Ernak: EuroLeague’in en formda takımını 71 sayıda tuttuk
11.02.2020 - 23:23

Darüşşafaka Tekfen’de koç Selçuk Ernak, Anadolu Efes'i Türkiye Kupası'ndan eledikleri maçın ardından şunları söyledi:


“Ancak kendi mücadele gücünüzün üstüne çıkarsanız, her şeyi minimum hatayla ve üst düzey mücadeleyle yaparsanız Efes‘i yenersiniz. EuroLeague’in en formda takımını 71 sayıda tuttuk. Son maçlarına bakarsanız, CSKA ve Maccabi gibi Avrupa’nın en iyi takımları Anadolu Efes‘i 71 sayıda tutamıyor. Sezonun geri kalanındaki özgüvenimiz için çok önemli bir galibiyet. Çünkü tecrübeli oyuncuların yanında çok tecrübesiz oyuncularımız da var. Kendi potansiyellerini fark edebilmeleri için bu tarz dopinglere ihtiyaçları var.

Ankara’da başarısız olursak bu galibiyetin bir anlamı olmayacak çünkü Türkiye Kupası ilk turda kazanılmıyor." 

 

Kaynak: Basketfaul

Yorumlar


sporsever Yalnız başka bir sorun daha var Fatti bey. Haticeyi bırak neticeye bak derdi eskiler. Efes Daçka'yı yendiği zaman da altından kalkamayacağın ve saydıklarından çok daha ciddi bir yığın mazeret bulurum sana.
19-02-2020 09:21
fatti yalnzı bir sorun var selçuk bey ,efes euroleague de mıcıc,peters,moerman,anderson ilaveli kadro ile oynuyor ve farkedersinizki larkınde sakatlandı ve efes maçı kazanmak için çok da uğraşmadı yoğun takvim yüzünden , euroleaguedeki motivasyon daha farklıydı,ama tebrikler hakkıyla kazanılmış bi maç dacka için
12-02-2020 09:26

Yorum Yazın


Tweetlerimiz