Erdem Can, Anadolu Efes'e doğru
20.05.2023 - 11:34

Anadolu Efes'te başantrenör arayışı sürüyor.

Ergin Ataman dönemi sonrasında lacivert beyazlılar, Türk Telekom Başantrenörü Erdem Can ile görüşmeleri hızlandırdı. İki yıllık bir anlaşma üzerinde durulurken Barcelona'da ayrılmasına kesin gözüyle bakılan Sarunas Jasikevicius'un da resimde olduğu öğrenildi.

Fanatik gazetesi, Erdem Can ile Anadolu Efes'in iki yıllık bir anlaşma üzerinde durduğunu yazmıştı.

Yorumlar


Tolga Jasikevicius İntihar Olur En Doğru Tercih Erdem Can Uzaklarda Arama.
20-05-2023 20:00
Hollandali Umarim Fanatik gazetesinin yazdigi dogru dur. Birakalim EuroLeagu- in Affacan Cocugunu daaaaa Kendi degerimize donelim. Erdem Can Efes Pilsen -e iyi gider. Saygilarimla. Hollandadan Hasan Ulu
20-05-2023 18:45
demos Jasikevicius da Efes için doğru tercih olabilir. Ama bence Jasikevicius'un bir yıl dinlenmesi hem kendisi hem de gideceği takım açısında çok daha doğru olur. (Örn: Obradoviç'in FB ayrıldıktan sonra yaptığı gibi) Efes yoluna Erdem Can ile devam etmeli. Larkin, Clyburn, E. Bryant, Micic, Beaubois takımda kesinlikle tutulmalı ve takımı sürükleyecek birer 4 ve 5 numara transfer edilmelidir. Dunston, Naumoski'den sonra Efes'in tarihine adını yazdıran unutulmaz bir yabancı oldu, ama emekli olmalı artık. Zizic, Pleiss ve M'Baye'nin geleceğine de yeni koç karar verir.
20-05-2023 13:56
SertAbi bence Erdem torpilli hobi takımına iki gömlek fazla bir koç, hele gerginden sonra dört gömlekte olabilir. zira orası bir emaret gibi, ne bir kurumsallık, ne bir ilke, ne de bir fikre sahip. kırkbir senede 2 koç bulabildiler. dediğimi zaten kendileri kanıtlıyor bknz: ikinci alternatif "keçivicius"... ben keçivicius'un artık sadece zalgiris alternatifi kaldığını düşünüyordum ( keşke hemen gelse (:(:(: ) meğerse sazanlar sıradaymış. çoooooook ama çok yazık eder kendine, Fener, utah caz ve sonra torpilli hobi takımı... seppuku yap daha evla... benim gönlüm keçivicius'tan yana, çümkü ortaya çıkacak tiyatroyu şekspir bile yazamaz billah... sonucu sabırsızlıkla bekleyeceğim!!!
20-05-2023 13:07

Yorum Yazın


Tweetlerimiz