İki temsilcimiz aralık ayında Kadınlar EuroLeague'de olmayacak
30.11.2020 - 20:39

FIBA Avrupa Bölge Ofisi, takımların seyahat etmelerini ve kendi balonlarında (fanuslarında) yer almalarını önleyecek olan hazırlıklarındaki kritik COVID-19 ile ilgili aksaklıklar hakkında ilgili kulüpler tarafından bilgilendirildi.

 

 

İzmit Belediyespor, İstanbul'daki A Grubu turnuvasına katılmaya hazırlanırken, Galatasaray, Macaristan'ın Sopron kentinde yapılacak D Grubu turnuvasına katılacaktı.

 

 

Sonuç olarak alınan kararlara göre :

· İzmit Belediyespor’un maçları planlandığı gibi bu fanusta oynanmayacak ve bu maçların durumu daha sonraki bir aşamada ilgili disiplin organları tarafından belirlenecek.

· Galatasaray’ın maçları planlandığı gibi bu fanusta oynanmayacak ve bu maçların durumu daha sonraki bir aşamada ilgili disiplin organları tarafından belirlenecek.

 

Yorumlar


sporsever Salgının başladığı ve liglerin her ülkede telaş halinde kapatıldığı aylarda dilimizde tüy bitti, "yapmayın, sadece erteleyin, bekleyin, gerekirse önümüzdeki sezonu hiç başlatmayın, bu sezonu bir yıl sonra tamamlarsınız", diye. O zaman amma gürültü kopardı o kalabalık. Hadi bakalım, çıkın şimdi ortaya, çözün sorunu: Ertelenen maç sayısı ve sahaya çıkamayan takım sayısını biliyor musunuz ? Biçare kulüp ve oyuncular sizin müthiş formüllerinizi bekliyor !!!
01-12-2020 10:21

Yorum Yazın