Fenerbahçe Riga'dan eli boş dönüyor
13.12.2018 - 22:35

FIBA Kadınlar EuroLeague B Grubu 6.hafta maçında Fenerbahçe deplasmanda TTT Riga’ya konuk oldu.

Mücadelenin ilk yarısı 34-24 TTT Riga üstünlüğünde sonuçlandı. İkinci yarıda oyun dengelendi, Fenerbahçe farkı eriterek maça yeniden ortak oldu. 35.dakika 56-52 geçilirken maç sonunda hücumda rakibini yakalayacak hamleyi yapamayan Fenerbahçe, 68-64’lük skorla kaybederek 3.mağlubiyetini aldı.

Yorumlar


OKTAY Valeri garnier...koç sa ben phill jakson ım...tolgay esenci ve didem akın bence bu kulubten boşa para alıyor...bu kadar uzun rotasyonun var..bu kadar kaliteli ellerin var ama ama ama yoksun işte ne olduğun ne oynadığın belli bile değil...fenerbahçe erkek basket takımının onlarca set oyunu var soruyorum sende kaçtane ben söyleyim hemen topu topu 1 tane ..eline al boş adamı bul....hepsi bu...perden çıkamıyorsun ikili oyun hiç yok ..delici guardın yok..şutör kim??? plum 1 mi 2 mi sottana yok abi sen bu işi bilmiyorsun teknik kadro...yazık kia stokes u nasıl kullanacağını bilmeyen bir koça sahibiz..zandalzsini yi nasıl kullanacağını bilmiyorsun...yazık... hemde çok yazık...verilen paralara yazık..
14-12-2018 08:42
Obrakadavra Hazır ekrem memnun boştayken bu koçu yollayın maçtaki tam momentum Fener’e geçmişken sahaya bütün işe yaramazları sürdü Koç falan değil bu.
14-12-2018 01:26
sporsever Bu antrenörün Birsel'i kritik anlarda oynatmaması yüzünden ikinci kez deplasmanda mağlup oluyor FB. Geçen yıl Fırat Okul, Birsel ve Aziz Yıldırım aleyhinde bu sayfalarda kampanya yürüten ve güya taraftarmış gibi poza yatan şüreka kadın basket takımını da futbol takımının haline yaklaştırınca amacına tam olarak ulaşmış olacak.
14-12-2018 00:42

Yorum Yazın


Tweetlerimiz