Fenerbahçe'de Erick Green endişesi!
14.07.2016 - 14:20

Transferde gaza basan Fenerbahçe'ye Erick Green için rakip çıktı.

Yunan basınına göre; Sarı - Lacivertlilerin kadrosuna katmak için görüşmelerini sürdürdüğü ABD'li oyun kurucuya Olimpiakos'un yanı sıra hem Avrupa hem de Türkiye'den başka takımlar talip oldu.

Green, profesyonel kariyerine Avrupa'da Montepaschi Siena’da başlamış, daha sonra NBA'e gidip Denver Nuggets'ta oynamıştı. 

D-League’deki performansıyla dikketleri üzerine çeken  Green son olarak Utah Jazz'ın formasını terletti. D-League'de geride kalan sezonda en iyi takıma seçilen Green, All Star kadrosunda da yer almıştı. 

Yorumlar


Emre Haberi görüp yorum yapmak amacıyla girdiğimde benim söylemek istediklerimi Mustafa Keles yazmış bile. Bu haber bir süredir dönüyor. Fakat bu oyuncu Ömer Onan'ın belirttiği gibi 2-3 oynayıp Bogdanoviç'i rahatlatacak bir oyuncu değil ki!
14-07-2016 13:34
Mustafa keles Biz nunnally i almadık mı Siz öyle dediniz madem aldık onu ne endişesi ki bu hem biz 2 3 numara arıyoruz bu oyun kurucu değil mi yada bizden habersiz Bobby yada kostas gitti onun yerine bu transfer
13-07-2016 22:50
şahin polat Saçma bir haber. CSKA ve Doğuş dışında kim isterse istesin eğer Fenerbahçe isterse Fenerbahçe alır. İstemezse zaten bu haberin bir anlamı kalmaz. Bence bu transferle Fenerbahçe ilgilenmiyor. FB Nunnally ile ilgileniyor ve transfer de edebilir.
13-07-2016 18:47

Yorum Yazın