Ataman: Korkunç bir hücum performansıydı
27.01.2022 - 22:34

Anadolu Efes Başantrenörü Ergin Ataman, Zenit maçının ardından açıklamalarda bulundu.

Ataman: "Bu akşam takım olarak korkunç bir hücum performansı sergiledik. 25 üç sayılık denemede sadece dört isabet bulabildik. Bu seviyede bu kadar rahat atışlar bulmuşken değerlendirmek gerekir. Üçüncü çeyrekte her atışımızı kaçırdık. Billy Baron ve Kulagin ile buldukları atışları başarıyla sayıya çevirdiler. Kazandılar. Tebrik ediyorum. Bizim için, yineliyorum, korkunç bir hücum performansıydı. Belki de bu sezonun en kötüsüydü." dedi.

Yorumlar


Beyaz gölge Aylardır yerli oyuncu oynatmadin ! Oynattigindada çocuklar doğal olarak hata yapıyorlar ! Tübad diye bir dernek var ! Hani yabancı koclara vereceginiz parayı bize verin ! Basketbol un ne önemi var ! Derneği varya ! Ağzını açmaz bu manzaraya ! Birde Efes in koçu maçtan sonra oyuncuları asagiliyor utanmadan ! Gidip aynaya baksın !
28-01-2022 13:16
Basketbolsever Bazilarina MVP olmak yaramiyor, karakteri düzgün degilse. Takim yerine egosuna oynuyor. MICIC ve SIMON bir tarafta, digerleri öbür tarafta. MICIC seneye yeni takimi icin istatiklere oynuyor. EFES her oyuncudan BÜYÜKTÜR!!!
28-01-2022 01:56

Yorum Yazın


Tweetlerimiz