Micic: NBA için hala isteğim var
04.08.2022 - 09:33

Anadolu Efes'te kalan Vasilije Micic, NBA'e transferi hakkında konuştu.

Sırbistan Milli Takımı kampında ülkesinin basınına konuşan Micic, "Sözleşmemdeki çıkış maddesi 20 Temmuz'da sona erdi. Ayrılabilirdim ama Efes'te kaldım. Kararımla ilgili oldukça sakinim. Efes'te mutluyum. Bir sonraki adım NBA'di ama bu yıl olmadı. Hala NBA'e gitmek için bir istek duyuyorum. Ancak Avrupalı oyunculara eğer Jokic veya Doncic değilsen bir güvensizlik var. Kendini oradaki birine kanıtlaman gerek. Benim için burası güzel. Kendime bir yer edindim. Denemeye devam edeceğim.Eğer olursa, olur" dedi.

Yorumlar


Eyüp Özkaya @damon Orada başarılı olur olamaz oralara girmeyeceğim ama gidememesinin nedeni haklarının OKC gibi bolca genç ve draft hakkı biriktirip geleceğe oynayan bir takımda olması ve her zamanki gibi elindeki değerden fazla draft hakkı koparmaya çalışan Sam PRESTI gibi bir GM'e toslaması.
05-08-2022 09:52
Basketsever Efesin, yapı,kurumsal olarak NBA takımından farkı yok,Avrupanın en iyi takımı,kalmakla doğrusunu yapmıştır.
05-08-2022 09:17
damon artık yaşından dolayı imkansız, sen teodosic gibi pasör de değilsin, doncic ve bogdanovic giderken kesin ilk beş oynarlar diyordum ki öyle oldu..micic daha fazla mvp ödülü almış olabilir ama kesinlikle nba oyuncusu değil. nba kimseye kesin rol vermezler, gidip kanıtlarsın kendini...micic te ki bu arka planda kalma korkusu çok bariz.bence haklı da kesemez diğerlerini. seneye carsen edwards geri döner ama micic yine biryere gidemez.
04-08-2022 13:03
Tolga Macera'ya gerek yok NBA'e gitsen 5 dakika dan fazla süre vermezler uyuz olursun ilk fırsatta Avrupa'ya dönmeye çalışırsın extrem yeteneğin olsa ayrıca genç olsan sabreder çalışır bekler ve oynarsın ama bu saaten sonra fanteziye gerek yok Micic olduğun yer en iyi yer.
04-08-2022 12:59

Yorum Yazın


Tweetlerimiz