Galatasaraylılar Euroleague medya gününde konuştu
20.09.2016 - 20:52

Galatasaray Odeabank'ta Vladimir Micov, yeni transferlerimizden Tibor Pleiss, Alex Tyus, Jon Diebler, Can Korkmaz ve Orhan Hacıyeva Euroleague Medya Günü etkinliğinde kulübün resmi sitesine konuştu.

OYUNCULARIN AÇIKLAMALARI ŞÖYLE: 
VLADIMIR MICOV: Yoğun bir İtalya kampının ardından bugün tekrar İstanbul’a dönerek çalışmalara başladık. Bugün de burada Euroleague Medya Günü etkinliğinde bir araya geldik. Oldukça neşeli vakit geçiriyoruz. Buradaki çalışmalarımı tamamlayarak tekrardan yurt dışında hazırlık maçları oynayacağız ve sezona en iyi şekilde gireceğiz. Bu sezonki hedefimiz elbette ki Euroleague’de Play-Off yapıp Final Four’a kalmak. Lig’de ise yeniden şampiyon olmayı deneyeceğiz.

ALEX TYUS: Takım arkadaşlarımla birlikte Euroleague Medya Günü’nde yorucu ama güzel bir vakit geçiriyoruz. Takım arkadaşlarımla birlikte en iyi şekilde hazırlanıp sezona güçlü bir şekilde başlamak istiyoruz.

JON DIEBLER: 17 günlük İtalya kampımız çok verimli geçti. Hazırlık maçları oynadık, yoğun çalıştık. Takımımıza Emir Preldzic ve Tibor Pleiss gibi önemli oyuncuların da katılımıyla daha da güçlendik. İstanbul’a geri dönmekten mutluyum.

ORHAN HACIYEVA: 17 günlük İtalya kampımız güzel geçti. Bazı maçları kaybetsek de önemli olan sezona nasıl giriş yaptığınızdır. Bugün de burada Euroleague Medya Günü’nde yer alıyoruz. Eğlenceli bir gün, takımın kaynaşması için önemli. Biz de tadını çıkarıyoruz. Rusya ve Yunanistan’da da hazırlık maçlarımızı oynadıktan sonra sezona giriş yapacağız.

CAN KORKMAZ: Bugün bizim için güzel bir gün. Euroleague Medya Günü etkinliği için bir aradayız. Takım olarak ilk defa birlikteyiz. Umarım bu birlikteliğimiz bütün sezon da devam eder. Kampın ilk günlerinde açıkçası yeni bir takım olduğumuz için istemediğimiz mağlubiyetler aldık ama ondan sonra yavaş yavaş toparladık ve birbirimize daha çok alıştık. Son günde de Cagliari Kupası’nı alarak kampı iyi bir şekilde tamamladık.

Yorumlar


Bu haber'e ilk yorumu bırakan siz olabilirsiniz.

Yorum Yazın


Tweetlerimiz