Ataman: Sanırım biz play-off'larda olmayacağız
24.03.2023 - 00:05

Anadolu Efes Başantrenörü Ergin Ataman, Alba Berlin maçının ardından konuştu.

Ataman: '' Bizim için sezonun özeti aslında bu maç. Sanırım biz play-off'larda olmayacağız, katılan takımlara başarılar diliyorum. '' şeklinde konuştu.

Yorumlar


Uğur Albayrak Ergin Ataman, zatürre teşhisi ile hastaneye yatırıldı zaman bir yorum yazmıştım: "Ergin hocaya öncelikle çok geçmiş olsun. Bu sene zaten yeterince motive ve hırslı değil. Umutsuz ve yorgun görünüyordu. Belki de sağlı nedenlerine bağlı olrak görevinden affını isteyebilir. Kimse şaşırmasın. Yeni bir koç ve havayla geç bile olsa bir umut olabilir. 19-03-2023 20:16"
24-03-2023 19:06
demos Sezon başında şampiyon olan takıma 1-2 transfer yapılırsa NBA'de oynarız diyen birinin, normal sezonun kapanmasına 5 hafta kala havlu atıp "play-off'ta olmayacağız" demesi!!! Yine de Ataman'a son iki sezonun şampiyonu Efes'e katkılarından dolayı teşekkür edelim ve "bu kadar yeter hocam, şimdi onurlu bir şekilde istifa et ve Efes'in önünü aç artık" diyelim. Yetki varsa, sorumluluk da vardır. Açıktır ki Efes'in bugün bu halde olmasının nedeni Ataman'ın yetkilerinin yetersiz olması değil. Takımın savunma yapmaması vb. türden gerekçeler haklılık payı taşısa bile mevcut durumun ortaya çıkmasında Ataman'ın payı yadsınamaz. Başarısızlığın birinci derecede sorumlusu Ataman'dır ve yeniden yapılanmaya imkan sağlamak için hemen istifa etmelidir.
24-03-2023 15:06
basketbolsever Savaslar sadece generallerle kazanilmaz!!! Yeni, genc ve ac kan lazimdir. Türk Halkinin gögsünü kabarttiginiz icin tessekürler.
24-03-2023 15:03
Şutiç Öncellikle bizleri bu kadar başarıya alıştırdığınız için hem teşekkür hem sitem ediyoruz. Sizler, oyuncular ve yönetim (Buna Fenerbahçe de dahil tabii ki) sayesinde yaklaşık 10 yıldır F4 a demir attık. Haklarınız ödenmez böyle bir son bekliyordum keşke daha genç bir ekiple devam edilip önümüzde ki dönemlere hazırlık yapılsaydı. Yollarınız açık olsun 1976 dan beri taraftarı olduğum takımla her zaman gurur duydum.
24-03-2023 07:51

Yorum Yazın


Tweetlerimiz