"Euroleague hırsızlık organizasyonu"
30.05.2017 - 21:05

TV+ aplikasyonu olan Life+ kanalına konuşan Fikret Orman, THY Euroleague hakkında açıklamalarda bulundu;

"Ben Euroleague'e karşıyım hırsızlık organizasyonu. Takım gönderilmesine karşıyım. İspanyol şirket kurmuş kulüplere yüzde vermiş. Büyük sponsorlar var. Fazla para vereni alıyorlar. O kadar para harcayacağım, para İspanyol şirketin cebine girecek. Maçları yöneten de şirketin para verdiği hakem. Darüşşafaka Doğuş'u Real Madrid karşısında yediler mesela. Real Madrid, CSKA para harcıyor oraya ama bence geri zekalılık. Biz Real Madrid değiliz. Rus patron da nereden geldiği belli olmayan parayı harcıyor. Fenerbahçe'nin şampiyonluğu tabii ki çok değerlidir ama kulüp olarak tamamen zarar ediyorsunuz buna karşıyım."

 

Yorumlar


Vessely Fikret Abi , Türkiyeye 1 A lisansı daha vermek için kotaları müsait , ancak olay sadece para meselesi değil ,uygun salonun olmalı ,o da yetmez ,salonu basketten anlayan 10.000 kişi ile doldurman lazım , kulüp olarak göz dolduran finansalların olmalı ,başarılı basketbol özgeçmişin olmalı . Bunlar çok zor şeyler, sana hakveriyorum , hırsız bunlar zaten de geç git Tahincioğlunda play off oyna.
08-05-2018 17:51
TÜRKER seni zaten almıyorlar ki ...niye kafanı yoruyorsun be kardeşim
08-05-2018 17:41
Damir Mrsic Evet bütün sponsorlar(THY, Doğuş,Seat,Emporio Armani, Adidas,IMC Group vb.) akılsız, bir tek Fikret Başkan akıllı zaten. Neyse kendisine FIBA'nın muazzam ödüller dağıttığı basketbol turnuvasında şimdiden başarılar dilerim. Hoş, 5 milyon euro bütçeyle orada bile son sekizden ötesini görememek zaten başlı başına bir başarı hikayesi olsa gerek...
31-05-2017 13:43
Tarık Daşgün Uleb ceo'su gecenlerde euroleague'in takm sayisinin bir kac yil icerisinde arttirilacagini soyledi ki muhtemelen bu gerceklesince tr'den yine tr sampiyonu vs. dahil en az 3 4 takim dahil olacaktir. Ben o zaman gorecegim sayin orman'i. Tipki hakemler de insan onlar da hata yapar dedigi hafta dinamo kiev hakemine demedigini birakmayisini gordugum gibi... Artik bir dakikada "sayin cumhurbaskanim" deme rekorunu "sayin bartomeu" ile egale eder herhalde...
31-05-2017 13:11
Ali Haydar CEYLAN Bu kulübün borcu bildiğim kadarıyla 1 milyar liranın üzerinde.Hangi branşın borcu ne kadar açıklasın bakalım. Tahminen en fazla fitboldedir.
31-05-2017 12:23
Ertan Ürkmez Aziz Yıldırım olma ve hatta onu geçme anlamında hızla ilerliyor. Ne yazık ki güç zehirlenmesi, iktidar zehirlenmesi bu topraklarda i çok sık görülen bir olay...
31-05-2017 11:41
Serdar Topaloğlu Bu açıklama bjk başkanına hiç yakışmamış. Önce kendi basketbol branşının neden bu lige katılamadığı konusunu açıklığa kavuştursaydı daha mantıklı olurdu. Ama kendisinin daha önce stad açılışında politikacılar önünde yaptığı konuşmayı hatırlayınca hiç şaşırmadım.
31-05-2017 11:13
Fener6 Fikret Orman Aziz Yıldırımlasiyor.gundem değiştirme çabalarıyla Beşiktaş'ın sempatisinide kaybettiriyor.
31-05-2017 11:02
mete Eurocup'ı da aynı organizasyon düzenlediğine göre seneye Beşiktaş Eurocup'a çağrılsa bile gitmeyecek demektir bu, zaten bu sözlerden sonra çağrılma ihtimali de düştü. Olmadı başkan Ufuk Sarıca'nın emeklerini ziyan ediyorsun..
31-05-2017 10:56
Murat İler zekalı dolu burası adam haksızmı
31-05-2017 10:30
yener_Gs fikret orman spor klübü yönetmeyi ticarethane yönetmek zannediyor galiba. ayrıca türkiye'de hangi spor kulübünün hangi branşı gelir-gider dengesini çok iyi tutturuyor da, biz burada gelip euroleague üzerinden basketbol şubelerinin gelir-gider dengesini tartışıyoruz çok merak ediyorum. geçen gün dursun özbek basketbol şubesi bütçemizi 4 milyon euro'ya düşürdü diye bizim bu mantıkla dursun özbek'i de mi kutlamamız gerekiyor o zaman? sahi eurocup şampiyonu olduğumuz zaman yaşanılan coşku çıtasını 4 milyon euro ile mi yükselteceğiz? iyi bir spor kulübü her branşta hedefini büyük tutar. her branşın en prestijli kupasına göre sponsor sağlar veya yatırım yapar ki bu sayede spor kulübü olmanın hakkını verebilsin. mesela almanya'nın son yıllarda basketbola yaptığı yatırım da bizzat bu hedefle alakalıdır.
31-05-2017 10:20
levo Hırsız demek, kaynağı nereden geldiği belli olmayan para demek, geri zekalılık demek ! Bunların hepsi çok ayıp kelimeler. Koskoca işadamına, BJK klüp başkanına hiç yakışmayan cümleler. Kendisine saygım kalmadı.
31-05-2017 10:11
Basketçi Acaba Sayın Fikret ORMAN 2012-2013 senesinde Euroleague'de oynamaya hak kazanan BEŞİKTAŞ'ı neden o hırsız organizasyonun acımasız ellerine teslim etmiştir? Ve bu organızasyonun hırsızlığını görüp açıklama yapmak için neden Fenerbahçe'nin Euroleague şampiyonu olmasını beklemiştir?
31-05-2017 09:52
KORO bu tam anlamıyla ''kedi ulaşamadığı ciğer'' örneği...avrupanın bütün büyük kulüpleri gerizekalı bir sen akıllısın...bu kadar akıl saglıga zarar başkan..sen futbol konus sadece...
31-05-2017 09:51
KORO bu tam anlamıyla ''kedi ulaşamadığı ciğer'' örneği...avrupanın bütün büyük kulüpleri gerizekalı bir sen akıllısın...bu kadar akıl saglıga zarar başkan..sen futbol konus sadece...
31-05-2017 09:51
rauf Neden bizim yerel lig şampiyonluğumuz Euroleague şampiyonluğu kadar coşkuyla karşılanmadı üzüntüsü, demek ki bu kadar büyük bir üzüntüymüş. Manevralar da çok güzel yalnız: "Fenerbahçe'nin şampiyonluğu tabii ki çok değerlidir ama kulüp olarak tamamen zarar ediyorsunuz buna karşıyım." ... Tabi canım kesin öyledir! Spora hizmeti futbola hizmetten ibaret sanan zihniyetlerle basketbolu veya basketbol turnuvalarının prestijini tartışmak dahi yersizdir aslında ya neyse. (Unutmadan kendisine şunu da hatırlatmış olalım; dün o laf attığı turnuvanın kupası, Vodafone Arena açılırken kendisinin bir dakikada yaklaşık olarak 3748 kere adını zikrettiği Türkiye Cumhuriyeti 12. Cumhurbaşkanı'nın yanındaydı. Biz buradan hatırlatalım da sonra problem yaşamasın.)
31-05-2017 09:38
Deniz Fikret Orman'ın dengesi iyice bozuldu. İki Türkiye ligi şampiyonluğundan sonra kendini spor imparatoru gibi görmeye başladı. Neresinden bakarsanız bakın anlamsız, kendisinin de inanmadığı, FB'nin aldığı kupayı itibarsızlaştırmaya yönelik taktik sözler bunlar.
31-05-2017 09:32
polat Bu sene Beşiktaş Sompo Japan'ın bütçesi 5 milyon Euro idi. Gelgelelim yine bu sene katıldığınız FIBA'nın kendi turnuvasına katılan tüm takımlara toplamda dağıttığı para 4 milyon küsür euro. Bu pastadan, turnuvanın yarı finaline dahi kalamamış BJK'ye düşen meblağı sizlerin hayal gücüne bırakıyorum. Şimdi durum buyken, sayın başkanım, Allah aşkına siz neyin gelir-gider dengesinden bahsediyorsunuz? Aslında şu açıklamanın yapılış zamanı dahi, görebilene Fikret Orman'ın haleti ruhiyesi adına gayet bariz ipuçları veriyor. Belli ki belediyelerin de desteğiyle Türkiye'nin her yerinde Fenerbahçe-Olympiacos finalinin insanlar tarafından her beraber kardeşçe izlenmesi gibi güzel aktiviteler, bu şahsı aşırı derecede rahatsız etmiş.
31-05-2017 09:13
İsmail Klasik bir kedi, ciğer hikayesi.Önce kapının önünü temizle başkan.Federasyon başındaki tüpçü sayesinde şampiyon ol, sonra bu lafları konuş.Bir kaç seneye kalmaz yine hentbolle uğraşmaya devam edersiniz..
31-05-2017 08:23
Tolga Fikret Orman ın çok eleştirenlerden biriyim ama söylediklerinde yüzde yüz haklı.
31-05-2017 08:04
thance Başkan talihsiz bir açıklama yapmış... git kahvehanede arkadaşlarına yap bu yorumu ama sen bir kulübün başkanısın ve ona göre davranmalısın.Herkes FB EL Şampiyonluğu ve BJK Futbol takımının şampiyonluğu kıyaslaması yaparak gönderme yapmış ama bu konuşmada benim en çok dikkatimi çeken "para gelmeyen yere neden yatırım yapayım" düşüncesi. E başkan o zaman altyapıyı falan sen o yüzden fazla önemsemiyorsun. Efendi Takım, Efendi Başkan imajını 2 sene üstüste şampiyon olunca hoyratca harcamaya başladınız.
31-05-2017 08:00
ballokum Futbola baksanız orada takımların milyar TL borçları var. Bazen bir oyuncunun bedeli basketbol takımının bütçesine eşit. Ve o kadar para saçılmasına rağmen şampiyon falan hiç olamamışken Avrupa'da; bu lafları etmek cahilliktir. Takımlar zarar ederken EL veya sponsorlar kazanırken kulüp hep zarar ediyorsa kulüpler buna isyan etmez mi? Eğer Türkiye şu anda normal bir ülke olsaydı, FB'nin başarsından dolayı o kadar reklamı olmuştu ki, burası turist kaynardı. Maalesef son yıllardaki kötü imaj yüzünden eskiden gelenler de gelmiyorlar. Ama ülkenin bu kadar reklamını yaptığı için devlet FB'ye yine de en azından 10 milyon USD yardım yapmalı. Gerçi bir zamanlar yok etmeye çalışıyorlardı kulübü.
31-05-2017 07:02
Pendik1907 Aileden ve çocukluğumdan beri bir Fenerbahçeli olarak aldığımız spor ahlakı gereği bu güne kadar Aziz Başkanın en ufak hatasını bile eleştirdim. Ama bu günden sonra tövbe... Çok pişmanım, bu gibi şahısların bin tane fikri Aziz Başkanın bir hayaline bile yaklaşamaz. Tüm kusurlarına rağmen...
31-05-2017 05:43
EZD Cehaletin sınırı yok. Fenerbahçe 2015 yılına kadar o paraları sponsoruna harcattı. Sadece 2 yıl kalanını finanse etti. Seneye cebinden 1 kuruş çıkmayacak. Ve İspanya'da bir kafe'de konuştuğun İspanyol Fenerbahçe adını bilecek, saygı gösterecek ve ülkemize inanılmaz tanıtım katkısı sağlayacak. Sen de150 milyon Euro harcayıp İKİNCİ KUPADA Fransa ligi 4.cüsüne son 8'de eleneceksin, ardından pişkin pişkin bu ülkenin Avrupa'da kazandığı EN BÜYÜK KUPAYA laf edeceksin öyle mi? Öyle değil efendi öyle değil... Allah Bjk'lılara kolaylık versin...
31-05-2017 02:34
EZD Tek kupasını Deron Williams'lı ! kadrosuyla 3. kupa olan ULEB ! te kazanabilen bir kulüp ile yürolig 12.cisi arasında ortak tek bir taraf vardır; ikisini toplasan bir FENERBAHÇE etmezler. Söylediği doğru ise müzesinde bir HIRSIZ kupası durmaktadır, sözünün arkasında duran bir kişi ise derhal gereğini yapıp o HIRSIZ kupasını ÇÖPE ATMALIDIR. Sahada kazanamayanlar kelimelerle kazanacaklarını sanıyorlar... Sırf bu durumlar için 40 gün 40 gece bayram yapacağım ama galiba bu 1000 gün 1000 gece olacak. Sözde raakiplerimizde izan falan kalmamış. Yukarıdaki açıklamanın tercümesi şu: TEK GERÇEK BÜYÜK KALMIŞ; FENERBAHÇE...
31-05-2017 02:19
canti öncelikle FB'nin başarısını asla küçümsemiyorum sonuna kadar tebrik ediyorum. İnanılmaz bir iş yaptılar. Konu EUROLEAGE'in düzenlenme formatına gelince başkan haklı. Parayı verenin katıldığı, BASKETBOLUN GELİŞİMİNİN önünde bir engel olan bir kuruluş euroleage. ACB Liginde ne varki seneye 4 5 tane İspanyol takımı katılacak? CSKA'nın geçen yıl FB'yi finalde nasıl yendiği ortada. Neden sizce o maç öyle bitti? Turgay Demirel mücadele ediyor bu durumla ama malesef FIBA ve ULEB çok yetersiz durumda.EUROLEAGE AVRUPA BASKETBOLUNUN GELİŞİMİNİN ÖNÜNDEKİ EN BÜYÜK ENGELDİR. Başkanın açıklamaları yüzde yüz doğru.
31-05-2017 01:45
erendemir Gsforever takma adli arkadasim, bir fenerbahceli olarak yaptigin mantikli yorumdan oturu seni tebrik ederim.yani kisa lafin ozu Besiktas kongre uyesi tuncay ozilhan gel besiktas efesle birselim dese buna kimse yok demez yada uzan ailesinin herhangibir ferdi cikip dese gel galatasaray , seni galatasaray uzan yapalim dese bunada kimse yok demez.insanlarin anlamak istemedigi durum bu.bu ulkede murat ulker veya ferit sahenk gibi zengin olan gs ve bjk kongre uyesi aileler var.ama onemli olan kulubune bir sekilde finansal destek saglamak.bu demek degildirki gelecekte diger takimlar hep bu duzeyde olucak.illaki birileri cikip gs ve bjk ye destek olucaktir basketbol anlaminda.rekabetci bir gs ve bjk her zaman bir fenerli olarak istiyecegim seydir.10 sene ust uste sampiyon olmak kimseye fayda getirmez .umarim kisa surede diger takimlarimiz guclu sponsor destegi alirlar
31-05-2017 01:15
Gokyuzu Alın size herkesin örnek gösterdiği kaliteli spor Ada'mı Fikret beyi.sırf fenerin eurolig şampiyonluğunun gölgesinde kaldığını bildiğinden eurolig organizasyonunu aklınca itibarsızlaştırmaya çalışıyor.nba finalinden sonra dünyada şampiyonlar ligi finali hariç 1 milyar dan fazla kişinin izlediği tek maç olmuş fener olimpiakos maçı.(ben değil bütün spor kaynakları söylüyor) yani Murat Ülker,Ferit Şahenk,Tuncay Özilhan bunlar salak sadece Fikret bey akıllı ölemi.böle açıklamalar Ergin Ataman yada ona benzer garip tarzlı kişilerden beklenirdi ama herkesin sözde örnek gösterdiği ,beyfendi olarak nitelendirdiği Fikret ormana hiç yakışmamış.illaki demeç olarak karşılığını alacaktır belli yerlerden.şimdiden yeni polemik belli Türkiye futbol ligi şampiyonluğumu daha önemli yoksa baskette eurolig şampiyonluğumu
31-05-2017 01:06
Ertan Ürkmez FİBA dünyanın en temiz kurumudur. FİFA'da UEFA'da herhangi bir yolsuzluk, alavere dalavere olmaz. Bu sene oynadığın şampiyonlar liginde de her şey denktir, adalet yuvasıdır zaten. Bu ülkede net olan bir şey var Fenerbahçe'nin alamadığı kupa (bknz: 29 sene alamadığı Türkiye kupası) değere biner, aldığı kupa ise itibarsızlaştırılır. Kulüplerin tepesindekiler (hiçbirini ayırmıyorum Yıldırım dı Özbek'ti al birini vur ötekine) böyle konuştukları sürece sokaktaki adamlar da bayrak yakar, birbirini bıçaklar. Yazıklar olsun...
31-05-2017 00:59
AtKafası ''gerizekalılık, hırsız (kupa organizasyonuna ithafen) , para birilerinin cebine giriyor, nereden geldiği belli olmayan para'' üsluba bak. Yazık. Neyse ver sodayı ver ver....
31-05-2017 00:57
Direkt Dopruluk payı var. Daçka ya büyük haksızlık yapıldığı kesin. Fiba nın. Zaten bu işe el atıp devamını getirmesi lazım . Büyük yaptırımları da gerekirse uygulaması gerek. Oly nin Pana nın Cska nın Belgrad ın olduğu ligde Fb nin Efes in de olması lazım .Varsın Real Barca olmasın onlar ispanyol milliyetçisi ise diğer kuluplerin buna engel olması lazım .
31-05-2017 00:51
GSFOREVER Fenerbahçeli olup,ciddi anlamda serveti olan ve takımını "gözeten" kişiler oldukça (Murat Ülker,Ferit Şahenk,Ali Koç ve diğerleri) GS ve BJK tarafından bu tarz sözler duyarız.Kedi ve uzanamadığı ciğer hikayesi...
31-05-2017 00:45
mete Bu açıklama doğru olmadı başkan. Ben bir Beşiktaşlıyım, elbette Euroleague organizasyonunun eleştirilecek yönleri var, ama mesela Fikret Orman başkanken Beşiktaş Euroleague'e katıldı, Fikret Orman hayır dedi mi? Evet Fenerbahçe geri dönmeyecek paralar harcıyor büyük zarar ediyor, Beşiktaş FB gibi har vurup harman savurmamalı, ancak bunu ifade etmek için doğru üslup bu değil.
31-05-2017 00:42
Exodus Neresinden baksan saçma bir açıklama. 100 yıldır futbolda yabancılara saçtıkları yüz milyonlarca dolar kime gitmiş ve bu saçılan paraların karşılığında futbolda ne başarı gelmiş Türkiye 'ye diye sormazlar mı adama ? :)
31-05-2017 00:28
Ertan Ürkmez Ne desek boş. Bu açıklama neden evvelki yıllar yapılmaz? Aklınca elde edilen başarıyı itibarsızlaştırmaya çalışmış. Biri uefa kupasına tesadüf der öbürü çıkar euroleague organizasyonuna hırsızlık der. Kendileri sütten çıkmış ak kaşıktır. Euroleague organizasyonu dışında sıraladığı şeyler olmaz zaten. İleri zekanız dudak uçuklatıyor...
31-05-2017 00:16
mvp aday adayı fitipaldo fikret orman'ın şu açıklamasından sonra uleb'in beşiktaş'ı kesinlikle eurocup'a almaması gerekiyor. sen kalk adamlara hırsız de, ondan sonra pişkin pişkin 2 numaralı organizasyonlarına katılmaya kalk... ne güzel iş valla!
30-05-2017 23:47
suat fikret orman'ın şu konuşmayı fenerbahçe'nin şampiyon olduğu bir dönemde yapması, kendisini ister istemez başarıya laf atıyormuş gibi gösterdi. yoksa euroleague'in finansal tavrını herkes her zaman eleştirebilir, bu çok normal. bence de şampiyonun sadece 1 milyon euro alması saçma mesela. yine de bu durum, euroleague organizasyonun avrupa'daki en prestijli basketbol organizasyonu olduğu gerçeğini değiştirmiyor.
30-05-2017 23:33
xse Açıklamanın neresinden tutsan elinde kalır. Yazık.
30-05-2017 23:20
allegrom O yüzden Eurochallenge vs. gibi kupalara katilmak daha mantikli, manyak mi Besiktas yönetimi... Bakin Euroleague takimlarinin hepsi zarar ediyor Real ve CSKA disinda hahaha... Sanki Besiktas baskani kapitlizmin veya neoliberlizmin disinda bir dunyada yasiyor....
30-05-2017 23:20
winslow "ama bence geri zekalılık" Sadece bizim ülkede yapılabilecek bir açıklama. "Takım gönderilmesine karşıyım" zaten isteyen giremiyor, bütçesiyle, salonuyla hak eden davet ediliyor. 2 yıl önce EL şampiyonluğunu hedef gösteren Orman yeni mi öğrendi organizasyon yapısını, geçiniz, yazık...
30-05-2017 22:38
Hasan Gencer Basketbol topu görse bomba diye karakola götürür, kalkmış basketbol ulemalığına soyunmuş peh...
30-05-2017 22:36
Potaperest bildigim kadariyla besiktas sompo japan seneye eurocup'a katilmayi dusunuyor. eurocup ile euroleague, malumunuz uzere uleb'e bagli... yani burada laf sokulan organizasyon, eurocup ayni gemide yer aliyor. al sana bir celiski. hadi buradaki celiskiyi gormezden gelelim ve soralim: olur da seneye besiktas eurocup'i kazanirsa tipki gs gibi euroleague'e katilma hakkini kazanacak. o zaman fikret baskan yine cikip bu soylediklerinin arkasinda durabilecek mi? 2 yil once finlandiya kocunu transfer edip "euroleague sampiyonu olmak istiyoruz" dedigini de hesaba katarsak, ben buna pek ihtimal veriyorum diyemeyecegim tabi... uleb'e hirsiz ithaminda bulunmak icin fenerbahce'nin el sampiyonlugunu beklemesi ise apayri bir munazara konusu...
30-05-2017 22:27
Sonunda Sonunda birisi dogruları soylemiş. Fenerbahçenin şampiyonluğu elbette büyük başarı ama bu gerçeği değiştirmiyor.
30-05-2017 22:25
hasan Tabi bu arada Euroleague'i hırsızlık organizasyonu olarak görmek hem yanlış hem haksızlık.
30-05-2017 22:10
hasan Evet belki eski usül olsa ilk üç veya ilk dörde girenler katılmış olsa belki daha adil olacak ama , zarar ediyor meselesine gelirsek zaten Euroleague'in kurulma felsefeside bir nevi bu zarara karşı takımları ayakta tutabilmek.Bunun da şu an en iyi yolu en azından daha az zararlı çıkabilmek için sponsorların ve büyük şirketlerin desteğini alabilmek ve maalesef sponsorlar ve şirketler o sezonu kötüde geçirse bir background'u olan takımı vizyonda görmek istiyorlar.
30-05-2017 22:08
King Sen önce o kupayı alda sonra beğenme aaa seni almiyolardı dimi :)
30-05-2017 22:05
LEONS BRAVO BAŞKAN..NİHAYET BİRİSİ UYANDI..DURSUN ÖZBEKTE UYANSA..DÜŞÜNÜN BJK BASKETTE FB Yİ GEÇİP ŞAMPİYON OLSA EUROLİGE KATILAMAYACAK..YİNE EFESLE FENER KATILACAK..HANGİ SPOR DALINDA BÖYLE BİŞEY VAR YA..DÜŞÜNÜN FUTBOLDADA BJK DEĞİL FB GİDECEL Ş.LİGİNE...
30-05-2017 22:01
Mert Pehlivan Kazandığın Avrupadaki en büyük kupa Eurochallenge kupası olunca böyle konuşursun. 2 sene şampiyonluk ağırlık yapmış başkanda. Bünye hazmedemedi tabi alışkın değil
30-05-2017 22:01
jojo Başkanı böyle düşünen bir jimnastik kulübünün taraftarının Fenerbahçe bayrağı yakması kadar normal bir şey olamaz. Sayın Orman, 1.2 milyar kişinin izlediği bir organizasyonda yapılan ülke reklamı için bile bu organizasyona girmeye değer. Fenerbahçenin şampiyonluğu tabii ki çok değerliymiş de ama... Ne aması? Ortam hazımsızdan geçilmiyor vallahi! Korkutucu olan şu ki, bu kıskanç kitle zannedersem epey büyük ve bu kafa yapısı Ulusal/Milli birliğin önünde en büyük dinamit. Resmen bölünüyoruz, yazık!
30-05-2017 21:59
Baskets Tabi tabi nba de şirket warrios cavs lakers geri zekalı zaten milyonlarca dolar harcıyolar yav hehe
30-05-2017 21:57
Gökhan Bence bu açıklama ulebe giderse bir alt kupayada almıcakları kesin adamlara hırsız demiş resmen ki açıklaması kendinin spor bilgisinin ne kadar zayıf olduğunu ispatlamış.Yaptığın oyuncu transferlerinin parasının ne alakası var organizasyonun cebi ile adam resmen kıskanmış Fenerbahçe yi sanırım buralara biz ulaşamayız bari federasyon dikkate alır belik yasaklar euroligi diyemi yokluyor bilemedim.Açıklamasında bir kıskançlık gördüm acaba Fenerbahçe tutulmaz duruma geliyor bir o seviyeye ulaşamayız futbola aktarmamız lazım her parayımı diyor bilemedim.Ama komik olmuş spor bilgisinin zayıflığını göstermiş.Benzer açıklamayı voleybolda Fenerbahçe nin bariz üstünlüğü sorulunca söylemişti.Adam kendini rezil etme uzmanı oldu.
30-05-2017 21:55
damon para onlara gidiyormuş-zararmış ta falan filan..en güçlü takımlar euroleaguede.kendinizi üçüncü seviye şampiyonlar ligiyle göstereceksiniz, bence eurocup bile daha üst seviyedeydi...paraya zarara bakmaz bu, en güçlülerin arasında oynamak ve prestije bakar.
30-05-2017 21:52
kingjames Ayrıca Bartomeu'nun çeketi dar geliyor, ayrcıa hakemler yan basıyor. Çok komik.. EL'in şampiyonlara kapıyı açması lazım. Bence ligi büyütmek lazım, bazı iyi takımlar dışarda kalıyor. Ama şu açıklamalar nedir, Ispanyola para yedirmek, CSKA rus patron.. vs vs.
30-05-2017 21:43
FENERiST Şimdi tutda bir davet aldı diyelim önümüzdeki seneye eli ayağı dolaşmassa ilk maça da en önde oturmazssa bişi demiyorum....
30-05-2017 21:38
Lebron Paran olsada almazlar vizyon lazım bütün dünyada marka olmuş takımlara gerizekalı diyo seni edirneden çıkınca bi Allahın kulu bilmiyo geri zekalıları ugandadan antartikaya herkes tanıyo fark bu.türkiye kupası süt kupası eurolug geri zekalılik ciğere uzanamayinca hep mundar oluyo nedense
30-05-2017 21:29
barış1907 Eee Eurocup'ı da aynı şirket düzenliyor o zaman neden 2 yıl önce takımının Eurocup'a katılmasına izin verdin? Ayrıca başkanlığa geldiği ilk sene Beşiktaş Euroleague'e katılmıştı neden geri çekmedin? Kısacası kedi ulaşamayacağı çiğere mundar dermiş
30-05-2017 21:26
Obra Hahaha tabi elit takımları alırlar seni mi alacaklardı basketin 2. 3. Kupalarinda oynayın maç oynayinca kendinizin bile haberiniz olmuyo ahaha
30-05-2017 21:23
Buğra Mantığa bak şampiyonlar liginde parayı uefa kazanmıyo sanki sampiyonlar liginide girme ordada kiev macında sizi yediler
30-05-2017 21:21
bull belli ki bjk baskani kendi sampiyonlugu euroleague sampiyonlugunun golgesinde kaldi diye oldukca icerlemis. euroleague'deki organizasyon mantigini falan elestirebilirsin, buna lafim yok da; cok degil 2 yil once sen bu organizasyonda sampiyonluk hedefliyoruz diyip, fenerbahce'nin sampiyon oldugu sene boyle konustugun zaman, biz bu aciklamayi sence ne olarak tanimlarsak fazla ayip etmemis oluruz sayin baskanim?
30-05-2017 21:17
Hakan Kedi uzanamadığı ciğere mundar dermiş bizi almıyolar harciyacak parada yok demiyoda.eurochalangede oynamaya devam ama kupa alsan bile kimsenin haberi olmuyo hahaha
30-05-2017 21:17

Yorum Yazın


Tweetlerimiz