Itoudis ile Calathes buluştu
03.08.2022 - 08:53

Yunanistan Milli Takımı bir araya gelirken gözler Dimitris Itoudis ve Nick Calathes üzerindeydi.

Fenerbahçe Beko'da buluşması beklenen ikili, birbirini sıcak bir şekilde karşıladı.

Bilindiği gibi Calathes, Barcelona ile sözleşmesini feshettikten sonra Fenerbahçe'ye katılacak.

Yorumlar


OAKA Sayın "Topo" kimse enayi değil eğer olay sizin dediğiniz gibi komplo değilse daha kötü inanılmaz kötü bir yönetim var demektir.
08-08-2022 16:37
jojo Topo, sanki mükemmel işler yapıyorlarmış gibi şube yöneticilerinin sırtlarını sıvazlamaya gerek duymadan, korkmadan saf gerçeği dile getirdik. Çok bariz yönetimsel hatalar karşısında ezik bir itaatkarlık, suskunluk içerisinde olacak değiliz. Aşağıda beş hamleyi sıraladım, sence komik gibi duruyor yoksa trajik mi? Bir takim üst üste final fourlara katildiktan sonra f8 e kalamamış ve ortada açık bir başarısızlık varsa, kusura bakma patron, eleştirilirsin! Şube yöneticileri "biz süper yöneticileriz, basketbol şubeyi harika yönetiyoruz, maşallah her hamlemiz ayrı bir sanat eseri değerinde" rolü oynamaktan bir zahmet vazgeçip sağlıklı bir gelecek inşa etmenin hesabını kitabını yapsınlar. Vesely gibi kulübe mal olmuş dev bir değer yok yere harcanmış, bir cesur yazar çıkıp da bu fahiş hatayı kimsenin yüzüne vurmamışsa, bu, sözde basketbolseverlerin, yazarların "en iyisini yönetici böyüklerimiz bilir, ne yaparsa amirim, doğrudur kamilim" ciddiyetsizliği ile alakalıdır!
07-08-2022 02:04
topo Tebrikler, basketbola FBI usulü komplo teorileri de eklendi... Yanlış yerdesiniz, bu hayal gücüyle sanatçı olmaya ya da senarist olmaya çalışın... Ama burada değil çünkü basketbol ne sizin sandığınız gibi önetiliyor ne de oynanıyor. Ha komedi olsun diye yazıldıysa komikte değil...
05-08-2022 19:33
OAKA "Jojo" aynen yazdığınız sebepler birleşince bana şubeyi bitirmeye odaklı organize bir hareket gibi geliyor. Kamuoyunda da denediler olmadı algısı yaratılacak tepki gelmesin diye.
05-08-2022 11:53
jojo "OAKA" şube yönetiminin başarısızlığa davetiye çıkaran, modern basketbol gerçeklerine çok aykırı hareketleri var. Emin değilim ancak yorumun düşündürücü. Şu hamlelere bakınca, size hak vermemek elde değil; 1-Obradovic'i "göndermek" 2-Kokoskov'u transfer edip, Kokoskov'un ofansif basketbol anlayışına göre transfer yapmak, liglerin başlamasına 1 hafta kala Kokoskov ile yollarıbayırıp defansif basketbol anlayışını benimsemiş Djordjevic'e takımı teslim etmek. 3-Sampiyon coach Djordjevic'i kovup Itoudis'i getirmek 4-Takima şampiyonluk hediye eden MVP Vesely'yi Barca'ya altın tepside ikram etmek... 5-Calathes gibi sadece savunmacı ve asistci, şutu olmayan, modern basketbolda terkedilmiş bir oyuncu tipini -üstelik kurtarıcı gibi!- transfer etmek. Bu beş hamle Fenerbahçe'ye ne kattı/katacak Allah aşkına? Sonuçlar ortada. Başarılı olanları sanki kasten gönderip, ne kadar looser varsa Fenerbahçe'ye toplamak zorunda mıyız?
05-08-2022 01:50
OAKA "JoJo" böyle pahalı ve kötü transferler bilinçli bence amaç seneye, " bakın bu kadar para harcadık başarı gelmedi" diyecekler ve şubeyi amatöre çevirme seviyesinde küçülmenin yolunu açacaklar.
04-08-2022 12:04
jojo Fenerbahçe'ye Calathes'i iteklemek için yoğun bir medya propagandası var. Üçlüğü direkt geçiyorum, ikilik ve hatta serbest atışlarda dahi yıllardan beri bir adım mesafe katedememiş bu vasat neden sürekli gündem? Fenerbahçe uzaktan bakınca enayilerle dolu bir kulüp gibi mi görünüyor? Hele ki 1.8 milyon euro fiyat. Kulübün herhalde Basketbol şubede savuracak çok parası var. (Vesely söz konusu olunca dolar euro paritesinden başlayıp ekonomi iktisat teorileri üfürenlere selam!)
03-08-2022 22:13
Tolga Barcelona da Jasikevicius'un Coaching yaptığı bir takımda oynamak çok zor İtoudis Calathes ten maximum fayda alır gelirse hepbirlikte görürüz negatif düşünen çoğu kişiyi yanıltır.
03-08-2022 21:15
OAKA Yazık ya en fayda sağlamayacak adamların peşinde hep takım.
03-08-2022 13:06

Yorum Yazın