Fenerbahçe yarı finalde veda etti
16.04.2021 - 17:23

Volkswagen Arena'da düzenlenen Final Four organizasyonu, FIBA Kadınlar EuroLeague yarı final maçında Fenerbahçe Öznur Kablo, UMMC Ekaterinburg ile karşı karşıya geldi.

Maç başından sonuna kadar büyük bir çekişmeye sahne oldu. İlk yarısı 48-55 sona eren mücadelenin son 13 saniyesine UMMC Ekaterinburg 84-86 önde girdi.
Quigley'nin faul atışları sonrası skor 84-88'e geldi. Kalan süre temsilcimize öne geçme şansı tanımayınca maçın galibi ve finale yükselen taraf aynı skorla Rus ekibi oldu.

Yorumlar


Hollandali Sayin Sporsever. Eeeeyvallah. Guzel yaziyorsun. Lutfen isminizi de buyurn daaa klaviye canavari olmiyalim. Ben deniz yaptigim her yorumun altina imzami atiyorum yani ismimi mi yaziyorum. Kendini sayan ve seven birisi iseniz sizlerden de beklerim. Bu kaliteyi gosterdiginizi okuyorum. Bir baska yorumumda da yazdim ve gene yazayim. Kapi Kule hudud sinirini gecdigimizde Oooooooooo ...zaman ne oldugumuzu anlariz. Saygilarimla. Hollandadan Hasan Ulu
19-04-2021 20:33
sporsever Müzeciğinizdeki 2,5 kupacığınızı sayıklamaya devam edin (bir zamanlar efendim deve tellal iken pire berber iken) hamsi formasının renkleriyle baktığı belli olan Felemenk diyarındaki hakem kardeşlerinizle birlikte. FB müzesi doldu taştı, basketbol-voleybol-masatenisi-yüzme-atletizm ... bu kadar değişik branşta ülkeler kıtalar ötesi kupaları toplaya toplaya dünyayı kendine hayran bırakan kulüp sizleri hasetinizden çatlatmaya devam edecek, bunlar iyi günleriniz. Bu arada tebrik ederim hakemler sizi kümede bıraktı.
19-04-2021 13:21
sporsever FB başkalarıyla oynar, hele bir yenilmeyegörsün, araya girip tüm komplekslerini dökenlere ezik denir, aşağıdakiler için eziklik fazla kalın. Bunlar ezikliği geçmiş, yamyassı olmuş hali. Basketboldan anlamakmış, koçum benim. Senin "analizlerin" Gırgır dergisinde Zihni Sinir vardı, güldürürken onu anımsatıyor. Tüm Türkiye basketbol alemi kimler kimlerin tezgahından geçmiş biliyor, sen istediğin kadar tersyüz et.
19-04-2021 13:21
Hollandali Sayin Sporsever. Evet FB - li ve renkli gozlukle baktiginiz belli. Tabiki olacak ve saygilarimla. Hala daha renkler leeeee ugrasiyoruz. Bu konuda yorum yapmiyayim diye sozlerimi ve cumlelerimi tane tane yaziyorum daaaaa. Yaaaahuuu sayin Sporsever. AVRUPAD -- Bayan basketbolunda kac tane kupaniz var ??? Tabiki hic bir sey kupayla ve ya butceyle olculmez. Bilmem anlatabildim mi. Saygilarimla. Hollandadan Hasan Ulu
18-04-2021 13:27
Mertbaba Zaten basketbolundan anlamiyor ama kadin basketbolundan da anlamadığını göstermek için çırpınıyor yazık wallaha neresinden tutalım Neviye'ye şöhretini Fb'ye borçluymuş.Haha ya bu kadar cahillik nerde var yahu.Ac bak Nevriye'ye nerden gelmiş Fb'ye.(siz bunlara bakmayın Nevriye Gsde parlamış kupa kazanmış ve koçluk yapsa da takımlar üstüdür)Işıl Türk basketbolunun en kariyerli oyuncusudur(bak istersen kazandığı kupalara)Ruslar Gs'ye Işıl'ı vermeyecekti ,Işıl bastırmasa ama sallamak serbest bu zihniyette.Neymiş Fb eskileri ile oynuyormuş bu tam komedi altyapısı olmayan!!Her parlayanı alıp 1sene sonra yollayan kulüp sanırım tüm Türk oyuncuların sahibi...Yav gülmeyin yazıktır...Bende acıyıp bir tane oyuncu bilgisi vereyim bari mesela Pelin Botaşlıdır.Unutmadan yine yansıtma psikolojisi ile Hayaller demiş evet Gerçekler bizim müzede.Ve dediğin dünya karmasını biz yarı finalde ezdik geçtik finalde kimi eledik unutmaya çalışıyorsun zaten :) bari yazmayayim!
18-04-2021 13:24
sporsever Sayın Hollandalı, dikkat buyurursanız, işe teknik açıdan girmedim, oralara itirazım yok, hatta berbat oynadığımızı, ve rakibin de berbatlıkta bize ayak uydurunca maç sonunda çekiştiğimizi belirtmiştim. Ancak kadın basketbolu - bilirsiniz - sert iniş-çıkışlar içerir, teknik eleştiride daha bir hoşgörülü olmaktan yanayım.
18-04-2021 12:14
sporsever Hayal taciri şambaba'nın döktürmesini bekliyordum, yanıltmadı. Diline doladığı Birsel de Nevriye de şanını şöhretini FB'ye borçlu. Onun "büyük" dediği "kaptan" ise gittiği Rusya'da kapasitesi keşfedilince neredeyse kadrodışı kalacaktı. "İmparatorun" İtalya fiyaskosunun benzerini yaşadı. FB'nin eskilerini bir bir toplamak ve FB ile rekabet edebilen takım kurmak uğruna paralarını sokağa savuran, erkeklerde eski koçları yüzünden savurdukları paraların sonucu olarak kümede kalmak için debelenen müflis şambabalar her yıl kadın-erkek Avrupa'nın en tepesinde gezen büyük kulübün ne bütçesini değerlendirebilirler ne performansını. Dengi değiller ve olma şansını da çoktan yitirdiler..
17-04-2021 16:00
Hollandali Sayin Sporsever yorumcumuz. Yorumunuza saygilarimla. Hepsi bakis acinizdan dogru daaaaa. Bu yonetim le ve de hocayla yapilan bir SECIM dir. Peeeeeeeki kim oynarsa oynasin yerli veya yabanci. Yaaaaaaaahuu birisi bana anlatsin ilk yarida -- yani 20 dakikada 53 sayi yemek ne alem ?? 1 - tane bile bir DEFANS yapilmadi. Birde buradan bakin. Yok oyle de yok boyle dee. Herkes bilirki DEFANS yapmadan hic bir mac kazanilmaz. Bilmem anlatabildim mi. Tabiki ben kimim ki. Saygilarimla. Hollandadan Hasan Ulu
17-04-2021 13:47
Mertbaba Bu sezon sona erer mi acaba ezeli rakibin aldığı kupayı bizde alacağız inadı?!?!? Milli takımın 4 numarası 44 saniye gardı 7 dakika sahada kalmak için izin alabilmiş!?Kupayı almak için ne kadar yetenekli oyuncu varsa veririm milyonları toplarım oyuncuları planı ne zaman bitecek?!?! Savunma yok diye kupa gider yine ne yazık ki!?Gs kupayı aldığın da iki yıldız (Işıl ve Nevriye) iki görev kadını(Bahar ve Şebo) 4 ana Türk vardı ve bütçe rakibinin yarısıydı?!?!Bu sistemi örnek alıp yola devam etse hem milli takımı kurtaracaklar hemde uzun vadede o kupa gelecek zaten!?Ama işin kolayına kaçalım diye yillarca olan Birsel'e oldu.Tek bir Avrupa kupası almadan emekli oldu ona yanarım.Bu arada her Türk koç bu takımı zaten f4e sokar bari orda bir kazanım olsa?!
17-04-2021 01:37
sporsever İçimizdeki Ruslar, içimizdeki İspanyollar, içimizdeki Katalanlar, çakma Eczacılı, çakma Vakıflı, çakma Arkaslı çakma Efesli ve çakma Ziraatliler, bilumum ezikler, Türk hakem yardımı almadığında Danimarka-Bulgar-Romen takımlarına çarpılan sefalet, doluşun şimdi, sevindiriklik olma saatiniz.
16-04-2021 18:38
sporsever Erken finali kaybettik. Uzu ucuna. Bunun erken final olduğu pazar günkü formalite finalinde tescil edilecek. FB oyuncuları berbat oynadıkları maçta, karşılarındaki dünya karması da maçın sonlarına doğru berbatlıkta bizimle yarışa kalkınca final şansını ele geçirdi ama heyecanlarına egemen olamayınca kullanamadı. FB mesaisi yoğun, kadın-erkek voleybol ve basketbolda biribirinden önemli maçlar ardarda aynı günler oynanıyor. Bu kulübü dünyada benzersiz bir düzeye çıkartan bundan önceki yöneticilere selam olsun.
16-04-2021 18:29

Yorum Yazın


Tweetlerimiz