Obradovic: Kadroda olacak 5 yabancıya karar vermedim
02.10.2018 - 16:35

Fenerbahçe Başantrenörü Zeljko Obradovic, Anadolu Efes ile oynayacakları Cumhurbaşkanlığı Kupası öncesinde basın toplantısında konuştu...

Zeljko Obradovic, “Öncelikle Sayın Ataman'ın babasına geçmiş olsun dileklerimi iletmek istiyorum. Umarım en kısa sürede şifa bulur” dedi.

Ankara’da her zamanki gibi güzel bir atmosfer beklediğini kaydeden tecrübeli koç, “Kadroda olacak beş yabancı oyuncumuza karar vermedim. Sezon içerisinde nasıl olacağını göreceğiz. Federasyonumuzun karar verdiği bir değişiklik. Biz her zaman olduğu gibi elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağız” ifadelerini kullandı.

Obradovic, “Takıma yeni katılan oyuncularımın zamana ihtiyacı var. Bu her zaman bir süreç işi. Geçen sezonun ilk maçına ve son karşılaşmasına baktığımızda arada çok büyük fark olduğunu görebiliyoruz. Hem zamana hem de antrenman ve maça ihtiyaçları var. Sadece yeniler için geçerli değil bu. Her sezon bittiğinde oyuncular farklı yerlere dağılıyor. Bazıları milli takımlara, bazıları da tatile gidiyor. O yüzden bazılarıyla sıfırdan başlamanız gerekiyor. Dolayısıyla bu sadece yeniler için geçerli değil” diye konuştu.

Yorumlar


Bu haber'e ilk yorumu bırakan siz olabilirsiniz.

Yorum Yazın


Tweetlerimiz