Potanın Perileri son çeyrekte yıkıldı
18.06.2021 - 15:15

Kadınlar Eurobasket C Grubu karşılaşmasında Türkiye ile Bosna Hersek, Strasbourg'da karşı karşıya geldi.

Karşılaşmaya tutuk başlayan Potanın Perileri ilk periyodu 8-17 geride kapattı. İkinci çeyrekte maçın kontrolünü ele alan ay yıldızlılar farkı eritmeyi başardı. Soyunma odasına 26-27 Bosna Hersek üstünlüğü ile gidildi.

İkinci yarıya harika bir başlangıç yapan Türkiye, son çeyreğe 44-38 önde girmeyi başardı. Son çeyrekte savunmada zorlanan Potanın Perileri karşısında Bosna Hersek tam 26 sayı bularak maçın kilidini açmayı başardı ve karşılaşma 54-64 Bosna Hersek üstünlüğü ile sona erdi.

Bu sonuçla Türkiye 2. maçında 2. mağlubiyetini alırken, Bosna Hersek 2. maçında 2. galibiyetini aldı.
Yorumlar


ümit turnuvaya katılmak için verdiğiniz yol parasına seyahat masrafına yazık milli takımlarda dibe vurduk
18-06-2021 20:00
Hollandali Tabiki gecmis olsun guzel kizlarimiz. benim bekledigim oyun ve direnis ve parkede savasmak. Uuzlmeyin guzel kizlarimiz ve Pazar gunki son Belcika macina konsantre olun. Tabiki Belcikanin Slovenya macinin sonucu ne olursa olsun. Tabiki sayin milli hocamiza bir sitemim var. Yaaaaaaaaahu sayin hocam. Jonquel Jones 3-cu periyodun basinda 4 -cu faulunu almis. Bosna milli kocu bir kumar oynamis ve Jones-u sahada tutu. Sen ne yaptin sayin milli hocam??? Anlatinda ben anliyayim sayin milli hocam. Neden Q-u almadin sahadan ve Inci-yi sahaya surmedin ve Esrayi-da onunla beraber surmedin sahaya??? Neden sayin milli koc??? Ayiptir bu guzel kizlarimizin verdigi emege ve doktukleri terlerine sahada. Yaklasik 20 - sayiyla yenecegimiz Bosnaya 10 - sayiyla yenildik. Neden ?? Sizin inatciliginzdan. Tabiki ben kimim ki. Saygilarimla. Hollandadan Hasan Ulu
18-06-2021 15:52

Yorum Yazın


Tweetlerimiz