Campazzo nereye gidecek?
10.10.2022 - 12:30

Fenerbahçe Beko'nun gündeminde olduğu öne sürülen Facundo Campazzo, NBA'de kalabilir.

İspanyol Encestendo sitesi, Fenerbahçe Beko'nun Arjantinli yıldıza üç yıl için 9 milyon euroluk bir teklifi olduğunu öne sürdü. 

Real Madrid de Campazzo'nun dönüşü için beklerken teklifin Fenerbahçe'den daha düşük olduğu ve vergilerin ardından iki milyon euro civarında olduğu belirtildi.

Marc Stein ise Dallas Mavericks'in Facundo Campazzo ile ilgilendiğini yazdı. Mavs'in kadrosunda bir yer açabileceği ve üçüncü bir oyun kurucu eklemek istediği ifade edildi. Bu durumda Luka Doncic ile Campazzo, Real Madrid'den sonra Dallas'ta yeniden buluşacak.

The Mavs came into camp hoping to leave open one roster spot and give players under contract first crack at PG minutes unclaimed by Luka Doncic and Spencer Dinwiddie.

With the regular season closing in, Dallas could still elect to bring in Campazzo or another vet as a third PG. https://t.co/cvlhcCslKM

— Marc Stein (@TheSteinLine) October 9, 2022

Yorumlar


jojo Kesinlikle ve kesinlikle takıma sınıf atlatır. Kalıcı bir sakatlığı falan yoksa, inşallah transfer gerçekleşir. Büyük bir zevkle, keyifle izleriz Campazzo'yu. Yönetim uyuma, altın fırsatı tepme...
10-10-2022 19:33

Yorum Yazın