18 Haziran 2024, Salı
spot_img
Ana SayfaTHY EUROLEAGUEYannier: Jasikevicius geldikten sonra takımın momentumu yukarı doğru ivmelendi

Yannier: Jasikevicius geldikten sonra takımın momentumu yukarı doğru ivmelendi

Fenerbahçe Beko Genel Menajeri Derya Yannier, Fenerbahçe Televizyonu’na konuştu.

Yannier, “Her zaman söylediğim gibi burada olabilmek her şeyden önemli. Camiamızın ve taraftarlarımızın bunun değerini bildiğini düşünüyorum. 2014-15 sezonundan başlayan süreçte üst üste 5 sezon Final Four yapılması çok çok önemliydi. Zeljko Obradovic ile bu başarı yakalanmıştı fakat o günlerde insanlar bunun kıymetini biraz algılayamayabiliyor, kolay olduğu sanılıyordu ancak senelerce tekrar buraya gelebilmek için ne kadar uğraşıldığını, ne kadar yatırımlar yapıldığını ve sabredildiğini görüyoruz. Dolayısıyla burada olmanın kıymetini bilmek lazım.” dedi.

Sezon içinde yapılan Koç değişikliğine ve yapılanmaya değinen Yannier, “Senin de dediğin gibi sezon ortasında bir koç değişikliği ile buraya geldik. Sarunas Jasikevicius geldikten sonra takımın momentumu çok yukarı doğru ivmelendi. Bundan sonrası için önümüzdeki seneleri hep beraber planlamaya çalışacağız. Zaten Sarunas Jasikevicius geldiği günden beri bu sezon en iyi sonucu almaya çalışırken, bir yandan da önümüzdeki dönemin planlarını yapmaya çalışıyorduk. Somut adımlarla bunun üzerine koyarak inşa etmeye çalışacağız. Her sene tekrar burada olmaya çalışacağız. En önemli hedef burası olacak. Önümüzdeki senelerde inşallah burada olursak, bunun üzerine bir iki adım daha nasıl koyabiliriz, bu kupayı bir kez daha nasıl müzemize getirebiliriz. Bunun için hep beraber çalışıyor, olacağız.” diyerek sözlerini noktaladı.

BENZER HABERLER

3 YORUMLAR

  1. Masal anlatma, parlatma hevesiyle yabancılar oynuyor ama yine de başarı yok , orada olabilmek güzel de sonuç ne, dünya para da çöpe gidiyor,
    Türklerle oynayıp da başarısız olalım bir kere de…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Reklam -spot_img

Son Haberler