ÖZEL-Oktay Mahmuti: Önce imajımızı düzeltmemiz gerek
04.06.2018 - 15:32

 

Galatasaray Odeabank Koçu Oktay Mahmuti, sorularımızı yanıtladı.

Mahmuti, gelecek sezon Sarı Kırmızılılarda yaşanacaklarla ilgili olarak sitemize açıklamalarda bulundu.

Treviso'da düzenlenen NBA kampında bulunan Mahmuti, transferle ilgili sorumuza, "Treviso'da transfer çalışmalarımı sürdürüyorum. Amerika ve Avrupa'dan birçok genç yetenek, aynı zamanda birçok basketbol menajeri burada. Ancak şunu gördüm ki; Galatasaray'ın basketbol şubesinin geçmişten gelen borçlardan ve ödeme sıkıntılarından dolayı imajı çok zedelenmiş. Öncelikle Galatasaray imajını düzeltmemiz gerekiyor. Transferden önce çevremize güven ortamını vermeliyiz. Ondan sonra bu çalışmalara hız verebiliriz ve transferlerin gerçekleşmesini sağlayabiliriz" yanıtını verdi.

Gelecek sezonla ilgili bütçeyi sorduğumuzda ise başarılı koç, "Bu soruyu benim yanıtlamam doğru olmaz. Sayın Ömer Cansever size daha detaylı ve doğru bilgi verecektir" ifadelerini kullandı.

Yorumlar


Evren Hocam en çok sana güveniyorum.Tecrüben ile bu takıma çok şeyler vereceğinden eminim.İnşallah transfer'de geçen seneki yanlışları yapmayız.
28-06-2018 10:51
Mortmama Aman hocam böyle laflar etme, taraftarlarınız sıradan bir Eurocup takımı olduğunuzun farkında değildir. Onlar takımı hala yenilmez armada sanıyor...
04-06-2018 16:55

Yorum Yazın