Burdur'da basketbol şöleni
14.05.2017 - 11:58

Burdur Göllerarası Basketbol Turnuvası'nın büyük finali önceki günkü açılış ve oynanan maçlarla Burdur'da start aldı.

14 Göl şehrinin spor ve belediye temsilcilerinin yanı sıra Eski Milli Oyuncu Ermal Kurtoğlu, Galatasaray Eski Şube Direktörü Murat Özyer, Basketbol Yorumcusu İsmet Badem, Basketbol Federasyonu Süper Lig Direktörü Samer Şenbayrak, basketbol yazarları, Gökhan Türe, Nutiye Akar ve çeşitli şov gruplarının katılımıyla gerçekleşti. 
Turnuva Göllerdeki kirlilik ve su kaybına dikkat çekmek gibi önemli bir misyonu da üstleniyor.

12 Mayıs Cuma günü tüm davetli ve sporcuların katılımıyla gerçekleştirilen görkemli kortej yürüyüşünün ardından bir konuşma yapan Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, turnuvaya destek veren tüm katılımcılara teşekkür ederken, önümüzdeki yıl turnuvayı uluslararası platforma taşımayı hedeflediklerini, çevre duyarlılığını ve sporu içinde barındıran bir projeye imza attıkları için oldukça mutlu olduklarını dile getirdi.

Turnuva dün oynanan maçlar ve gösteri maçıyla heyecanını artırırken, ünlüler takımı ile basın takımları arasında oynanan karşılaşma büyük heyecana sahne olurken izleyenlere keyifli anlar yaşattı. 

Ünlüler takımının 21-18 kazandığı karşılaşmada, aktif basketbolculuk yaşamını geçtiğimiz sezon noktalayan Ermal Kurtoğlu, hala formda olduğunu attığı üçlüklerle ispatladı ve takımını galibiyete taşıdı.  

 

Yorumlar


Bu haber'e ilk yorumu bırakan siz olabilirsiniz.

Yorum Yazın


Tweetlerimiz