Yine, Yeni, Yeniden!
17.04.2017 - 19:15

Hoş geldin Turgay Demirel! FIBA Başkanı olarak gelip ülkemizi yeniden karıştırdın ya. Helal olsun sana (!)

FIBA Kadınlar Eurocup finalinde protokolü altüst edip şimdiki federasyon üyelerini arka sıralara atarak eski ekibinden Barbaros Akkaş, Hüsnü Karagözoğlu ve Akın Süel’i hemen yanına, en ön sıraya almışsın. Yuh! Yarın bir gün onlar da ellerindeki gücü kullanıp seni veya misafirlerini arka sıralara atarlarsa çok mu hoşuna gider? FIBA başkanı oldun ama… Neyse! Terbiyemi bozmayayım. Şimdilik sadece ‘etme bulma dünyası bu’ deyip geçeyim.

Ah! ‘Etme bulma dünyası’ deyince Hido Federasyonu'nun ilk organizasyonunda yaptığı protokol hataları geldi birden aklıma: Onlar da All Star organizasyonunda ‘abi’lerine hak ettikleri yerleri vermemişlerdi. En ön sıraları eşlerine dostlarına ayırıp, basketbolun ‘eski’lerini tribünlerin en arkalarına yollamışlardı. Ayıp oldu ebette ama onlar acemiydi. Turgay ise hınzırdır. Bilerek yapmıştır bu protokol ayıbını…

Üstüne bir Turgay, Ekaterinburg – Fenerbahçe finalinden önce rakip takımın CEO'su ile yemekte buluşup, Fenerbahçe’nin kampına hiç uğramayınca bardağımızı taşırdı. Euroleague finalleri öncesinde akıllı uslu basketbol yazmaya hazırlanırken, terbiyemizi bozduracaktı…

Tamam! Şimdi derin bir nefes alıyor ve unutuyoruz Turgay Demirel’i. Ve.. Basketdergisi.com okuyucularına müjdemizi veriyoruz:  Euroleague’i dev bir kadro ile izleyip maçları yorumlayacağız. Sonrasına bakarız!

Yorumcu kadrosu hemen hemen belli oldu. Bu ünlü isimleri çok yakında sizlere duyuracağız. 1986 yılından bu yana basketbolun sesi olan (O zaman kuşe kağıda basılan bir aylık bir yayındı) Basketdergisi.com'u daha dikkatli izleyin lütfen. Beğeneceksiniz…     

AHMET KURT       

Yorumlar


Tamer Basit bir formatı olsa da bu siteyi seviyorum ve düzenli olarak takip ediyorum. arkadaşların da bahsettiği gibi böyle eli yüzü düzgün en fazla 3-4 site var ve sizlerin gelişimi varlığı biz takipçileri çok mutlu eder.
20-04-2017 12:45
ballokum Dört gözle bekliyoruz.
18-04-2017 07:21
demir muazzam, yakisir bu siteye
17-04-2017 23:32
Mertbaba Hocam birde Hido nasıl federasyon başkanı oldu ya da Aziz'in aziz dostu Demirel ile arası niye bozuldu! bunları da yazsan çok seviniriz!
17-04-2017 22:59
mete FB zaten basketbol şubesinin finansal zararını açıklamıştı, GS başkanı da zararı açıkladı ve basketbolda küçülmeye gideceklerini söyledi. Ligimizin ekonomisi sürdürülebilir mi? Testi kırılmadan önce bunları da konuşmak gerekiyor, özellikle ülke ekonomisinin koşulları da göz önüne alınınca.
17-04-2017 22:11
Erol Hadi bakalım. Zaten ülkemizde internet ortamından takip ettiğimiz doğru düzgün 2-3 site var. Maç önü ve sonu röportajları ve analizlerinizi dört gözle bekliyoruz.
17-04-2017 20:37

Yorum Yazın