Genç NBA adayı Snapchat kurbanı oldu

Genç NBA adayı Snapchat kurbanı oldu

NCAA'de yer alan Maryland takımının merkez oyuncusu Diamond Stone, NBA'in geleceği parlak yıldızlarından. Özel hayatındaki özensizliği daha önce de dedikodu olarak gündeme gelen Stone bu sefer baltayı taşa vurdu. Sosyal medyada kendini "Çıplakların Kraliçesi" olarak tanıtan bir kadınla birliktelik yaşayan genç sporcu, farkında olmadan sosyal medyada belki de kariyerini derinden etkileyecek bir tuzağın kurbanı oldu. Yaşadıkları ilişkiyi Snapchat'te tüm detaylarıyla yazan genç kadın, Stone hakkında yüz kızartıcı bilgiler verdi ancak bununla da kalmadı!

Korumasız ilişkiye girdiklerini belirten sosyal medya fenomeni Çıplakların Kraliçesi, "Umarım hamile kalırım, böylece NBA'in çocuk yardımı fonundan oldukça fazla paraalabilirim." notunu düştü.

Stone'un ilişki sonrası evinde otururken fotoğrafını da çekip yine Snapchat üzerinden paylaşan genç kadın sosyal medyada büyük tepki görürken, Maryland taraftarları ise genç yıldız Diamond Stone'u ağır şekilde eleştirdi. NCAA'de büyük başarı gösteren yıldız basketbolcunun bu skandalla NBA kariyerinin tehlikeye girdiği konuşuluyor.

Olayın isimsiz kahramanı sosyal medya fenomedi genç kadının NBA çocuk yardımı fonundan yararlanma hayalinin bu şekilde suya düşeceği bekleniyor.