Ataman: Larkin ve Anderson'ın eksikliğinde savaşarak kazanabiliriz
27.01.2022 - 11:46

Turkish Airlines Euroleague 23. hafta maçında Rusya’nın Zenit St Petersburg takımı ile deplasmanda mücadele edecek olan Anadolu Efes’te başantrenör Ergin Ataman karşılaşma ile ilgili görüşlerini şöyle açıkladı:

“Zenit St Petersburg organize basketbol oynayan, skorda Jordan Loyd, Billy Baron ve Jordan Mickey’in ön plana çıktığı ve play-off’lar için çok iddialı bir takım. Az top kaybı yaparak, ribauntları kontrol etmeli ve hücum ritmimizi bularak, cesur ve özgüvenli oynamalıyız. Sıralama açısından çok önemli bir maç. Shane Larkin ve James Anderson’ın eksikliğinde takım halinde savaşarak maçı kazanabiliriz.”

Krunoslav Simon ise karşılaşma ile ilgili şöyle konuştu: “Bizim için çok önemli bir maç, çünkü puan durumunda umduğumuz yerde değiliz. İlk yarıda İstanbul'da oynanan maçta bizi yenmişlerdi, bu yüzden ilk saniyeden itibaren maça tam odaklanmamız ve akıllı ve agresif oynamamız gerekiyor. Yapmamız gerekenleri tam bir şekilde yaparsak, bu maçı kazanmak için yeterli kaliteye sahip olduğumuzdan eminim.”

Yorumlar


Bu haber'e ilk yorumu bırakan siz olabilirsiniz.

Yorum Yazın


Tweetlerimiz