Galatasaray'da Efe Güven'le yollar ayrıldı
27.04.2022 - 12:30

Galatasaray Kadın Takımı'nda Efe Güven ile yolların ayrıldığı açıklandı.

Kulübün internet sitesinde yapılan açıklamada, "Kulübümüz altyapısında çok genç yaşta başladığı antrenörlük kariyerine 2018’den beri kadın basketbol A takımımızın başantrenörü olarak devam eden Efe Güven ile yollarımızı ayırmış bulunmaktayız. Galatasaray camiasında kazandığı kültür ve değerler ışığında yoluna devam edeceğine inandığımız Efe Güven’e bundan sonraki antrenörlük kariyerinde başarılar diliyor, emeklerinden dolayı teşekkür ediyoruz." ifadelerine yer verildi.

Yorumlar


göçmen Ne gereksiz bir eylem.Sanki kadro çok iyiydi de koç yönetemedi.Yönetim olarak en başarısız olanı bu yönetim.
29-04-2022 15:32
Sidu Sayin Ucan Hollandali, bu yonetimin kendinden sonraki donemi baglayacak karar almamasi gerekir. Sozlesmesi zaten sona eriyor mayis ayinda, ne dusunelim?
28-04-2022 14:54
Tolga Hollandali arkadaşım hepimize teferruatlı fikir teatilerin için teşekkürler,Nevriye Yılmaz elbet tabii ki denenebilir lakin Coach'luk deneyimi Efe Güven'den pek farklı olmaz kişisel fikrim Nevriye Yılmaz'ın Malkovich olmaması için hiç bir sebep yok daha erken olacağını düşünüyorum Malkovich'le çalıştı Lapena gibi bir coach'un yanında yardımcı coach olup ileri de dümene geçebilir kimse 3 günde bir yerlere gelmiyor elbet tabii kendini hazır hissediyorsa böyle bir teklifi kabul edebilir geçen yıl erkek basketbol takımı Ömer Uğurata faciası yaşadı adam nerede şuan head coachluk ateşten gömlek giymektir yardımcı coach'luğa benzemez çok erkendi kariyerini riske attı erken hazırlıksız bir başlangıç iki taraf içinde olumsuz nüveleri içerebilir son söz eğer yönetim adaylarından biri yorumlarımızı okuyorsa Lapena ile anlaşsınlar Nevriye'de Yardımcı Coach olsun 3-4 takviye yapılırsa yine bu kadro kültürü sebebiyle başa güreşecektir Saygılarımla...
28-04-2022 10:55
Hollandali Butun yorumcularimizin hepsinin yorumuna saygi duyarak. Eeeeeeyyvallahh ... tabiki herkesin Pencereyi acipda hangi tarafdan baktigina ve Neee tarafa bakacagina bagli. Dedimdeee sayin SIDU -- dogru 3- gunluk donemi kalmis GS yonetimi ve secimler var yakinda. Ne yapmali ?? Herkesi kapi disarimi birakmali. Sayin Yeldegirmeni yani - The Windmill - bir koc bir macda ve ya her macda T-faulu aliyor diye kotu bir koc mu?? Neden T- faulu aliyor diye hic baktin mi?? Sayin Tolga yorumcumuz - Tamam Lapenea olabilirde fena degil ve GENC bir koc. Eger Genc koc sa o zman Efe Guven kocumuzla DEVAM diyorum ben de. Neden yabanci ve Turk hoca degil?? Ben de basarilar diliyorum ve GS Basket takimi icin Nevriye Yilmaz diyorum. Saygilarimla. Hollandadan Hasan Ulu
27-04-2022 17:44
Tolga Akıllılık yapsalar da Fener'in gönderdiği Lapena'yı bari getirseler en azından bir hedefin olur fena da bir coach ta değil her ne kadar FB li dostlar beğenmeseler'de Efe Güven'den kat kat iyi olur.
27-04-2022 15:26
YELDEĞİRMENLİ GS kültür ve değerleri için önce (kimi örnek aldıysa ???) her maçta teknik faul almak özelliğini bırakması gerekir.
27-04-2022 14:06
Sidü 3 günlük görev süresi kalmış yönetimin alabileceği ama almaması gereken bir karar
27-04-2022 13:15

Yorum Yazın


Tweetlerimiz