Melih: Hedef kesinlikle Euroleague Kupası
05.09.2016 - 12:31

Düzce’nin Kaynaşlı ilçesinde bulunan Fenerbahçe Resort ve Sport Topuk Yaylası Tesisleri’nde yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Fenerbahçe'de kaptan Melih Mahmutoğlu, Fenerbahçe Televizyonu’na açıklamalarda bulundu.

Kamp döneminin çok iyi geçtiğine vurgu yapan Melih, yaz dönemini tam takım olarak geçirdiklerinin altını çizdi ve idmanların oldukça verimli geçtiğine değindi. Yeni sezonla ilgili de konuşan Melih, hedeflerinin Euroleague Kupası olduğunu söyledi ve sakatlıksız ve kupalarla dolu bir sezon temennisinde bulundu.

Yoğun bir kamp dönemi geçirdiklerini belirten Melih, “İdmanlar da gayet verimli. Genelde çift idman yapıyoruz. Takım bir arada. Bu akşam da Bogdan Bogdanovic ve Nikola Kalinic katılıyor. Bu önemli çünkü geçen sezonlar milli takım maçları olduğu için tüm takım yaz dönemini geçiremedik. Bu sene yaz dönemini tam takım olarak beraber geçiriyoruz, bu bizim için önemli. Gayet güzel geçiyor. Ortam çok güzel, herkes keyifli, idmanlar verimli geçiyor. En iyi şekilde hazırlık maçlarına hazırlanıyoruz. İnşallah sakatlık olmadan kupalarla dolu bir sezon olur bizim için” dedi.

Euroleague Kupası hedefiyle yola çıktıklarını da sözlerine ekleyen Melih Mahmutoğlu, “Geçen sene üzücü bir şekilde finali kaybettik. Bu sene hedef kesinlikle Euroleague Kupası. Bu sene alacağımıza inanıyoruz. Ama tabii ki önce Cumhurbaşkanlığı Kupası var. Adım adım bakacağız. İlk önce Cumhurbaşkanlığı Kupası, daha sonra lig ve Euroleague başlayacak. Yaz dönemi bizim için çok önemli. Takım çok istekli, herkes çok arzulu. Çok iyi çalışıyoruz. İnşallah Allah kimseye ciddi sakatlık vermez ve en iyi şekilde sezona başlarız” diyerek sözlerini tamamladı.

Yorumlar


Bu haber'e ilk yorumu bırakan siz olabilirsiniz.

Yorum Yazın


Tweetlerimiz