Raznatovic'ten Guduric açıklaması
20.07.2022 - 10:45

Marko Guduric'in menajeri Misko Raznatovic, açıklama yaptı.

Fenerbahçeli oyuncuyla ilgili Sırp medyasında çıkan haberler üzerine açıklama yapan Raznatovic şu ifadeleri kullandı:

"Marko Guduric'in sözleşmesi var ve takımın lideri olması planlanıyor. Onun ayrılığı konusunda ne düşünüldü ne konuşuldu. Böyle bir şey olmayacak."

 

Marko Guduric je pod ugovorom sa Fenerbahceom, gde je planirano da bude lider ekipe. Nijedne sekunde niko nije pomislio o napustanju kluba, niti je bilo govora o tome! Niti ce biti!

— Misko4Raznatovic (@MiskoRaznatovic) July 20, 2022

Yorumlar


Hollandali Sayin Serdar Topaloglu yorumcumuz. De Collo nun kisisel becerilerine ve yaptiklarina saygiyla. Ne yani CSKA - ya gitiginde Dimitris Itudis daha yeniydi oralarda ve bilhassa onu istedi degil mi. Yanlis degilsem 2 - bucuk sene kaldi CSKA -da ve bu bucuk seneyi gecelim dee bu 2- senede ne Itudis hocanin istedigi gibi ve de CSKA -nin istedigi oyuna ayak uydurabildi ve yanina gene yanlis cozum Mike James`i aldilar. 2 maymun bir ipte oynamazmis degil mi ve bir kac yil sonra Itudis hoca guzide klubumuz FB Beko-ya geldi ve De Collo - da yeniden bu isleri yasamamak icin erkenden davrandi ve ulkesine dondu. Neden ulkesi ?Soyliyeyim cunkuuuu 2024 Olympiatlalar Paris-de. Fransa milli hocasinin gozunun onunde olmak icin sayin yorumcumuz ve tabiki artik yaslarda falan filan ve ASVEL de ULEB- THY EurLeague oynuyor. Tabiki ben kimim ki. Saygilarimla. Hollandadan Hasan Ulu
20-07-2022 18:40
Hollandali Her 2- yorumcumuzun actiklari ve goruslerini yansitiklari yorumlarina saygiyla. Bir Pencere bakis acisidir. Katirl ve ya katilmaszzsiniz. Once sayin FENERLI - yorumcumuz. Eger Mr. Misko Rasnatovic kendi agiziyla bu laflari soyluyorsa Guduric gidici dir ve muhtemelen Partizan yolcusu dur benceee. Neden ?? Cunku Guduric koc Dimitris Itudis -in istedigi tip bir oyuncu degildir. Neden ?? Soyliyeyim. Maclarda isler kotu giderse Guduric kalkar vurup kirar ve afetmez ve oncelik yapar Parkede. Bu daaaaa Itudis hocanin ISTEMEDIGI bir durum dur ve kendisi oyuncusunun cizdigi ve istedigi cizgiden DISARI iserse poposuna tekmik yer. Bilmem anlatabildim mi. Saygilarimla. Hollandadan Hasan Ulu
20-07-2022 14:39
FENERLİ ülkemizde maalesef bu tarz söylemler oldu,oluyor.Serdar ali çelikler bile obradoviç gitsin diye az yorum yapmadı. bu tarz alakası olmayan kişiler gereksiz bir sürü açıklama yorum yapıyor. herkes gitsin kendi çöplüğünde ötsün.
20-07-2022 12:39
Serdar Topaloğlu Marko'nun da ayrılmasını muhtemel görüyorum. Eldeki iyi ve deneyimli oyuncular gönderilip, direnci düşük bir takım hazırlığı var. Nando De colo'nun ayrılmasına yönelik bu sitede paylaşılmış bir takım sığ yorumları şaşkınlık içinde okudum. Avrupa basketbolunun çok önemli bir oyuncusunu, takıma yapmış olduğu katkılar göz ardı edilerek ayrılırken eleştirmek her halde sadece bizim ülkemizde karşılaştığımız bir durum olsa gerek.
20-07-2022 12:00

Yorum Yazın


Tweetlerimiz