16 Haziran 2024, Pazar
spot_img
Ana SayfaMİLLİ TAKIMLARErkek Milli TakımlarTBF: Ataman'a tehdidi kınıyoruz

TBF: Ataman’a tehdidi kınıyoruz

TBF, Ergin Ataman’a yöneltilen tehdide sessiz kalmadı.

Hem TBF hem de TBF Başkanı Hidayet Türkoğlu yaptığı açıklamada, Ergin Ataman’a soyunma odası dışında edilen tehdidi kınadı.

BENZER HABERLER

2 YORUMLAR

  1. Sen kime başarılar diliyorsun farkında mısın, adında TÜRKİYE var!!! bir defa, senin ülke olarak burada bir temsilcin de var, adı FENERBAHÇE BEKO. Onun başarısı demek senin ülke takımının başarısızlığı anlamına geliyor. Yazıklar olsun, koskoca ülke kendisini yönetecek 3 tane standart akıl ve zekada insan üretemiyor, battıkça batıyoruz, bu idiokrasiyi bu ülke artık kaldıramıyor. Hala hırvat faciasının hesabını veremeyenlerin yaptığı tek iş ona buna beton bina reklamı yapmak, dünyanın en büyük basketbol kompleksini yapsan kaç yazar? İçine koyacak tek bir “adam” olmadıkça… Ya Rab sen bana düşnanımın bile akıllısını ihsan eyle (kendi öz lafımdır) İdiotlar hak ettikleri yerlerine yani tarihin çöplüklerine dönmedikçe bunlar da iyi günlerimiz olacak.

  2. NBA’de yasaklı madde kullanmaktan 20 maç ceza alan sayın Türkoğlu’nun, bu açıklamayı NBA’de yapsa en az 82 maç ve 500 bin dolar ceza alması kesin olan kişiye sahip çıkmasına şaşırdım diyemem.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Reklam -spot_img

Son Haberler