Itoudis: Savunmamızı düzgün yaptık ve maçı kazandık
22.05.2023 - 23:16

Fenerbahçe Beko Başantrenörü Dimitris Itoudis, Frutti Extra Bursaspor maçının ardından konuştu.

Itoudis: '' Takımımı tebrik ediyorum. Ciddi ve ritmi son derece iyi olan, üst üste 90 sayı ve üstü atarak galibiyet alan bir takıma karşı oynadık. Biraz sağlık sorunlarıyla mücadele ettik, hasta oyuncularımız vardı. O yüzden farklı bir takımla hazırlanmak zorunda kaldık. Ama çift haneli sayılarda öndeydik. Yaklaşık 3 kere +10 oldu. Serbest atışlarda iyi değildik. Evimizde olduğumuz bir maçta %75 üzerinde olmalı. Onu da toparladık, maçın sonunda ribauntları almayı başardık, savunmamızı düzgün yaptık ve maçı kazanabildik. Şimdi play-off hazırlık dönemi. Umuyorum idmanları herkesle yapabiliriz. Herkes sağlıklı olur. Tofaş ilk 2 maçta oynadığımıza göre çok farklı bir takım. Şimdi onun analizini ve hazırlığını yapmamız gerekiyor. İlk maçta burada taraftarı bekliyoruz. Biliyorum pazar günü çok önemli bir gün. Önemli bir seçim var. Seçimden önce gelip bize destek olmalarını diliyorum. '' şeklinde konuştu.

Yorumlar


Bülent Turhan Gündüz Sayın Oktay, Itoudis'e dair benim de kuşkularım var. Bu yıl birçok maçta form durumu gerçekten berbattı, tam bir koç başarısızlığı. Fakat bazı maçlardaki başarısı kesinlikle gelecek yıl da bu takımı yönetmeyi hak ettiğini düşündürüyor. Zor maçlardı ve kesinlikle koç başarısıydı. Türkiye Ligini kaybedeceğine inanıyorum. Türk oyuncuları kullanamadılar ve hazır değiller. FB'nin kadro düzenlemesi sonrası dörtlü finale kalacağına inanıyorum. Efes zaten iyi bir kadro. Tamamlayıcı parçalar ve plan/programla dörtlü finale kalacaktır düşüncesindeyim. Kim bilir, belki bir Türk Finali. Bu olasılık beni heyecanlandırıyor.
24-05-2023 12:00
oktay aman aman ne savunma ....içi boş bir koç...bu takıma hiç bir katkısı olmayan kime ne rol verip vermediği belli değil...hangi seti var izlerken acaba diyorum..partizan ı izlerken diyorum bunu oynayacaklar keza baskonia keza bolgnanın bile set düzeni var...bu adam topu birine veriyor ne yaparsan yap diyor...seneyede olağanüstü birşey olmadığı sürece bir halt olmaz bu takımdan.....
23-05-2023 10:26

Yorum Yazın


Tweetlerimiz