Fenerbahçe yine kayıp
15.11.2016 - 23:54

Turkish Airlines Euroleague 7. haftada Fenerbahçe Menora Mivtachim Arena'da Maccabi Fox Tel Aviv'e konuk oldu.

İlk çeyrekte her iki takım da savunmada etkiliydi. Oyunun hakimi olan Fenerbahçe tempoyu istediği gibi düşük tutarak skor üstünlüğünü kabul ettirdi. Ancak Maccabi adına bu kısımda öne çıkan isim Yogev Ohayon oldu, Fenerbahçe Ohayon'un potaya yaptığı drivelara engel olamadı ve ilk çeyrek 15-17 Fenerbahçe üstünlüğüyle sonuçlandı.

İkinci çeyrek hücumda oldukça zorlanan ve skorerlerinden bir türlü katkı alamayan Fenerbahçe üst üste yaptığı top kayıplarıyla oyun üstünlüğünün Maccabi'ye geçmesine engel olamadı. Top kayıplarını iyi değerlendiren ve Fenerbahçe savunmasının arkasına adam kaçıran Maccabi kolay sayılar buldu. Oldukça erken hücum eden Maccabi çeyrekte farkı bir ara 8'e kadar çıkarttı. Devreye Maccabi 43-39 önde giren taraf oldu.

Üçüncü çeyrek Datome'nin 2 üçlüğü ve Weems'in basketleriyle geçilirken Udoh ve Datome'nin 3. faullerini alması Fenerbahçe'nin oyun planını bozdu. Hücum da yine yetersiz kalan Fenerbahçe Weems'in periyota ağırlığını koymasıyla çeyreği 66-60 geride kapattı.

Son çeyrek bir kıvılcım arayışında olan Fenerbahçe istediği boş şutları ve hücum düzenini bu periyotta da sahaya yansıtamadı. Maccabi'nin hızlı oyunu ve ard arda gelen Fenerbahçe atışlarının kaçmasıyla fark 20'ye kadar çıktı. Bu noktadan sonra oyun disiplininden kopan ve top kayıplarına devam eden Fenerbahçe maçtan 87-77 yenik ayrılarak ard arda ve toplamda 3. yenilgisini almış oldu.

Maccabi %65 ile müthiş bir ikilik yüzdesi yakalarken Fenerbahçe %47'de kaldı.

Gecenin yıldızları 22 sayı 5 ribaund 4 asistle Sonny Weems ve 19 sayı 2 ribaund 6 asistle Yogev Ohayon olurken, Fenerbahçe adına Ekpe Udoh 17 sayı 8 ribaund 1 asist, Jan Vesely 16 sayı 8 ribaund 2 asistle oynadı.

Yorumlar


Huseyin Sidu baslamıs yine sen hangi alemde yasıyorsun?Gecen sene butn kupaları aldık,EL de de Davor javor denen vatandasın Teo nun 4 tane hatalı yurumesini goremedigi icin finali kaybettik.TV ler 2 ay gosterdi o poziyonu hangi duztabanlıktan bahsediyorsun. Sen bırak FB yi Yenilmez Armada na bak.Yok degerlendireceksen de azıcık mantık olsun.Obra da cok uzulmustur sen haz etmiyorsun diye...
16-11-2016 19:11
GercekBasket Welcome to Euroleague :D
16-11-2016 17:36
anonsçu sinan maçta melih anons yaptı mı?
16-11-2016 15:57
Sidu Zeljko kariyerinin en basarisiz 3 sezonunu FB'de gecirmistir. Avrupa'da kupasiz senesi neredeyse gecmemis. Elestirilir, bu sezon da rotasyonu daraltti, hem de en az 60 mac oynayacagi garanti olan sezon. Pero ve James'in takima katkisi cok dusuk ve takimda olmalari Zeljko'nun tercihi. Yerli oyunculardan verim almayi da beceremedi ama ayar verme konusunda epey basarili. Basarisina saygi duydugum ama pek haz etmedigim Buyuk Obra bu sene de kupa getiremezse kariyerinde dususe gecer, bunda tabii ki calistigi kulubun duztaban olmasinin da etkisi var. Kraliceyle okunmus lokumun birbirine girmesi olagan, pantolon baligini andiranlarin kapismasi, zevkle okuyorum kastirmalarini, Cengiz Candar bile set cekemezken fanatizme bu sahneler cerez niyetine citlatilir
16-11-2016 15:44
gerçekbasketbolsever yorumları özellikle okuyorum çünkü anlayabilen için türkiye panoraması burası .kendinden olmayanı aşağılama,laf sokma,başarısını küçümseme,fikirlerini dinliyormuş gibi gözüküp umursamama her yerde bu yaygın .özellikle taraftarlık öyle hastalıklı ki bu ülkede insanlar artık kendi takımının galibiyetinden çok rakip takımın başarısızlığına seviniyor böyle bir taraftarlık anlayışı olabilir mi? rakip takım seni ne ilgilendir ki ? bunları takım ayırmaksızın söylüyorum.neyse maça dönersek obradoviçin özellikle tbl de dar rotasyonla oynamasına anlam veremiyorum türkler istediği katkıyı veremiyor olabilir ama değişen bu formatta geniş rotasyona mecbursun yoksa nasıl dayansın üstüne yük binen birkaç oyuncu? yine de fbahçe güçlü ve ayağa kalkabilecek bir takım toparlanacaklarını düşünüyorum hem de bunu iyi bir galatasaraylı olarak söylüyorum birbirlerine sürekli laf sokan taraftarlara inat!
16-11-2016 14:19
KingJames Eleştiri nacizane görüş gibi yapılmayıp, beceriksiz Obra'ya abilerden tavsiyeler şeklinde yapılırken bizde sizi eleştirmeyelim öyle mi ? Yani sen Obra'yı veya diğer hocaları, oyuncular eleştireceksin ama kendine yapılınca tahammül gösteremeyeceksin. Dolar örneği ne alaka, finansal örnek istiyorsan onlarca kez krizden firmaları çıkarmış birisini çıkıp kahvehaneden eleştirmek daha gerçekci bir tanım olur. Bak firma iki aydır zararda ben demiştim sene sonu kesin iflas, diyip çayını yudumlama rahatlığı bu. Obradoviç'in kaçıncı takımı, kaçıncı oyunu, Pana 'da iken hiç yenilgi almadı mı ? ilk sene eleştirip atmamız lazım. Bu adam hata yapmaz demiyoruz, ama karar kriterleri daha sağlam ve hatalarını görüp düzeltecek kadar bilgi birikimi var o kadar..
16-11-2016 13:44
Zafer Bu takımın ve taraftarların en büyük hatası takımı final four da görmesi hatta finalde cska yı nasıl yeneriz diye düşünmesi. Önümüzde oynanacak koca bir sezon unutuldu. Tabiki ilk sekizde olacağız ama ilk dört çok önemli saha avantajını almak gerekir. bu maç özelinde ise geriye koşamadık,geçiş hücumlarına önlem alamadık. Maccabinin en iyi yaptığı iş bu ona rağmen bunu engelleyemedik. geldiler ve 4-5 saniyede top kullandılar. bir iki tane gününde oyuncu yakaladıkları zaman maçı alıyorlar, onun harici çok fazla ilerleyeceklerini zannetmiyorum. bunların yapılamamasında oyuncu rotasyonunun dar olması , yoğun maç trafiği hepsi önemli etken.
16-11-2016 13:22
Huseyin Site yonetimi ne kadar cifte standartlısınız. Surada "Fenevbahce" diyen,mantıktan yoksun yorumları yayınlarken "Tek Galibiyetli takımın taraftarı dolmus biz yine F4 yaparız onlar seyreder" mesajını yayınlamıyorsunuz.Ustelik 15 gunde biri kendi sahasında 2 defa rakibinden 20 yemis takımın taraftarları burada gelip yazıyorlar. Su mesaj yayınlanmıyor ama FB ye olan hezeyanını yansıtan mesajlar da sorun yok.
16-11-2016 13:16
ballokum Kimse asmaktan kesmekten bahsetmiyor. Bir tavrı veya kişiliği eleştirmek, "asmak, kesmek" değildir. Eleştirii olmadan gelişme olmaz. Durum saptaması yaparsak FB dökülüyor... Çünkü oyuncular bitik gözüküyor... Bunun birçok nedeni olabilir... Ülkenin içinde bulunduğu konum. Oyunculara aşırı yüklenme... Takımın yarısını kullanmama inatçılığı... Bunları söylemeyecek miyiz, birileri istemiyor diye? Bu ülkede zaten her türden eleştirileri veya bazı gerçekleri söyleyenleri hemen tukaka eder avam. Dolar TL karşısında yükseliyor desen, bir gerçeğin saptaması olarak, "vay sen vatan haini, demek ülkeye düşmansın" der bir kısım sürü. Obrayı ve tavırlarını eleştirenlere bazı insanların tavrı da bundan farklı değil.
16-11-2016 12:40
KingJames Burada ne siyaset ne din konuşuyoruz,ne de retorik olmak gibi kaygımız var, Varsa uni diploman, o konuda (tıp, hukuk, tarih vs.) Obradoviç'in başarısı kadar ortaya koyarsan bir saygınlığın oluşur. Nobele 10 kez aday oldun, 7 sini kazandın vs gibi bir açıklama ile geleceksin. Obra'ya 10 basar kelimesi ancak hezeyan olur. Kaldı ki konu Obra konusu değil, burada Ergin Ataman'ı iki günde istifa ettiren, Perasoviç'e basket bilmiyor diyenlere yazdığım cevaplarda var. Salt eleştiri yapanlar ile sorunum var benim. gs li olup burada fenev yazma zekasında olan güruh ayrı, bu kahrolsun Ivkoviç, Obradoviç, kahrolsun hede hödö grubu ayrı.. Konu burada uzun süreli başarı yerine günlük yenilgilerde kendince çözümler çıkaran asan, kesenler ile sorunum var. Süreklilik olmayan yerde başarı olmaz. Birgünde Obradoviç'i asalım, bir dakikada Ataman'a istifa diyelim vs vs.
16-11-2016 12:07
ballokum KingJames; salt retoriksin ya... Hepimiz biraraya gelsek 1 Obra etmezmişik.. nereden biliyorsun ki? Sen de diğer reyiz gibi Çoban felsefesine mi inanıyorsun? Benim 2 diplomam var, senin Obraya 10 çakar... hem de 1'i Yale, diğeri Oxford'dan...N'aber?
16-11-2016 11:12
ballokum Sorun o kadar ortada ki, ne yazsan boş. Bu Obra çok katı birisi... Asla esnek düşünemiyor. Maç kopup gidiyor, adam kenara bakıp da taze bir oyuncu almıyor.... As oyuncular yorgunluktan dilleri dışarıda bunda sıfır bir oyuncu kullanmak derdi yok. Bence bu adamlar ülkenin durumundan da etkileniyorlar... Diktatörlük altında , gittikçe çökmeye giden bir ülkede bulunmaktan rahatsızlar gibi... Mutsuzluk yüzlerindne okunuyor...
16-11-2016 11:05
mgunes79 parasutsuz dusus gercek oldu.. daha oly,cska,pana,real ile oynanmadı..obra devamlı demeclerle mental motivasyon pesinde ama 6 kisi ile bu takımların hicbirine guc yetmez.. hatta atan bir gunune denk gelirse efese bile yetmez.. unutulmasın ki bu 12 kisiyi kuran koc; bu yuzden 12 kisinin de hazır hale gelmesinden koc sorumlu.. calismiyorlar deyip kimse isten sıyrılmasın, sen ekstra zorunlu calisma program hazırlasan adam banana benim misaim bitti mi diyecek?
16-11-2016 10:20
harun 7 kişiyle oynamışız, biri Antiç, o da 3 dk. oynamış. Yani maçı aslında 6 kişiyle oynamışız. Bu kadar az rotasyonla maç kazansanız bile bu süreklilik arz etmez. Melih var, dağ gibi Ahmet Düverioğlu var.. Kullan biraz. Hata da yapsınlar, iki üç pozisyon hata yapar sonra katkı vermeye başlar. Bir-iki maç da bunlar yüzünden kaybet be kardeşim. Ama şu adamları bir kazan, rotasyona dahil et. Herkes Melih'e çakıyor lafı ama kaç tane iyi maç çıkardı bu adam Bogdanovic yerine oyuna girdiği zamanlarda. Ahmet desen, son maçta bence iyi sinyaller vermişti. Son bir parantez Nunnaly için. Goudelock savunma yapmıyor diye gönderildi ama adam bence sayı makinasıydı. Hickman savunma ve hücümu bilen bir oyuncuydu. Adam eksiltiyordu yeri geldiğinde. Şimdi de Armani'de iyi iş çıkarıyor. Nunnaly daha çok yeni ama bana hiç ışık vermiyor. Neden geldi bu adam?
16-11-2016 09:53
levo Durun bakalım daha toparlanırlar. Obra bizden iyi bilir.. olmadı takviye yapar, bir şeyler yapar. İniş çıkışlar her takımda olabilir. Moral bozmaya gerek yok. Ne demişler ; önümüzdeki maçlara bakalım.
16-11-2016 09:00
petsy Maç bitmiş fark 20'ye gelmiş sen hala yedek oyuncuları oynatmıyosun. Nasıl bi kafadır arkadaş. Yabancı oyunculara günah. Maccabi'nin çoğu sayıları ilk 10 saniyede geldi. Bu da gösteriyor ki geriye koşmayan değil yorgunluktan koşamayan takım var sahada. Bi ara Maccabi hızlı hücumunda dikkat ettim. Vesely'nin koşacak dermanı kalmamış. Ben iddia ediyorum. Türkiye'ye gelen Ivkovic olsun Obradovic olsun Perasovic olsun Türk oyunculara zerre kadar önem vermiyorlar. Sanki "Siz basketboldan anlamıyosunuz arkadaş o yüzden kenarda izlemeye devam edeceksiniz" düşüncesindeler. Hidayet Türkoğlu'nun geçenlerde yabancı oyuncu sınırlamasıyla ilgili bir açıklaması oldu. İnşallah sınırlandırma yoluna gidilir. Yoksa Türk basketbolu uçuruma doğru sürüklenmekte.
16-11-2016 08:53
Özgüreda Demekki neymiş büyük lokma yiyecekmişsin büyük konuşmayacakmışsın. Bu kadar kibir fazla böyle tokatı yersin. Keşke Melih kaptan bir deparla mikrofonu eline alıp takımı biraz motive edebilseydi
16-11-2016 08:43
sezer acele transfer lazım. NBA'de boşa çıkanlardan oyuncu bakmalılar. belki patrick young gibi birini bulurlar NBA'den.
16-11-2016 08:41
oktay kadro tamamen 6-7 oyuncunun eline bakıyor hem fiziksel hemde mental yorgunluk peşipeşine geliyor cuma-baskonia cumartesi yolculuk pazar -gs pazartesi-yolculuk salı-maccabi çarşamba yolculuk-perşembe-efes Allah tan lig maçı istanbulda gaziantep falan olsa adamların iflahı kesilecek.... bence 2 oyuncu şart fb yönetimine sesleniyorum 2 oyuncu şart
16-11-2016 08:35
GSFOREVER Bu yoğun fikstüre rağmen Melih bir dakika dahi süre alamıyorsa hatayı kendinde aramalı,Melih ve Göksenin takımlarında tribünlere oynayarak var olmaya çalışıyorlar,yoksa ikisi de bu seviyelerin oyuncusu değil.
16-11-2016 08:35
Xse Sezon başında takıma 1 ve 5 numara takviyesi lazım, herkes takviye yaptı, haftada 3-4 maçlık periyodda halihazırdaki kadronun yorulacağını söylemiştik ve diğer arkadaşlardan büyük tepki almıştık. 6 maç fazla oynamak için ekstra antreman yeter diyenler olmuştu. Karalar bağlamak istemiyorum ama sloukas isteneni veremiyor ve alternatifi yok. Uzunlar 35 dk sahada kalıyor ve maç sonunu artık getiremiyorlar. Savunma ve hücum bir yerde kopunca artık düzeltmeye enerjimiz yok.
16-11-2016 08:06
thance olsun yahu GS yi yenmek taraftara bi sezon yeter...Bu futbol için de geçerli...
16-11-2016 08:03
You monsır Fbli Arkaaşlarında dediği gibi burası Eurolig tıımmı,burada adamlar ile çocuklar belli olur tııımı,biz Euroligin en iyisiyiz kupayı alıcız tıııımı,30 milyon harcamış olabiliriz tııımı,avrupa,balkanlarimarsijupterin en koçu bizde tııımı ama bir eksik var recep Angaralı tavsiyem onu alın oyun kurucu meckisine başarı garanti tıııımı
16-11-2016 03:27
Hopsin Sonny Weems kariyerinin en rahat maçını oynadı. Tamam Bogdanoviç gibi kilit bir oyuncu yok maç takvimi yoğun ama bu kadar da olmaz ya. Takımda geçen seneki mücadele eden yapı tamamen gitmiş. Geçen seneden beri yazıyoruz Antiç yerine paraya kıyıp iyi bir uzun alınmalıydı diye 2. yanlışta Nunnaly tam bir fiyasko saçma top kayıpları, boş şutları kaçırma vs. Tamam Euroleague temposuna alışık değil de bu boş atışları kaçırmak bu durumla açıklanabilir mi? Dixon, Sloukas ve Udoh'la nerelere kadar gidebilecez sene sonunda hep beraber göreceğiz.
16-11-2016 02:15
Seljuk şampiyonluk habercisi mağlubiyetler bunlaar..
16-11-2016 01:55
KingJames gs li arkadaşlar, şurda akıl verdiğiniz, yok zayıf vs dediğiniz takımdan yüz yediniz çok övündünüz cehennem sahanızda bu yüzden siz çenenizi kapayın, yenen konuşsun.. siz Zalgiris ile alt sıra maçınıza odaklanın.. EL Top 16 > EC Şampiyonluğu, tokatlıyorlar hala öğrenemediniz. Hah şansa bala yüksek üçlük yüzdesi ile Oly e yendiniz hemen çene düştü.. kupasız Avrupa Fatihi lafını iade edelim teneke kupalı kifayetsiz müsterihler diyelim size.. Çemişkezek Üni 1. sinin Harward 2. sini beğenmemesi hikayesi sizinki.. o kadar.. Ama o universite birincisi tabi tabi.. Burada Fenerabahçeli gibi konuşan yerliciler hadi başka kapıya.. marş.. Obradoviç'e alayınızın aklını toplasak bir kelime akıl verecek durumda değilsiniz. acı gerçeği söyleyelim, yıllarını basketbola vermiş bir adam kadro mühendisliğini bilmiyor siz biliyorsunuz. hadi mahalleden şu vizyonunuz ile 5 adam toplayında bir takım kurun memlekete yararınız olsun hem yerli oyuncu çıkarırsınız ..
16-11-2016 01:42
ballokum Le Bron marka şarabı seven bir kingjames vardı, ne oldu? Adam yatıp kalkıp Obra karşısına geçip istavroz çıkartıyordu. "Aman sen ne kadar büyüksün reyiz, ne efsanesin Obra v.s. v.s..." Ama gerçekler acıdır. Bu terazi bu ağırlığı çekmez dedik hep ama karşımızda ergen aklını bulduk... Obra bir ilah ya onlara göre... Ne yapıp edip, 7 adamdan 10 adam çıkartabilirdi... Ama papaz pilav yerine kol böreği yiyor birkaç maçtır. Merak ediyorum, FB tekrar galip gelebilmek için yine bir GS maçını mı bekleyecek? Eurocup ayarı koç ve takımını yenince iş bitiyor sanıyorlar...
16-11-2016 01:09
Baba Sene başında dedik fenerli kuşlara 9 kişiyle eurolig gitmez diye . Hele bunların ikisi Nunnally ve Antiç ise hiç olmaz. Hele hele kaptanın sadece anons için antrenman yapıyorsa eee geçmiş ola... Obra takıma 10 - 12 dakika katkı yapacak 1-2 adam daha bulabilmeliydi. Ama o da haklı bütçenin çoğu Vessely ve Udoh ' a gitti .
16-11-2016 00:48
Ali Haydar CEYLAN Heeeeyyyy, n'oluyo? FB liye yakışır mı hemen karalar bağlamak? Tamam ....tan bi takıma karşı ....tan bi şekilde kaybettik ama bu yaptığınız takımı desteklemek değil. Skortmen olmayalım lütfen.
16-11-2016 00:38
ballokum Takım daha Brose maçında alarm vermişti... Ama demek ki Obra da kariyerinin sonuna geliyor ki, çoğu gerçekleri göremiyor... Geçmişle yaşayan bir efsane... Kenarda oynamayacak, hiç oynatmayacağı oyuncuları azarlıyor bol bol... Adamları zaten oynatmıyorsun, onlara ders versen ne olacak? Zaten kenarda ders ala ala adamlar iyi birer koç olacak hale geldiler. Hem öyle ders verilmez ki, adam döver gibi.... Semih'i falan neden gönderirsin ki takımdan? Adam bayağı düzelmişti halbuki. Ahmet'i aldı, süs kabağı giib oturtuyor kenarda... Yedek parçasız Ferrari'n olsa ne yazar?
16-11-2016 00:34
demir obra bak iyi dinle....nunally yi yola yerine bozovici al. is yapar bu adam. bozovic gecen sene euroleaguede sayi krali olmustu ha ...ona göre. melih mahmutoglu....peh peh peh...dövmeler iyi güzelde, 4 yildir fenerde ne oynarsin belli degil. aynisi keza berk ugurlu icin gecerli. ha 4 sene evvelki berk ha simdiki.....degisen hic birsey yok. bu oyunla, bu kadroyla fener yine cska ya kupaya hediye eder, bu sefer üstelik hic zorlanmadan, tabi f4 yapabilirse .......dimi obra
16-11-2016 00:26
Mertbaba Kızmazsa fb'li arkadaşlar bir şeyler karalayalım.İlk önce saha dışı :Kulüp eminim Obra dışında 0 konsantrasyon; çünkü tüm hafta Göksenin videosunu arama, yazılı açıklama yapma vs çöpe gitti. Oyuncular şunu gördü: f4 yapsak Gs galibiyeti kadar değerli değil taraftarın gözünde , kötü oynama hakkı kullanılabiliriz böylece! Asıl Obra bunu düşünürse felaket tabi! Hala yorumum geçerli EN BÜYÜK RAKİP SAKATLIKLAR! Bu ortaya çıkmadı 2/3 maç çünkü CSKA ve fb dışında hazır takım yok, ki Gs bile forma girmeye başladı.Amma velakin Obra oyuncu seçimini çok abartı maç gitti udoh hala oyunda, ortaçağ sonrası Amerikada yok bu kadar eziyet.Antiç'e bile küs!Davor ile de barışın artık maçı kopartmadı maccabi'ye...
16-11-2016 00:26
emree mayısımı bekliyorsunuz..pompaylamı şişirdiler sizi ne ...tokatlıyor gelen geçen uyanın beylerrrrrr uyanınnn
16-11-2016 00:22
Kutlu Ballokum çok komiksin hala GS ile alay ettiğini sanıp kendini komik düşürme çabandan vazgeçmiyorsun. Gülünç duruma düşmek için bu kadar çabalayan zavallı birine söylenecek bişey bulmakta zor. Acınacak haldesin yazık
16-11-2016 00:19
Kutlu Gs ile alay edenler nerde? Goudelock ın oynamadığı maçta son 1 dk macabi bırakmasa 20 sayı yedi fenev. Ligde hidayetle harunla kazanıosunuz ama avrupada işlemez. O kadar bütçe harca GS ile alay ettiğini san. Ayna yalan söylemez arada baksanız aynaya iyi olur...
16-11-2016 00:16
allegrom Takim sezon basindan beri bekleneni veremiyor, kazandigi maclar da cok dar maclardi, Zalgiris ve Galatasaray maclari haric diger maclarin hepsini kaybedebilirdi de. Fenerbahce'nin belirgin bir rotasyon sorunu var. Nunnally'den istenilen katkiyi alamiyor Fenerbahce, dolaysiyla iyi bir hücum oyuncusu eksik - burada Melih'e daha fazla sans taninmasi gerekiyor bence. Bu durumda Fenerbahce sezon sonunu getiremez, Avrupa'da sürekli hüsrana ugrar. Efes macini belki kazanir ama haftaya Milano deplasmaninda yine fark yer.
16-11-2016 00:15
tosko124 Acil transfer lazım kadro yetersiz takım gittikçe küçülüyor Bu Nunnaly için Amerikaya gittiler yalandan seyrettiler transfer ettiler başımızı yaktılar bu nasıl MVP .Şimdi Efesi yensen ne olacak sonra Milanodan fark yiyecen
16-11-2016 00:15
MoscowLions Rusya'da yasayan Galatasaray'lilar olarak Maccabi'yi cani gonulden tebrik ederiz...Ayrica GS-fb lig rovans macina bizzat gelecegiz 4 kisi...O kadar simdilik ..Mesaji anladiniz!
16-11-2016 00:14
mahmut usludurmaz This is Euroleague. Yeeeaaaa...
16-11-2016 00:10
Austin_Daye Arkadaşlar ülker kimseye yenilmez. Bu akşam da bilerek yenilmişlerdir. Aksi mümkün olabilir mi? -Avrupanın en iyi takımı. -Dünyanın en iyi koçu Obra. -Yunan tanrısı Sloukas. At, avrat, yunan guard. -Jan Jan Vesely, uçalım, kaçalım Vesely hebele hübele. -Baaaaaağbi Dixon en iyi guard. -Gezegenin en iyi pivotu Udoh. -Eurocup'lular konuşmasın. Hep İsrail mafyası ya. Hakem katletti. Yoksa kesin şampiyonlar her sene.
16-11-2016 00:08
ballokum Obra kayıp, takım kayıp... Bu kadro haftada 3 maçı kaldıramıyor... Görünen köy kılavuz istemez. FB de Obra'nın kaprisleri yüzünden Türkiye gibi çöküyor...Ben bu adamın bir TRK oyuncusuna bu kadar tahammül ettiğini hiç görmedim. Ama Nunnly'ye (aslında Nunny desek?) maçı kaybettirmesi için o kadar fırsat tanıdı. O da elinden geleni ardına koymadı. Maalesef, Obra'nın takım mühendisliği bu sene sıfır. Kendisine aşırı güveniyor ama bu yıl koca bir sıfır veriyorum kendisine. Eurocup seviyesindeki GS maçlarını kazanması hiçbir şey değil.. Dandik MTA takımını orada evire çevire yenmeliydi!
16-11-2016 00:05
crease İsmail ile İhsan da bağırarak başladıkları maçı kısık sesle tamamladılar. Kendilerini şoke eden bu yenilgiyi de uzun süren tartışmalar ve yaptıkları beyin jimnastiği sonucunda "Bogdanovic'in olmamasına" bağladılar.
16-11-2016 00:04
EClark Bu fb takımının çok büyütüldüğünü her fırsatta söylüyordum Euroleaguede ite kaka galip gelmesi Tblde lobisiyle bir yerlere gelmesi insanları yanıltıyor malesef.
16-11-2016 00:02
Ali Haydar CEYLAN Bu ....tan takıma da yenildik ya ? Ne diim?
16-11-2016 00:02
mert Bu takım izlenmez.Efes'e yenilirsek ilk 8 hayal..Sonra ne etmişim tr ligini.
16-11-2016 00:01
Mert Pehlivan Oyuncularımız sezon başı olmasına rağmen çok yıprandı. Kadrodaki diğer oyuncular artık mecburen kullanılmalı. Udoh, Vesely, Bobby ve hatta Sloukas neredeyse tüm cephaneyi daha yolun başında tüketti. Nunnally de maalesef onları hiç dinlendiremiyor. Girince kendi halinde takılıyor. Açıkçası Nunnally e verilen süreler Melih e verilse daha faydalı olur. Kısaca rotasyon şart Obra Hocam. Hocam siz en iyisini bilirsiniz tabii ki ama görülen bunlar maalesef
16-11-2016 00:01
exelty Bu takımdan bir köy bir kasaba olmaz..Salla geç..6 oyuncu ile buraya kadar.Geçen seneki başarılar artık olmaz..Gurur duy eserinle obradovic.
16-11-2016 00:00
Yaşasın Damir Javorlar ama biz Avrupanın en iyi takımıyız yavvvv :D müzemizde avrupa kupası yok ama avrupanın patronuyuz :D CSKA Moskova'nın Eurolig şampiyonluğu hayırlı uğurlu olsun
16-11-2016 00:00
Yaşasın Damir Javorlar ama biz Avrupanın en iyi takımıyız yavvvv :D müzemizde avrupa kupası yok ama avrupanın patronuyuz :D CSKA Moskova'nın Eurolig şampiyonluğu hayırlı uğurlu olsun
16-11-2016 00:00
gerçekbasketbolsever dörtte dörtle başlasa da fbahçe geçen seneki taddan uzak başladı bu seneye .hele birde bu sene formatın da değişmesiyle takımların başını kaşıyacak vakti yok obradoviç'in
16-11-2016 00:00
obrakadavra takımda anormal derecede konsantrasyon kaybı var deplasman maçlarında.bence bunun nedeni bu seneki yoğun maç trafiği.artı kurulan kadroda yapılan eksik hamleler.gencelerden bir şey çıkmayacağı geçen seneden beri belli iken hala kadroya takviye yapılmıyor.
16-11-2016 00:00
canti nanouliy isimli arkadaşa sabır taşı olsa dayanmazdı 15 dakika oyundan çıkmadan oynadı bravo.
16-11-2016 00:00
RVP Yeter artık abicim..Adamı katil edersin sen obradoviccc yaaa..Nerede Turk oyuncular,niye melihi kullanmassin yaziklar olsun yaa.
15-11-2016 23:59
KupaBeyi Dünyanın en güzel takımı üst üste 3.cü yenilgisini aldı :)) Müzesinde avrupa kupası olmayan avrupa patronu fenerbahce ülker :)) bu fenerlilerde olmasa kime güleceğiz.. Sezon başında ne demiştim ? fenerbahce ülker Top8 yaparsa öpsün başına koysun demiştim.. Geçen sezon Real madrdi kötüydü, barca kötüydü, maccabı tel avıv kötüydü, olympıakos kötyüdü, panathınaıkos kötüydü.. fenerbahce bu fırsatı değerlendirdi ve final oynadı ama artık yolun sonuna geldiler.. Vel Kam Tu Yürolig :D
15-11-2016 23:59
Huseyin Rezil oynuyoruz ve rezil gidiyoruz.Bakalım nerede reaksiyon verebilecegiz. Udoh,Dixon dısında bir tane istikrarlı adam yok.
15-11-2016 23:58
Cimbomlu Güzel bir maç oldu.Maçı hakeden Maccabiydi.O yüzden tebrikler Maccabi..
15-11-2016 23:58
Dilara Yine hüzün...Yine fenevbahçe...
15-11-2016 23:58
Goksenin Al mikrofonu, takımını motive et Aziz başgan nerdesin?
15-11-2016 23:57

Yorum Yazın


Tweetlerimiz