Sırbistan'da şok! Bjelica sakatlandı
11.06.2016 - 12:08

Rio Olimpiyat Oyunları'na katılmak için mücadele edecek Sırbistan Milli Takımı'na kötü bir haber geldi. Novosti.rs'nin haberine göre, NBA'de Timberwolves forması giyen Nemanja Bjelica ayağından sakatlandı. Tedavi olmak için Minnesota'nın yolunu tutan Nemanja Bjelica birkaç hafta sahalardan uzak kalacak. Bjelica'nın Sırbistan Milli Takımı ile bu yaz Olimpiyat Elemeleri'nde mücadele edemeyeceği söyleniyor.

Yorumlar


Kamil Mataracı Sevgili ayzen; biliyorum dikkat çekmeye çalışıyorsun, iki saçma sapan cümle edeyim bir iki kişiyi sinirlendireyim falan diyorsun. Trollük böyle birşey, artık çoğu insan biliyor bunu. Yine de farkında olmadan senin ve senin gibilerin ağına düşen birkaç kişi olabiliyor. Dilerim işine yarar ve onlarla mutlu olursun.
11-06-2016 13:50
ayzen antiç,datome,udoh,bjelica... bunlar hep rol verirsen sistemli oynatırsan oynar.. yoksa bu adamlar bireysel yenetekleri ''0'' nba de gördük. sasha vujacic ve bogdanovici goruyoruz onlar ayrı.. takır takır üçlük atıyorlar.. neden yetenek var. bjelica ise gecelere akmaya devam etsin.seneye dogusa gelirse sasırmam
11-06-2016 13:03

Yorum Yazın


Tweetlerimiz