Mirotic: Karakter sorunu yok sadece sistemi uyguluyoruz
20.06.2022 - 11:09

Şampiyonluğu Real Madrid'e kaybeden Barcelona'da Nikola Mirotic önemli açıklamalar yaptı.

Jasikevicius'un açıklamalarının tersi ifadeler kullanan Mirotic, "Sezonu bitirme şeklimizden mutlu değiliz. Takımın daha fazlasını hedeflediğini düşünüyorum. Hedeflerimize ulaşamadık. Son birkaç ayda, nedendir bilmiyorum ama düşüşe geçtik. Takımın her zaman bir karakteri var ve savaşıyoruz. Oyuncuların karakterini hiçbir zaman sorgulamam. Geçen sezon zor durumlardan geçtik ama iki kupa kazandık. Bu sezon olmadı. Bunun karakter nedeniyle olduğu görüşüne katılmıyorum. Biz sadece bizden istenen sistemi uygulamaya çalışıyoruz" dedi.

Jasikevicius yıl boyunca oyuncuların kazanma karakterini sorgularken sezonun genel anlamda başarılı geçtiğini ifade etmişti.

Yorumlar


KingSD Saras için bu sene son fırsat olur. Şu kadro pascual, ataman, itoduis veya obra gibi koçların yönetiminde olsaydı daha başarılı olabilirdi.
20-06-2022 15:04
emirt Hiçbir koça tanınmayan haklar Saras'a tanındı. Ayrıca Mirotic karakter koymasa, EL'de en az 5-6 maç sayarım galip gelmeleri mümkün değildi. Özellikle bu sene Saras'ın çok net çuvalladığını düşünüyorum. Takımı biraz daha rahat bıraksa belki de tüm sezon ikincinin kim olacağını konuşurduk sadece. Jokubaitis dışında net bir kazanımı yok gibi görünüyor.
20-06-2022 13:17
ballokum Saras kendisine baksın önce. kendisini sorgulasın. Ne Obra, ne Saras bunu yapacak seviyede kişiler değiller. Onun için tepetaklak gidiyorlar.
20-06-2022 11:27

Yorum Yazın


Tweetlerimiz