Fenerbahçe evinde hata yapmadı
09.01.2019 - 21:55

FIBA Kadınlar EuroLeague B Grubu 8.hafta maçında Fenerbahçe sahasında Olympiacos’u konuk etti.

Oyunun genelinde küçük farklarla önde olan Fenerbahçe, devreyi 40-37 önde kapattı. İkinci yarıda da parkedeki görüntü değişmeyince sarı lacivertliler maçtan 76-68 galip ayrıldı. Bu skorla Fenerbahçe 5.kez kazandı.


Yorumlar


Ömer Solmaz Her ne kadar bugün galip gelsekte,bence bu koçla daha ilerilere gitme şansımız yok.Takımın bir oyun şablonu yok,planı yok.Koçun da pek umurunda değilmiş gibi açıkçası.Fırat Okul'dan sonra aynı tas aynı hamam devam ediyor.İleriye değil geriye gidiyor takım.Potansiyel var ama kurgu yok.Bir şey daha Sottana'yı bu zamana kadar kimse keşfedemedi biz mi edeceğiz.Tamam savunman zayıf olabilir ama gayrettemi edemiyorsun.Ben izlerken sinir oldum ve bu ilk değildi... Bu takım gerçekten iyi bir koçu hakediyor.Lütfen seneye takımplanlamasını iyi yapalım.Çekirdek kadromuz zaten var.
10-01-2019 10:13
OKTAY dünkü oyundan kim keyif almıştır....oyuncular? seyirciler? TV de ki izleyiciler..bu takım bomboş bir takım isimlere takılmayın ortada takım oyunu yok valery garnie ise hiç bir etkisi olmayan koç..her oyuncu sete uygun davranmıyor çünkü ortada set yok..Fransa milli takımında aynı şekilde yöneten koç başarı var mı? yok..oli deki savunmayı gördünüz mü? bizimkilerin savunmasını gördünüz mü...bu takım bu sezon hiç bir kulvarda başarılı olamaz...şu kia vagon ne kadar boş oyuncu ya...birsel vardarlı onun kadar ribaund almış yerden yükselemeyen oyuncu oyuncu değildir...ali koç ve ekibine sesleniyorum...alın şu koçu şurdan ayşe cora esra ve tuğçe yabancılardan sottana ve kia vagon gitmeli..başka yol yok...
10-01-2019 08:34

Yorum Yazın