MİLLİLERDE ŞOK - Ömer Yurtseven kampa katılmadı
03.08.2022 - 19:33

A Milli Takım'da Ömer Yurtseven, Bormio kampına katılmadı.

Basketfaul'ün haberine göre; izinsiz olarak kampa katılmayan NBA patentli isim, önümüzdeki sezonun kendisi için çok önemli olduğunu düşünerek bu kararı aldı.

Ömer, A Milli Takım'ın bu yaz başında oynanan Büyük Britanya maçında sahaya çıkmış ve 13 dakikada 9 sayı 3 ribaundla oynamıştı.

Haberi okumak için tıklayınız.

Ömer Yurtseven milli takım yerine Jr.Heat kampına katıldı:

Had a lot of fun at the Jr Heat camp yesterday ???????? The kids’ spark of joy and excitement for the game made my week ???? #YURTSZN ???? pic.twitter.com/RhVMOXECsL

— Omer Yurtseven (@OmerYurtseven5) August 3, 2022

Yorumlar


canti NBA'de geçen sezon 2 3 maç oynadı daha da koçu süre vermedi. Günümüz NBA oyun sisteminde yeri yok böyle oyuncuların. Bir kaç yıl içinde G-Leage'e gider. Kesinlikle milli takıma bir daha alınmamalı.
04-08-2022 19:58
bydevill Herkes Ömer'i Türk sanıyor . Ömer Özbekistanlı . Küçük yaşta Türkiye'ye getirilip devşirildi.
04-08-2022 13:30
Basket Antetokounpou bile Nijerya asıllı olmasına rağmen ve ailesi Yunanistan'da uzun yıllar mülteci gibi yaşamalarına ve çok geç vatandaşlık almalarına rağmen milli takıma koşa koşa geldi. Üstelik Yunanlar Afrikalı mülteciler hakkında iyi niyetli hisleri olmadıkları bilinen bir gerçek.
04-08-2022 10:32
ati adam olsa Fenerden gitmezdi.
04-08-2022 10:13
bleda Bunlar nasıl oyuncular? Oyuncuyu geçtim nasıl insanlar bunlar? Slovenya'da Doncic bununla yaşıt sayılır ama her turnuvada ülkesine koşuyor. Almanya'da Nowitzki örneğin 35 yaşında 100 nba maçının üstüne yazın Milli Takımına koşardı. Ancak işte adamların çıkardığı kaliteye karşılık bizim ürünümüz bu. Yazık! "Ben sporcunun zeki, çevik ve aynı zamanda ahlaklısını severim" demişti Ata değil mi? İyi ki bugünleri görmemiş. Ülkesinin gençlerinin hali pür melalini. Üstelik yoğun olacağım yazın olmayayım mentalitesi de doğru bir planlama örneği değil. Bu kafaların Nba'de de önemli yerlere gelme olasılığı yok gibi. Göreceksiniz önce 5-10 dk. sonra silinip gidecekler. En ağır para cezası verilmeli, öyle maç cezası bu adama ödül olur. Aynı zamanda tüm sporcu, yönetici, antrenör seminerlerinde olumsuz örneklem olarak anlatılmalı, bir sporcu nasıl olmamalı bahsi açılarak. Ve ayrıca Milli takımdan ömür boyu men edilmeli. Britanya maçına niye geldin o zaman leyla?!
04-08-2022 08:57
hakan Bu çocuğu tanıyoruz. Önceki davetleri ve FB'den ayrılma sürecini biliyoruz. Vefa, aidiyet ve milli duyguları gelişmemiş. Milli forma gönül işidir. Bir daha çağırmayın.
04-08-2022 06:36
bleda Bunlar nasıl oyuncular. Oyunculuğu gectim nasil nsanlar ya? Slovenya Doncic gibi Almanya Nowitzki gibi adamlar yetistirirken 35'inde Milli takima kosa kosa gelen. Bizden de çıka çıka bu tip sorumsuzlar, zerre kadar vatan sevgisi icinde barindirmayan bencil adamlar çıkar. Yazık bu memlekete. En ağır para cezasi verilmeli, mac cezasi buna ödül olur ve ayni zamanda bütün oyuncu ve hoca seminerlerinde bir sporcu nasil olmamali noktasinda anlatılmalı. 'Ben sporcunun zeki, çevik ve aynı zamanda ahlaklisini severim.' İyi ki bu günleri görmemiş Ata
04-08-2022 00:15
Tolga Ömer gerçekten yaptığın şu hareketi kendine yakıştırıyorsan bişey demiyorum zihinsel problemlerin olduğu müddet hiçbir zaman büyük oyuncu olamayacaksın ne demek önümüzdeki sezon çok önemli milli takım milli forma önemli değilmi yazıklar olsun sana emek veren bu güzide halkın insanına bir daha senin maçını da izlemem milli takıma da almasınlar seni.
03-08-2022 21:13

Yorum Yazın


Tweetlerimiz