Itoudis: Daha güçlü döneceğiz
09.06.2023 - 20:44

Fenerbahçe Beko Başantrenörü Dimitris Itoudis Anadolu Efes maçının ardından yayıncı kuruluşa konuştu.

Itoudis, “Anadolu Efes’i tebrik ediyorum ve onlara başarılar diliyorum. Güzel bir seriydi. Bu sezon çok sakatlık yaşadık, iki serimizi de son saniyelerde kaybettik. Sakatlıklar yaşadık. Zorluklarla baş ettik. Kötü anlar yaşadık. Geçen sezon kazandığımız kupayı kaybettik. Yetenekli bir takıma karşı zorluklar yaşadık. Savunmada sert oynadılar. Yüzdelerimiz önceki maça göre düşüktü. Bu uzun bir yolculuk. Yeni bir takımız. Yönetimimiz ve taraftarımızla beraber olmaya çalıştık, hepsine teşekkür ediyorum. Başka şeyleri değerlendirmemiz gereken günlerde oldu. Finale kalamadığımız için üzgünüm. Daha güçlü geleceğiz. Sahadan ayrılırken duygusaldım, hala öyle hissediyorum” ifadelerini kullandı.

Yorumlar


efespilsen Laotopunu alıp Guduriç'in kasti, sportmenlikle alakası olmayan davranışını da ekrandan gösterseydin ya... Buna nasıl karşılıklı çalınır deseydin ya... Sonra Clyburn'iterken böyle şey sahada yapılır mı deseydin ya...
10-06-2023 13:23
Mertbaba Laptopu yok muydu ? bu kez yanında... Ataman'ın elini sıkıp özür diledim mi? Sahada işini yapmaya çalışan hakemden özür diledim mi? hatta helallik istedin mi? Yine diyorum Jesus'a özenme kendin ol!!!
10-06-2023 00:52

Yorum Yazın