haftada ne yazık ki ipi çekilir. Gelecekteki kariyerini düşünüerek baş altı Tofaş,KSK,Telekom vb bir takımda başarılar elde ederek değerini ispatlamalı. Ergin Ataman'da Itoudis'de aynı yoldan geçmiştir.
21-07-2021 12:13
jojo Kokoskov'un bum'ına tekmeyi basın gitsin. Hayali yardımcı coach olmak olan hedefsiz bir antrenörün ulaşabileceği seviye ne olabilir ki? Ertuğrul Erdoğan'ın Kokoskov'dan bir eksiği olduğunu düşünmüyorum. Sezonun başlamasına kısa bir süre kala en kritik konu belirsiz olmamalı. Paşamızın keyfini mi bekleyeceğiz? Zaten Barthel gibi hantal, savunma özürlü, ribaund sezgisi bile olmayan, Bayern'de neydi ki Fenerbahçe'de ne olsun tipi bir oyuncuyla yola çıkan bir hocadan ne olabilir Allah aşkına. Barthel'in kapatılamaz savunma açıklari ve zaafları ortadayken buna bir de Devin Booker tarzı yumuşak bir pota altı oyuncusu daha eklendi! Bir yandan Polonara ve Henry gibi Euroleague sertliğine çok uygun transferler yapıp öte yandan Barthel ve Booker'ı transfer etmek. Yani bir süper hamleyi nasıl berbat bir hamle ile yok ederiz diye bu kadar kasmayın! CSKA'da Milutinov, Milano'da Hines, Realde Tavares, Barca'da B. Davies. Bizde ise ever, o müthiş yetenek Bartel:) Gerçekten komik.
20-07-2021 23:57
Fenerlee böyle olacağı aylardır belli bir şeydi asıl soru neden daha önce adım atılmadı? obradoviç dahil bir çok hoca takımları ile anlaştılar bu saatten sonra bu kalitede hocayı nereden bulacaklar yazık oldu.
20-07-2021 19:04
Tolga Salın adamı gitsin Avrupa da hiç bir takım bir daha bu adamı getirmesin başka koç mu yok yardımcı coach luk için Amerika ya dönmek istiyor adam burada ama Ruhu oralarda kalmış :)
20-07-2021 15:13

Yorum Yazın


Tweetlerimiz