Galatasaray Nef'ten hızlı başlangıç
24.01.2023 - 21:36

Şampiyonlar Ligi'nde Galatasaray Nef, Limoges'i ağırladı.

Son 16 turunun ilk maçında Fransız ekibine karşı maça hızlı giren Galatasaray Nef ilk yarıyı 48-37 önde tamamladı.

İlk yarıda Galatasaray Nef adına yeni transfer Daron Russell 11, Dusan Ristic 10 sayı ile oynadı. Limoges takımında Lucas Ugolin ve Tomas Kyzlink 7'şer sayı üretti.

İkinci yarıda da kontrol tamamen temsilcimizdeydi. Son çeyreğe 73-55 önde giren Galatasaray Nef, karşılaşmayı 100-73 kazanarak gruptaki ilk maçından galibiyet çıkarttı.


Yorumlar


göçmen Hummer ın yerine daha verimli bir oyuncu alınırsa bir kademe atlar takım. Not: Çok ucuza oynadığını biliyoruz ama şampiyonluk biraz pahalı.
25-01-2023 11:45
Mertbaba Walla gaza gelsek mi gelmesek mi bilemedim. Limoges eksik bu bir , İkincisi bizim gardımız yeni gitmiş yerine şutör gard gelmişken rakip koç son yılların en uzun alan savunmasını niye yapar!?!?! Dolayısıyla takımı Ksk deplasmanında ve içerde Aek maçında görmek gerek.Amma velakin, Dee Bost gidince daha bir takım oyunu on plana çıkacaktır derken bugün herkesin asist yapması buna tuz biber oldu.Yeni transfer Fb'deki Carson'un süssüz hali :)))) Rahatça Asist yapabilmesi umudumuzu arttırıyor.Diger eskiyen yeni transfer Ristic ilk defa oynadı.Bu kadro Şampiyonlar Ligi'ne asılmalı.Bir de gününde olursa Kupa(inşallah yerinden izleyeceğim) Kendi Ligimiz zor artı para kazandırmıyor.Yunan koç oyuncuların da katkı vermesiyle harika rotasyon yaptı.Mülayim hata yapsa da oyunda tuttu tebrikler... Averaj çok iyi oldu iç sahada kaybetmezse ilk iki garanti gibi...
25-01-2023 00:00

Yorum Yazın


Tweetlerimiz