Fenerbahçe final-four için Rusya'da
12.04.2017 - 12:12

Fenerbahçe Kadın Takımı, Euroleague Dörtlü Final için Rusya'ya gitti.

Rusya'nın Ekaterinburg kentinde 14-16 Nisan'da düzenlenecek Dörtlü Final'de mücadele edecek sarı-lacivertli takım, sabah saatlerinde Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan bu şehre hareket etti.

Tam kadro olarak Rusya'ya giden sarı-lacivertliler, 14 Nisan Cuma günü ev sahibi UMMC Ekaterinburg'la finale çıkma mücadelesi verecek.

Fenerbahçe, Rus temsilcisini elemesi durumunda 16 Nisan Pazar günü finalde Dinamo Kursk (Rusya)-USK Prag (Çekya) galibiyle karşılaşacak.

Yorumlar


rim @KingJames Galatasaraylılar'ın empoze etmeye çalıştığı bir safsata. Her çıktığı finali kazanan büyük takım diye bir şey yok. Madrid, CSKA kazandığı kupalardan fazla finallerde kaybetmiştir. Senin de yazdığın gibi, finallerde sonucu günlük performanslar ve sezon sonu form grafiği belirliyor. Büyük takımsan bu fırsatlar sık sık gelir. Büyük işler başaran küçük bir takımsan arada gelir, hakkını verirsen kazanırsın, biz de tebrik ederiz. GS'lilerin kendi başarılarını büyük göstermek için Fenerbahçe'nin istikrarlı yatırımlarını, başarılarını küçük göstermeye çalışması kabul edilemez. Türk sporuna fayda gelmez bu çirkin kafa yapısından, bir ileri iki geri gider.
13-04-2017 10:06
KingJames Rifat bey finallerde kaybetme demeyelim. şu takımın finale çıkması başarı zaten. Karşında eka var. Ha o gün şapkadan tavşar çıkması mucize.. üçlük yüzden tutar, rakip çok kötü oynar vb.. Yani final sendromu vs diye birşeye inanmıyorum. Kurarsın iyi takım çatır çatır oynar. Zaten emanet geliyordur. tökezler..
12-04-2017 15:49
rim Boğucu savunma yapın lütfen. Teşekkürler.
12-04-2017 15:15
rifat maalesef yine aynı senaryo 5 yıl öncesi yine tekrarlanacak yine hüsran biz fb olarak finallerde hep çuvallıyoruz biz finale kalsak bile kaybediyoruz inşallah ben yanılırımda kupayı alıp geliriz!zor
12-04-2017 13:13

Yorum Yazın


Tweetlerimiz